صفحه 8 از 222 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 2218

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

سلام, دوستان به نظرتون من با این رزومه جقدر شانس دارم:

رشته هدف: مهندسی مکانیک- تبدیل انرژی ( مقطع دکترا)

لیسانس: مکانیک دانشگاه صنعت آب وبرق(عباسپور) تهران- معدل 15.67 یک مقاله کنفرانس داخلی
    ارشد: هوافضا- پیشرانش- دانشگاه علم و صنعت 16.63 یک کنفرانس داخلی- 3 کنفرانس خارجی- یک ژورنال علمی پژوهشی

یکسال و نیم سابقه کار (بیمه)

در حال آمادگی برای تافل

Member ershadpoor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi1984 نمایش پست ها
    سلام, دوستان به نظرتون من با این رزومه جقدر شانس دارم:

رشته هدف: مهندسی مکانیک- تبدیل انرژی ( مقطع دکترا)

لیسانس: مکانیک دانشگاه صنعت آب وبرق(عباسپور) تهران- معدل 15.67 یک مقاله کنفرانس داخلی
    ارشد: هوافضا- پیشرانش- دانشگاه علم و صنعت 16.63 یک کنفرانس داخلی- 3 کنفرانس خارجی- یک ژورنال علمی پژوهشی

یکسال و نیم سابقه کار (بیمه)

در حال آمادگی برای تافل
    سلام شانست برای دانشگاههای خوبشم خیلی زیاده ولی باید بگم که ایتالیا خیلی فاند نمیده
    پندار نیک ، گفتار نیک ، کردار نیک

Junior Member

سلام
    من ترم 6 کارشناسي معماري روزانه دانشگاه سراسري هستم-20 سالمه
    معدلم تا ترم پنج 17.20 هست
    معدل ديپلمم 18.60-رتبه کنکورم 1200 منطقه 2
    يک مقاله علمي پژوهشي دارم-2 تا مقاله کنفرانس ملي
    زبان انگليسي رو مسلطم
    ايتاليايي و اسپانيايي رو در حد مکالمه هاي اوليه بلدم
    يک بار ويزاي يک ماهه تونستم بگيرم براي شرکت توي يه کنفرانس بين المللي توي فلورانس
    فعاليت هاي فرهنگي هم داشتم،مثل دبير برگزاري نمايشگاه و کارگاه هاي آموزشي مرتبط با رشتم توي دانشگاهم

لطفا دوستاني که مطلع هستند شرايط من رو براي پذيرش 1) دوره بعد از ليسانس،رشته مهندسي معماري در دانشگاه فلورانس و ميلان و رم(به زبان ايتاليايي) بگن
    2)براي حالتي که بخوام از دانشگاه انصراف بدم و براي اخذ مدرک کارشناسي مجددا از دانشگاه هاي ذکر شده اقدام کنم-
    بررسي کنن و نظرشون رو بهم بگن-لطفا بهم بگين مقاله آي اس آي و کنفرانس بين المللي چقدر مي تونه اثر گذار باشه؟

Member ershadpoor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aminvood نمایش پست ها
    سلام
    من ترم 6 کارشناسي معماري روزانه دانشگاه سراسري هستم-20 سالمه
    معدلم تا ترم پنج 17.20 هست
    معدل ديپلمم 18.60-رتبه کنکورم 1200 منطقه 2
    يک مقاله علمي پژوهشي دارم-2 تا مقاله کنفرانس ملي
    زبان انگليسي رو مسلطم
    ايتاليايي و اسپانيايي رو در حد مکالمه هاي اوليه بلدم
    يک بار ويزاي يک ماهه تونستم بگيرم براي شرکت توي يه کنفرانس بين المللي توي فلورانس
    فعاليت هاي فرهنگي هم داشتم،مثل دبير برگزاري نمايشگاه و کارگاه هاي آموزشي مرتبط با رشتم توي دانشگاهم

لطفا دوستاني که مطلع هستند شرايط من رو براي پذيرش 1) دوره بعد از ليسانس،رشته مهندسي معماري در دانشگاه فلورانس و ميلان و رم(به زبان ايتاليايي) بگن
    2)براي حالتي که بخوام از دانشگاه انصراف بدم و براي اخذ مدرک کارشناسي مجددا از دانشگاه هاي ذکر شده اقدام کنم-
    بررسي کنن و نظرشون رو بهم بگن-لطفا بهم بگين مقاله آي اس آي و کنفرانس بين المللي چقدر مي تونه اثر گذار باشه؟
    1 شانست خیلی زیاده اگه پلیتکنیک میلان اقدام کنی شانس گرفتن فاند 5000 یورویی هم داری.
    2 رزومه خوبی داری به نظرم خیلی حیفه بخایی از اول شروع کنی ضمنا ای اس ای خیلی تاثیر گذاره
    پندار نیک ، گفتار نیک ، کردار نیک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    graphic

http://offf.cineca.it/pubblico.php/r...rca/p/studiare این لینک رو ببین لیسانس در دانشگاه بولونیا

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sara1482 نمایش پست ها
    http://offf.cineca.it/pubblico.php/r...rca/p/studiare این لینک رو ببین لیسانس در دانشگاه بولونیا
    دروود.
    دوست گرامی این لیست شهر و رشته ها ومقاطع مختلف برای تحصیل به زبان ایتالیایی تعبیه شده و لزوماً تنها به شهر و دانشگاه بولونیا تعلق نداره شما می تونید رشته و شهر خودتون رو پیدا کنید. البته باز هم عرض میکنم اگر قصد تحصیل به زبان ایتالیایی دارید.!!!

Junior Member

سلام دوستان من دانشجوی سال اخر کامپیوترم دانشگاه دولتی با معدل 13 با ایلس 5.5 مییخواستم ببینم دانشگاهی هس که بهم پذیرش بده.تمام هزینه هاشم با خودم.لطفا کمکم کنین.مرسی

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط rsss نمایش پست ها
    سلام دوستان من دانشجوی سال اخر کامپیوترم دانشگاه دولتی با معدل 13 با ایلس 5.5 مییخواستم ببینم دانشگاهی هس که بهم پذیرش بده.تمام هزینه هاشم با خودم.لطفا کمکم کنین.مرسی

دروود.
    بله شانس شما مناسب است اما نه خیلی بالا. اما احتمال پذیرش شما بالای 70% است. اما شما برای سفارت احتمالاً بخاطر نمره زبان ممکنه به مشکل بر بخورید چون سفارت نمره زبان 6 ایلتس رو برای تشکیل پرونده از متقاضیان می خواهد. اما حالا اگر پذیرش گرفتید شاید بشه کاری کرد. الان دانشگاه ساپینزا رم برای رشته کامپیوتر هنوز وقت داره ددلاینش 11 May است بهتره عجله کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    university of rome

با اجازه دانیال عزیز ... در ضمن سفارت با ایلتس 5/5 ویزا نمیده حداقل باید 6 داشته باشید

Junior Member

درود بر شما . من رتبه 9 کنکور سراسری آموزشکده های فنی دارم (کنکور کاردانی )ومعدل 14.71 دانشگاه سراسری و رتبه دوم مسابقات مهارت های فنی استان اصفهان
    کارشناسی مکانیک سیالات از دانشگاه آزاد با معدل 16.70
    کارشناسی ارشد مکانیک از دانشگاه آزاد با معدل 14
    آیلتس 6.5 و دو سال سابقه به صورت کارمند رسمی در شرکت نفت . و چند مدرک فنی از مجتمع فنی تهران
    آیا امکان پذیرش در مقطع دکترا در ایتالیا وجود دارد ؟ هزینه تحصیل در آنجا برای مقطع دکترا چقدر است و دکترا مکانیک در ایتالیا چند سال است ؟ ودر صورت پذیرش چگونه میتوانم از کمک هزینه تحصیلی استفاده کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)