صفحه 97 از 222 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899100101102103104105106107147197 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 2218

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

دوستان عزیز سلام !!

من واسه مکانیک و Engineering Management دانشگاه پلی تکنیک میلان 2014 اقدام کردم. الان نتایج نهایی اومده و منو تو Engineering Management قبول کردن اما تو مکانیک پذیرش ندادن!!!! !!!!!!!! من مختصری از رزومه و معدلم براتون تو زیر میارم :

معدل لیسانس = 15.5 دانشگاه علم و صنعت رشته مکانیک
    زبان = آیلتس 7
    GRE = ندارم
    مقاله = یک مقاله ISI در حال داوری شدن در یک ژورنال معتبر ( هنوز جواب اکسپ رو ندادن اما سابمیت شده)، یک ISI دیگه هم در حال داوری که خب اون موقع تو رزومم ننوشتمش !!
    متفرقه : مسلط به کد نویسی و پیاده سازی الگوریتم ژنتیک تک هدفه برای مسائل بهینه سازی ،تجربه کار، ...

آیا به نظر شما منطقیه که به من تو رشته خودم پذیرش ندادن و اون وقت تو انتخاب دوم که
    Engineering Management بود زودتر پذیرش دادن ؟؟!! شاید من سطح توقعم بالاست و توهم داشتم که باید از میلان تو مکانیک پذیرش می گرفتم.

لطفاً اگر راهنمایی یا نظرین دارین بگید. ممنونم از همگی !!

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ortafux نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام !!

من واسه مکانیک و Engineering Management دانشگاه پلی تکنیک میلان 2014 اقدام کردم. الان نتایج نهایی اومده و منو تو Engineering Management قبول کردن اما تو مکانیک پذیرش ندادن!!!! !!!!!!!! من مختصری از رزومه و معدلم براتون تو زیر میارم :

زبان = آیلتس 7
    GRE = ندارم
    مقاله = یک مقاله ISI در حال داوری شدن در یک ژورنال معتبر ( هنوز جواب اکسپ رو ندادن اما سابمیت شده)، یک ISI دیگه هم در حال داوری که خب اون موقع تو رزومم ننوشتمش !!
    متفرقه : مسلط به کد نویسی و پیاده سازی الگوریتم ژنتیک تک هدفه برای مسائل بهینه سازی ،تجربه کار، ...

آیا به نظر شما منطقیه که به من تو رشته خودم پذیرش ندادن و اون وقت تو انتخاب دوم که
    Engineering Management بود زودتر پذیرش دادن ؟؟!! شاید من سطح توقعم بالاست و توهم داشتم که باید از میلان تو مکانیک پذیرش می گرفتم.

راستشو بخوای دوست عزیز امسال میلان خیلی از بچه های مکانیک رو رد کرده در صورتیکه دوست من 3 سال پیش با معدل 13.6 دانشگاه شهرستان قبول شد فکر میکنم از امسال روی مکانیکشون حساسیت گذاشتن چون اتوماسیون هم اکثر بچه ها رو نپذیرفتن یه خورده هم رتبشون تو qs ranking رشته مکانیک بالا رفته باعث شده که سخت گیری کنن امسال
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

Junior Member

سلام،
    من یک نفرو میشناسم که ظاهرا شریفی بود مکاترونیک، اون از همین دانشگاه پذیرش ارشد بدون فاند گرفته. تازه این چیزی نیس که فکر کنم دانشگاه جنوا GRE هم میخواد. سخت گیرن ظاهرا.

نقل قول نوشته اصلی توسط tommy angelo نمایش پست ها
    راستشو بخوای دوست عزیز امسال میلان خیلی از بچه های مکانیک رو رد کرده در صورتیکه دوست من 3 سال پیش با معدل 13.6 دانشگاه شهرستان قبول شد فکر میکنم از امسال روی مکانیکشون حساسیت گذاشتن چون اتوماسیون هم اکثر بچه ها رو نپذیرفتن یه خورده هم رتبشون تو qs ranking رشته مکانیک بالا رفته باعث شده که سخت گیری کنن امسال
    آره واقعاً !! اتفاق عجیبیه !! آخه دوست خود من با معدل 14.2 از دانشگاه آزاد و بدون هیچ رزومه خاصی پارسال پذیرش گرفت !! ینی یه دفه انقدر سخت گیر شدن !! واقعاً عجیبه واسه من!!

نقل قول نوشته اصلی توسط 8501734 نمایش پست ها
    سلام،
    من یک نفرو میشناسم که ظاهرا شریفی بود مکاترونیک، اون از همین دانشگاه پذیرش ارشد بدون فاند گرفته. تازه این چیزی نیس که فکر کنم دانشگاه جنوا GRE هم میخواد. سخت گیرن ظاهرا.
    روی دادن فاند خیلی حساسیت داشتن و دارن و به افراد با معدل بالای 17 ویا رزومه های خیلی قوی فاند رقابتی تعلق می گیره . اما واسه پذیرش این یه اتفاق جدیده. در واقع داره نشون می ده که افرادی که واسه مکانیک میلان اقدام کردن، افراد با معدل های بسیار بالا و رزومه های بسیار خوبی هستن.

نقل قول نوشته اصلی توسط tommy angelo نمایش پست ها
    ... یه خورده هم رتبشون تو qs ranking رشته مکانیک بالا رفته باعث شده که سخت گیری کنن امسال
    راستش خود من از چند تا از دانشگاههای انگلستان که هم Rank کلی دانشگاهشون و همین طور منحصراً رشته مکانیکشون نسبت به میلان بالاتر بود، پذیرش گرفتم، اما خب به دلیل Scholarship کم و سنگینی هزینه زندگی، فعلاً نمی تونم در موردشون فکر کنم. به نظر من افزایش رتبشون زیاد دلیل خوبی نمی تونه باشه. فک می کنم افراد با رزومه های بسیار بهتر و معدل های بسیار بالاتر دارن به سمت میلان گرایش پیدا می کنن.

Junior Member

سلام دوستان
    من مدارک رو برای ترجمه دادم
    طبق فرمتی که میدونید ریز نمرات ما ترجمه میشه توی ایران
    رشته من کامپوتر و زبان دوره انگلیسی هستش
    اون دانشگاه گفته طبق فرمتی که ما میخواییم باید ترجمه بشه

معادل نمرات از 0تا 4 نوشته شده باشه

حالا باید چیکار کنم؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza_so نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مدارک رو برای ترجمه دادم
    طبق فرمتی که میدونید ریز نمرات ما ترجمه میشه توی ایران
    رشته من کامپوتر و زبان دوره انگلیسی هستش
    اون دانشگاه گفته طبق فرمتی که ما میخواییم باید ترجمه بشه

معادل نمرات از 0تا 4 نوشته شده باشه

حالا باید چیکار کنم؟
    با سلام
    کدوم دانشگاه هستش ؟
    همشون به صورت معمولی ترجمه میشن و فقط معدل رو از 4 میزنین.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام دوستان
    من میخوام برای دکترای مهندسی محیط زیست اقدام کنم
    لیسانس عمران: 14.8
    فوق عمران_ محیط زیست: تا ترم 3 _17
    3 کنفرانس داخلی
    4 تا ژورنال خارجی (در مرحله سابمیت)
    تافل: 82
    می خواستم ببینم شانسی برای قبولی ایتالیا با فاند دارم (میشه بفرمایید چه دانشگاهی؟) یا بهتره برم سراغ یه کشور دیگه یا کلا بی خیال بشم و بچسبم به زبان و پایان نامم؟!!
    و میشه راهنماییم کنید راستش متوجه نشدم روال چطوره؟باید با اساتید مکاتبه کنم و یا دنبال جاب آفر باشم؟

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Ortafux نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام !!

زبان = آیلتس 7
    GRE = ندارم

سلام؛ اولا که engineering management متقاضی کمتری داره نسبت به مکانیک. مورد بعدی اینکه در کل متقاضی ها خیلی زیاد شدن که رقابت رو سخت تر کرده.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)