صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 40

موضوع: Result of Interview for Armenia in Yerevan

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Result of Interview for Armenia in Yerevan

هومن جان،

قبل از گرفتن وقت ظاهرا بايد application fee رو پرداخت كرد. اين كارو چه جوري ميشه انجام داد. يعني قبل از اينكه وقت بگيري بايد بري ارمنستان؟ يعني اگه بري ارمنستان ميتوني مطوئن باشي وقت گيرت مياد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط j1kh
    قبل از گرفتن وقت ظاهرا بايد application fee رو پرداخت كرد. اين كارو چه جوري ميشه انجام داد. يعني قبل از اينكه وقت بگيري بايد بري ارمنستان؟ يعني اگه بري ارمنستان ميتوني مطوئن باشي وقت گيرت مياد؟
    ارمنستان مثل ترکیه ویزا نمیخواد. برای جواب سؤال دوم هم تاپیک زیر رو ببینید:

http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,6222.15.html

با توجه به اینکه چند نفر از دوستان از من روال کار برای وقت گرفتن در ارمنستان را پرسیدند من یک بار همه چیز را یکجا لیست میکنم.
    1- از طریق یک نفر در ارمنستان و یا یک آژانس مسافرتی 131 دلار برای مصاحبه در بانک ArmEconomBank پرداخت کنید. (شماره حساب خاصی نیاز نیست، تمام شعبه های AEM خودشون شماره حساب را دارند)
    2- در NIV وقت بگیرید. شماره فیش بانکی واریز 131 دلار الزامی است
    3- متناسب با وقتتان بلیط و هتل بگیرید.
    4- از تهران به یروان هر روز اتوبوس هست، روزهای شنبه و دوشنبه و پنج شنبه هم پرواز هست
    5- برای ویزای ارمنستان می تونید همون جا در فرودگاه ویزا بگیرید. کمی معطلی داره (حدود 45 دقیقه) اما بهتر از اینه که در تهران دوبار به سفارت ارمنستان در خیابان جمهوری بروید.
    6- چون مصاحبه به انگلیسی خواهد بود و مثل دوبی و ترکیه نیست که فارسی بدانند و در صورت لزوم کمک کنند بهتره که خیلی خوب انگلیسی صحبت کنید.
    7- چون خیلی با شرایط ایران آشنا نیستند مدارک اصل ایران را اصلا نمی شناسند و ترجیح می دن با احتیاط برخورد کنن بهتره که تا می تونید همه ی مدارکتون رو ترجمه رسمی کنید.
    8- احتمال داره که کلیرنس کمی طولانی باشه
    9- اگر چیزی از ارمنستان نخرید کل خرج سفر هوایی با هتل معمولی دانشجویی می تونه حدود 500 هزار تومان برای هر نفر باشه

کسی از دوستان اخیرا به ارمنستان نرفته؟
    آیا هنوز ارمنستان یکی از گزینه ها هست یا نه؟

saeede83
    Guest

من هفته پیش که وقت نداشتم به سفارت آمریکا در ارمنستان ایمیل زدم اما هیچ جوابی نگرفتم

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83
    من هفته پیش که وقت نداشتم به سفارت آمریکا در ارمنستان ایمیل زدم اما هیچ جوابی نگرفتم
    اخه جواب ایمیلی هم که میدن همون چیزیه که تو سایتتش نوشته. یعنی اینجوری نیست که در موردش تصمیم گیری کنن که بیاین یا نه. در ضمن توی FAQ خودشون یه مثال زدن که مثلا من دانشجوی ایرانیم از فلان جا پذیرش دارم ...
    دقیقا همون وابی که اونجا هست رو براتون ایمیل میکنن.

saeede83
    Guest

یعنی بدون اینکه جواب ایمیل بدن هم می شه رفت؟

لطفا يكي جواب بده. من يكي از دوستام وقت قبرس داره اما خروجي نداره. با توجه به اينكه ميتونه خروجي ارمنستان رو بگيره، ميشه رفت ايروان و مطمين بود كه سفارت قبولش ميكنه؟

saeede83
    Guest

یکی از بچه های فروم که از دوبی ریجکت شده بود رفته بود ارمنستان و اونجا قبول نکردن باهاش مصاحبه کنن

تو همين فروم نوشته بود و من از همينجا خوندم كه سفارت آمريكا در ارمنستان يا كويت يا ... كه ايرانيها به طور معمول به اونجا نميرن بدون ايميل قبلي و هماهنگي ممكنه قبولتون نكنن. حتما باهاشن چك كنين و بگين كه نتونستين از جاي ديگه وقت بگيرين.
    Do not mistake coincidence for fate

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)