صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 40

موضوع: Result of Interview for Armenia in Yerevan

پیش فرض پاسخ : Result of Interview for Armenia in Yerevan

I am a returining student and I was rejected in Yerevan. Don't go there. They said they dont know much about iran and I should go to Turkey or Dubai

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

به نظر من حتی اگه قبول کنن برید ریسکش بالا هست و با توجه به اینکه الان قبرس آنکارا و استانبول و حتی دبی راحت ویزا میدن رفتن همچین جاهایی اشتباه هست. ممکن هست حالا این وسط یه چند نفر هم شانسی ویزا بگیرن ولی نمیشه روشون حساب کرد
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    به نظر من حتی اگه قبول کنن برید ریسکش بالا هست و با توجه به اینکه الان قبرس آنکارا و استانبول و حتی دبی راحت ویزا میدن رفتن همچین جاهایی اشتباه هست. ممکن هست حالا این وسط یه چند نفر هم شانسی ویزا بگیرن ولی نمیشه روشون حساب کرد
    يعني شما دبي را به جاي ايروان توصيه مي كنيد؟
    پس چرا در قسمت نظر سنجي نتايج يك جور ديگه است ؟ ???

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

آره من توصیه میکنم (البته این نظر شخصی من هست فقط)
    تا جایی که میدونم اونجا حرفی از ایروان زده نشده
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط pleasoh
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    يعني شما دبي را به جاي ايروان توصيه مي كنيد؟
    پس چرا در قسمت نظر سنجي نتايج يك جور ديگه است ؟ ???
    من دونفر رو توي همين فروم ديدم كه جديداً (چند هفته گذشته) ايروان حتي حاضر نشد باهاشون مصاحبه كنه و به احتمال خيلي خيلي زياد اگه كس ديگري هم بره اونجا باهاش حاضر نيستن مصاحبه كنن ولي توي دبي مساله اين طوري نيست. پس به نظر من توي شرايط كنوني دبي بهتره.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

سلام دوستان
    من که (احتمالا) اولین نفر بودم که در ارمنستان مصاحبه ی موفق داشتم الان با وضعیت فعلی ارمنستان کمی نگران هستم که نکنه من را هم سر کلیرنس اذیت کنن. تا الان 26 روز گذشته و هیچ خبری نیست. البته خودشون هم گفتن که ممکنه تا 2 ماه هم طول بکشه. دوستان دیگه هم که قبرس رفتن تا 3 ماه هم منتظر موندن.
    حالا کسی نظری داره؟ مورد مشابهی دیدید؟ حالا که پرونده ی من تو ایروان باز شده، اگر اینا مثلا تا یک ماه دیکه جواب ندادن آیا من می تونم برم دوبی؟ یا ممکنه دوبی قبول نکنه؟

saeede83
    Guest

شما باید منتظر نتیجه کلیرنست بشی، تا نتیجه ای نیاد نمی تونین توی سفارت دیگه ای اقدام کنین، اصلا کار عاقلانه ای هم نیست.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman Banaei
    سلام دوستان
    من که (احتمالا) اولین نفر بودم که در ارمنستان مصاحبه ی موفق داشتم الان با وضعیت فعلی ارمنستان کمی نگران هستم که نکنه من را هم سر کلیرنس اذیت کنن. تا الان 26 روز گذشته و هیچ خبری نیست. البته خودشون هم گفتن که ممکنه تا 2 ماه هم طول بکشه. دوستان دیگه هم که قبرس رفتن تا 3 ماه هم منتظر موندن.
    حالا کسی نظری داره؟ مورد مشابهی دیدید؟ حالا که پرونده ی من تو ایروان باز شده، اگر اینا مثلا تا یک ماه دیکه جواب ندادن آیا من می تونم برم دوبی؟ یا ممکنه دوبی قبول نکنه؟
    سعيده درست مي گه شما بايد منتظر بموني.
    اگه از جاي ديگه اي اقدام كني اونا متوجه مي شن كه پرونده شما جاي ديگه اي در جريانه و با شما مصاحبه نمي كنن.
    سفارت خونه هاي آمريكا يك سيستم يكپارچه دارن كه تاريخچه مصاحبه هاي شما توي اون ثبت مي شه و 100% مي فهمن كه شما ايروان رفتين براي مصاحبه و الان منتظر clearance هستين.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman Banaei
    سلام دوستان
    سلام
    بعد 4 ماه چی شد بالاخره؟؟

سلام دوستان
    من و خانمم ظاهرا تنها کسانی بودیم که امسال از ارمنستان ویزا گرفتیم. این رو خود پلیس سفارت گفت.
    به طور خلاصه باید بگم که ارمنستان ریسک بسیار بالایی داره و اصلا توصیه نمی شه. الان فقط کسانی میتونن اونجا برن که یا در ارمنستان دانشجو هستند و یا اونجا ملک دارن.

ما بعد از 7 هفته کلیر شدیم و به موقع به کلاس های دانشگاه هم رسیدیم، ولی وقتی رفتم ویزامون رو بگیرم، بهم گفتن که اگر برای دیدار خانواده برگشتید ایران هیچ وقت برای ویزا ارمنستان نیایید.
    ظاهرا دیگه ویزای منو روشون نمی شد ندن ولی مودبانه گفتن که دیگه این طرفها پیداتون نشه

امیدوارم همگی به موقع به اهدافتون برسید

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)