صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 31

موضوع: آیا مدارک پیش دانشگاهی و دیپلم هم برای اپلای لازم است؟

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آیا مدارک پیش دانشگاهی و دبیرستان (دیپلم) هم برای الای لازم داریم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    بعد از چند وقت تحقیق آخر خودم به جوابم رسیدم.نه اصلا اهمیتی نداره برای پذیرش مقطع ارشد نیازی به این مدارک نیست البته تو requirementخود وب سایت ها نیست اما اگه هم باشه اهمیتی نداره به هیچ وجه مگه اینکه 20 19 شدید.امیدوارم تو آینده دیگه کسی مشکلی نداشته باشه
    با تشکر
    یعنی می فرمایید اگر کسی مدرک پیش دانشگاهی با معدل بالای 19 داره برای اپلای مقطع ارشد هم اونرو بفرسته؟ممنون

پیش فرض پاسخ : آیا مدارک پیش دانشگاهی و دبیرستان (دیپلم) هم برای الای لازم داریم؟

سلام

من برای دکترا می خوام اپلای کنم . تو سایت دانشگاه مدارک رو نوشته . یکی از مدارکی رو که می خوان transcript and diploma هست . کسی می دونه منظور چیه ؟

ممنون

سلام
    من می خوام برای یکی از دانشگاه های نروژ مقطع فوق لیسانس اقدام کنم .مدرک دیپلم می خواد.من سربازی نرفتم و مدارک رو به من نمی دن .
    1.راهی برای رسمی کردن مدارک دیپلم(کارنامه یا گواهی موقت) وجود داره؟
    نکته بعدی در مورد فرستادن این مدارکه. مدارک دانشگاه در پاکته مخصوصه خودش قرار می گیره .
    2.مدارک دیپلم رو چه طور باید فرستاد که رسمی باشه؟
    خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    سلام

من برای دکترا می خوام اپلای کنم . تو سایت دانشگاه مدارک رو نوشته . یکی از مدارکی رو که می خوان transcript and diploma هست . کسی می دونه منظور چیه ؟

ممنون
    سلام
    تا اونجاي كه من ميدونم منظور ريز نمرات و دانشنامه اس، اگه اشتباهه دوستاني كه بيشتر اطلاع دارن اعلام كنن

Junior Member

سلام دوستان
    برای ادامه تحصیل در استرالیا در لیسانس یا فوق لیسانس مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی نیازه؟
    خواهش میکنم جواب بدید؟

Junior Member

با سلام من الان دارم پیش دانشگاهی میخونم و میخوام از همین الان اقدام کنم برای اپلای کردن...خواستم بدونم که باید از کجا شروع کنم؟باید برم ریز نمرات 3سال دبیرستانمو بگیرم بفرستم به دارالترجمه؟ دانشگاه های خارج دیپلم ایران رو قبول دارند؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    سلام

ممنون
    منظور ریز نمرات و دانشنامه هست (لیسانس و فوق).

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط anubis نمایش پست ها
    با سلام من الان دارم پیش دانشگاهی میخونم و میخوام از همین الان اقدام کنم برای اپلای کردن...خواستم بدونم که باید از کجا شروع کنم؟باید برم ریز نمرات 3سال دبیرستانمو بگیرم بفرستم به دارالترجمه؟ دانشگاه های خارج دیپلم ایران رو قبول دارند؟
    بله قبول دارند. ولی اگر پول داری اقدام کن وگرنه توی لیسانس فاند گرفتن تقریبا خیلی ناممکنه. تازه با این وضعیت اقتصادی امسال. بستگی به کشوری که میخوای بری هم فرق می کنه که چه مقدار بخوای پول بدی. ولی دست کم ماهی 500 یورو تو آلمان و 1200 دلار تو آمریکا خرجته. دانشگاه های تاپ هم بخوای بری که دیگه بسیار بسیار شهریه هاشون بالاست. فکر کنم واسه آلمان و شاید کل اروپا هم باید کنکورتو بدی. مدرکشو می خوان. می تونی توی فروم های خودش بخونی. ریز نمرات سه سال دبیرستانت رو باید بدی دالترجمه و بعد مهر دادگستری بزنه. اگر دانشگاه مربوطه اینو ازت خواسته باشه البته. کم کم هم داره ددلاین ها می گذره. خصوصا آمریکا که خیلی هاش گذشته فکر کنم. نمره زبان و جی آر ایی( برای آمریکا) هم لازمه. بعضی ها دیگه هم GMAT or SAT می خوان. بستگی داره. توی قسمت اپلیکیشن وب سایتشون نوشته. برای undergraduate ها.
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    منظور ریز نمرات و دانشنامه هست (لیسانس و فوق).
    باید دانشنامه را آزاد کنی و بدی وزارت علوم مهر بزنه. بعد بدی دالترجمه ها و مهر دادگستری بزنن. بعد واسشون بفرستی. اون اولی هم کارنامه ات هست. باید بدی اون رو هم وزارت امضا کنه و به همین ترتیب. اگر هم دانشگاهت مثله صنعتی اصفهان که من بودم ، خودش ریز نمرات ترحمه شده می ده، که چه بهتر. همونو بگیر و بفرست.
    اون طوری دیگه ریز نمراتت مهر وزارت و دادکشتری نمی خواد. ولی ریز نمرات فارسیت رو هم همراه دانشنامه ببر بده یه باره وزارت خونه امضا کنه. بعد ا نیازت می شه. بدون اون مهر، دالترجمه مهر دادگستری نمی زنه. اکه هم نزنه official حساب نمی شه. ولی ریز نمراتی انگلیسی که بعد از خرید مدرک از دانشگاه می گیری officialهست. هرچند مهر دادگستری نداره.
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    یعنی می فرمایید اگر کسی مدرک پیش دانشگاهی با معدل بالای 19 داره برای اپلای مقطع ارشد هم اونرو بفرسته؟ممنون
    خیر اگه ننوشته اصلا لازم نیست. بعدا برای سفارت ازتون شاید بخوان. اگه نخواسته خرج الکی نکنید. هر مدرک 15 تومن در می آد هزینه ی ترحمه و مهر دادگستریش. اونا هم اگه نخواسته باشن اهمیت نمی دن. ولی توی سی وی بنویسید که مثلا معدلتون چند بوده تو اون دوره ها.(اگه خوب بوده)

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)