صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 31

موضوع: آیا مدارک پیش دانشگاهی و دیپلم هم برای اپلای لازم است؟

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : آیا مدارک پیش دانشگاهی و دبیرستان (دیپلم) هم برای الای لازم داریم؟

سلام سوالام یکم فوریه

من با کارت دانشجویی رفتم مدرک پیش دانشگاهیم رو گرفتم
    حالا میبینم بعضی‌ها ریز نمرهٔ پیش دانشگاهی و همینطور مدرک دیپلم و ریز نمره اون رو هم میخوان

این مدارک الان کجاست؟من دانشجو هستم

من باید کجا برم؟ آیا به من میدن؟ چون مدرسه پیش دانشگاهی که رفتم فقط همون مدرکو داد که معدل روشه،به نظر نمیومد که چیز دیگه اگه بخوام بهم بده!

ممنون میشم راهنمای کنید

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

ApplyAbroad Senior Veteran
    nilo0far آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آیا مدارک پیش دانشگاهی و دبیرستان (دیپلم) هم برای الای لازم داریم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    سلام سوالام یکم فوریه

من با کارت دانشجویی رفتم مدرک پیش دانشگاهیم رو گرفتم
    حالا میبینم بعضی‌ها ریز نمرهٔ پیش دانشگاهی و همینطور مدرک دیپلم و ریز نمره اون رو هم میخوان

این مدارک الان کجاست؟من دانشجو هستم

من باید کجا برم؟ آیا به من میدن؟ چون مدرسه پیش دانشگاهی که رفتم فقط همون مدرکو داد که معدل روشه،به نظر نمیومد که چیز دیگه اگه بخوام بهم بده!

ممنون میشم راهنمای کنید

این مدارک باید دست دانشگاه باشه. دوست من که لازم داشت اینا رو ترجمه کنه کارت ملی شو داد آموزش دانشگاه و اون ها هم یه هفته مدارک رو بهش تحویل دادن تا بره ترجمه کنه و بهشون برگردونه.
    تولستوی: همه می خواهند بشریت را عوض کنند، دریغا که هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند ...

Junior Member

سلام . می شه لطفا یکی اگه می دونه جواب بده ؟ من برای phd اقدام کردم. یه فایل برام فرستادن که مدارکت ناقصه. البته ریز نمره های لیسانسم مشکل داشت که حلش کردم که براشون بفرستم اما توی لیست چیزهایی که خواسته یه چیزی در مورد دیپلو یا تاییده ی دیپلم می خواد "confirmation by a recognized university in the country originating your secondary school leaving certificate that you are entitled to start or continue the degree programme in doktoratsstudium " . من درست متوجه شدم ؟ ازم می خواد برم دانشگاه لیسانسم و تاییدیه ای که از طرف آموزش و پرورش رفته بوده دانشگاه لیسانسمو بگیرم؟ کسی چیزی می دونه که باید چی کار کنم؟

Junior Member

سلام. من برای گرفتم پذیرش master، مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم ام رو چون معدلم خیلی خوب بود برای اپلای یکی از دانشگاه ها فرستادم. حالا دانشگاه بهم ایمیل زده که باید transcript پیش دانشگاهی ات رو بفرستی! حالا من موندم چی کار کنم تو این وقت کم! حسابی سر در گم شدم. آیا ارزششو داره برم دنبال ریز نمرات و ترجمه و ... یا اینکه آیا میشه بهشون بگم که اون مدرک رو در نظر نگیرن؟ از دوستان با تجربه ممنون میشم کسی که اطلاعاتی داره من رو راهنمایی کنه.

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

با سلام
    میشه در مورد آنکه مدرک پیش دانشگاهی را از کجا باید بگیرم توضیح بفرمایید...من یادم نمیاد به ما اصلا مدرک پیش دانشگاهی داده باشن...یک گواهی بود دادیم به دانشگاه دوره لیسانس؟؟!!؟!؟!؟!؟
    I spring over the spring with the spring in the spring

Member
    رشته و دانشگاه
    Leibniz Universität

ببخشید روند گرفتن مدرک دیپلم و ریزنمراتش چی هستش و چطور تایید میشه؟اینو باید آموزش و پرورش ناحیه تایید کنه یا این رو هم باید تو سایت وزارت علوم آپلود کرد؟
    میشه ترتیب تاییداتش رو یکی توضیح بده لطفاً؟
    ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_boy نمایش پست ها
    ببخشید روند گرفتن مدرک دیپلم و ریزنمراتش چی هستش و چطور تایید میشه؟اینو باید آموزش و پرورش ناحیه تایید کنه یا این رو هم باید تو سایت وزارت علوم آپلود کرد؟
    میشه ترتیب تاییداتش رو یکی توضیح بده لطفاً؟
    ممنون.
    اول میری دفتر خدمات الکترونیک درخواست تاییدیه تحصییلی میدی . رسید میگیری و گواهی موقت یا دیپلم رو همراه با ریز نمرات ببری آموزش پرورش کل ، اونجا راهنماییت میکنن . اول میفرستنت ناحیه مربوطه اونجا یه سری مهر و امضا همین . بعدم رسید خود به خود میرسه به جایی که مدارکت رو دادی واسه ترجمه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering @IUT

پیش فرض پاسخ : آیا مدارک پیش دانشگاهی و دیپلم هم برای اپلای لازم است؟

سلام
    میخواسم بدونم اگه برای فوق بخوایم بریم مدارک پیش دانشگاهی یا سوم رو میخوان یا نه؟(کانادا)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا مدارک پیش دانشگاهی و دیپلم هم برای اپلای لازم است؟

سلام اگه کسی دیپلم فنی کامپیوتر داشته باشه ولی فوق دیپلم ریاضی بگیره مشکلی با دانشگاها نداره
    مثلا دانشگاه میگه که برای اپلای ادمیشنا اینان::
    نمره بالای 16 در فیزیک ریاضی و شیمی در پیش دانشگاهی+مدرک دیپلم متوسطه
    خب این مشکلی پیش نمیاره اگه دیپلم دیپلم فنی باشه؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کشاورزی

سلام . برای دکترا فقط ریزنمرات لیسانس و فوق لیسانس لازمه ؟ دیپلم نیازی نیست؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)