صفحه 1 از 19 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 186

موضوع: کسانی که از دانشگاه British Columbia پذیرش دارند و عازم هستند

Junior Member

پیش فرض کسانی که از دانشگاه British Columbia پذیرش دارند و عازم هستند

سلام
    دیدم بچه های Alberta دارند هم دیگه رو توی فوروم پیدا میکنند. گفتم اگه اونهایی که عازم UBC هستند هم یکدیگر رو بشناسند خوبه.
    لطفا نام و دپارتمان رو ذکر کنید.

البته قضیه ویزا بماند که امیدوارم همه بتونیم بگیریم.

علی حسینی نژاد
    دپارتمان ECE

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه British Columbia پذیرش دارند و عازم هستند

راستي كسي براي رزرو بليط براي ونكور تو اواخر آگوست اقدام كرده؟

و ديگه اينكه بليط يه طرفه ميشه گرفت ديگه؟

و در آخر قيمت ها چطورياس؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.T

راستي كسي براي رزرو بليط براي ونكور تو اواخر آگوست اقدام كرده؟

و ديگه اينكه بليط يه طرفه ميشه گرفت ديگه؟

و در آخر قيمت ها چطورياس؟
    من یه جا سپردم اما هنوز رزرو نکرده. فکر کنم حدود 1300000 در میاد. یک طرفه باید بگیریم دیگه؟ دو طرفش ارزون تر میشه اما یکسال اعتبار داره. اگه سال دیگه جور نشه بیایم میپره

Junior Member

من یه جا سپردم اما هنوز رزرو نکرده. فکر کنم حدود 1300000 در میاد. یک طرفه باید بگیریم دیگه؟ دو طرفش ارزون تر میشه اما یکسال اعتبار داره. اگه سال دیگه جور نشه بیایم میپره
    حدودا چقدر ارزونتره 2 طرفه؟

Junior Member

فکر کنم دو طرفه بشه حدود 1700 تا 1900

نقل قول نوشته اصلی توسط seyedali

بسته به مسير ها و خطوط هوايي مختلف قيمت ها فرق مي كنه. براي پيدا كردن مسير مناسب و قيمتها مي توني يه سري به http://www.cheapoair.com/ بزنيد.

ولي به نظر من بهترين ها ( قيمت و توقف كم تر ) اين دو تا هستند كه من اولي رو براي 16 آگوست رزرو كردم( براي رزرو پولي نياز نيست بديد):

تهران-لندن-ونكور با بريتيش 1080000 تومان
    تهران-آمستردام-ونكور با كي ال ام 1100000+80000(ويزاي ترنسفر)=1180000

نقل قول نوشته اصلی توسط nnimaa

۱۶ اگوست زود نیست؟ ۲هفته می‌خوای چی‌کار کنی اونجا؟
    اولش براي 20-25 مي خواستم. ولي گفتش كه جاي خالي برا اون موقع نيستش و فعلا همينو رززو كردم تا حداقل اينو داشته باشم.

حالا دو هفته هم اونقدرا زود نيستا!!

حالا اگه كسي حدوداي 20 ام پيدا كرد يه خبر بده

قیمته یه جوراییه ! چون آرجانس (آژانس به قول مادر بزرگم!!) به من گفت از حدود 20 آگست تا 15 سپتامبر قیمتها همون حدود 1 تومن تا 1و 100 هست. نمیدونم چند دلاره دقیقا، اما به من گفتن هر هفته بر مبنای نرخ دلار قیمت محاسبه میشه. مثلا رضا بالا گفت 1،080،000 اما به من گفتند 1،045،000 و این به خاطر نرخ دلار روزه.
    در ضمن رزرو من: پنج شنبه Aug21 - تهران لندن ونکوور- British Airways زمان پرواز : 10 صبح
    خوشمزس ساعت 17:10 از لندن پرواز میکنه و بعد از حدود 10 ساعت پرواز، ساعت 18:35 میرسه ونکوور. الله اکبر از این خارجیها با این زمان بندی عجیبشون !
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط seyedali
    من اونجایی که رزرو کردم زنگ زدم برای اطمینان.
    گفت که برای 1 سپتامبر رزرو کرده با ایران ایر به لندن و از اونجا با ایر کانادا به ونکور. قیمتش خیلی مشکوک میزنه. میگه کلا 770 هزار تومن!! هیچ جای دیگه همچین قیمتی ندادن. به نظر شما این قیمت عملی هست؟ آیا لازمه جهت احتیاط یه جای دیگه هم رزرو کنم؟
    رضا جون اگه تلفن اون آژانسه که رزرو کرده برات رو بدی ممنون میشم..
    راستی من دارم دنبال خونه میگردم ... اگه کسی پایه هست که خونه بگیریم خبر بده
    22077077سام سير روبروي بيمارستان مدرس

سلام خدمت همه دوستان. فكر كردم خوبه يه بحثي رو اينجا در مورد هزينه ها شروع كنيم. اميدوارم كمك كنيد تا جلو بره .

اين ليست هزينه هايي كه تو بروشور دانشگاه نوشته شده:

625 Student Fees (Athletics, Recreation, AMS, U-Pass etc)
    Room & Board 12000
    Book & Supplies 800
    Medical & Health 648
    AMS/GSS Extended Health & Dental Pla 207
    Clothing & Personal Expenses 2500
    Total Costs 16780

اينم چيزي كه از دوستان شاغل به تحصيل تو UBC گفتش:
    book and supplies: $0 (the department provides those free of charge)
    medical insurance: $54/month =648/year
    housing: shared is approximately $500/month or cheaper = 6000/year
    groceries: approximately $300/month (this is very much dependent on your lifestyle) = 3600/year
    clothing: it could be $0 if you bring enough cloths from Iran =0
    entertainment: depends on you (e.g. movie ticket is $13 or so)
    Total: 10250+ Personal Expenses

به اينها 4000$ هم پول شهريه اضافه ميشه (فكر كنم شهريه ي همه waive شده) .
    كتاب رو صفر بگيريم و 648 تاي Medical & Health روهم كه خب ميديم.

سوال ها: 1- اون 625 تاي هزينه هاي دانشجويي و 207 تاي AMS/GSS اجباريه؟
    2- Room & Board: دو تا انتخاب وجود داره خوابگاه و بيرون از خوابگاه
    خوابگاه: كه دو نوع كلي داره:
    اسكان و غذا: Green College, John College, … كه آپشن هايي كه مناسب ماست حدودا 550-600 $ يراي اسكان ميگيرن و 300-330 $ براي غذا(ماهيانه كه اون هم فقط صبحانه و شام رو شامل ميشه علاوه بر اين كه يكشنبه ها هم از غذا خبري نيست). ميشه 10200-11160$ در سال (12 ماهه) + مابقيه پول غذا : اميد به رسيدن اين نوع خوابگاه ها بهمون بيشتره
    اسكان : Marine Drive, Thunderbird كه 570-600 $ ماهيانه در مياد، غذا هم با خودمونه. توضيح اينكه نمي دونم چقدر احتمال داره تا اين نوعش به ما برسه. با توجه به شرايط زير كه براي من پيش اومده بعد از 20 روز از اپلاي براي خوابگاه : 374 , 342 , 267 ام

نظرتون در مورد انتخاب خوابگاه همراه با نوعش براي كاهش هزينه ها چيه؟ آيا بهتر نيست بيرون از دانشگاه خونه بگيريم( با در نظر گرفتن اينكه فكر كنم U-Pass رو خواه ناخواه بايد پرداخت كنيم)؟

3- من كه 16500+3260 تا فاند دارم ، چقدر بايد پول با خودم ببرم؟

صفحه 1 از 19 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)