صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 910111213141516171819
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 186 , از مجموع 186

موضوع: کسانی که از دانشگاه British Columbia پذیرش دارند و عازم هستند

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه British Columbia پذیرش دارند و عازم هستند

سلام دوستان وقت بخير

بنده پذيرشم واسه سپتامبر ديگه با فاند اومده منتها نوشته كه شامل توييشن في نيست و بايد براش درخواست بدي. ميخواستم از دوستاني كه اونجا هستن آيا توييشن ويو ميشه و اينكه بايد چه كنيم تا توييشن ويو بشه؟ آيا بايد اپلاي كنيم براش يا اينكه اتوماتيك اعمال ميشه.

ممنون

Junior Member Ponida آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. SUT

سلام
    تبریک!
    خیر توییشن ویو نمیشه و باید از RA و یا احیانا TA داد. برای مثال دوستان مستر با سالی 23 هزار تا RA دارن توییشن، رنت، غذا و غیره می‌دن و زندگیشون میچرخه. اگر RA در این حدود و بالاتر هست نگران نباشید.

Junior Member Ponida آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin3003 نمایش پست ها
    سلام دوستان من براي دوره EAP در دانشگاه ubc براي ماه مي تا آگوست بايد ونكوور باشم ولي به اين دوره ها خوابگاه تعلق نمي گيره، كسي از دوستان تجربه مشابهي داره كه بايد چي كار كنم؟
    سلام

کلا خوابگاه ها waiting list های بلندی دارند ولی همیشه یک سری اتاق از بعضی خوابگاه ها خالی هستند منتهی (به طور غیر منطقی‌ای) گرون‌تر هستند. میتونید نزدیک کمپس هم بگردید و خودتون رو به خوابگاه محدود نکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ponida نمایش پست ها
    سلام
    تبریک!
    خیر توییشن ویو نمیشه و باید از RA و یا احیانا TA داد. برای مثال دوستان مستر با سالی 23 هزار تا RA دارن توییشن، رنت، غذا و غیره می‌دن و زندگیشون میچرخه. اگر RA در این حدود و بالاتر هست نگران نباشید.
    خيلي ممنون براي جوابتون.

بنده دكتري هست پذيرشم و نوشته 25000 تا كه ميتوني واسه توييشن في هم اقدام كني جهت ويو شدنش. البته بنده متاهل هستم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin3003 نمایش پست ها
    سلام دوستان من براي دوره EAP در دانشگاه ubc براي ماه مي تا آگوست بايد ونكوور باشم ولي به اين دوره ها خوابگاه تعلق نمي گيره، كسي از دوستان تجربه مشابهي داره كه بايد چي كار كنم؟
    سلام ،

اگر امکان داره میتونید راهنمایی کنید برای EAP چقدر زمان می بره ویزا صادر بشه و ایا بهتر هست همزمان برای پذیرش مستر اقدام کنم یا خیر ؟

Junior Member

من میخوام برای پذیرش دوره EAP , دوره ارشد در UBC اقدام کنم ، اگر کسی اطلاعی داره هنمایی کنه بسیار ممنون می شوم ،
    چقدر زمان لازم هست برای صدور ویزا و اپلای کردن ؟
    و اینکه scholarly writing چی هست و چطور باید تهیه کنم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)