صفحه 13 از 19 نخستنخست ... 345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 186

موضوع: کسانی که از دانشگاه British Columbia پذیرش دارند و عازم هستند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه British Columbia پذیرش دارند و عازم هستند

سلام دوستان.
    میخواستم بدونم که برای فاند یا اسکالرشیپ از این دانشگاه برای رشته مکانیک از کدوم یک از دانشگاه های تهران میشه اقدام کرد؟شرایطش چیه؟

سلام من برای دانشگاه یو بی سی پذیرش گرفتم ایا کسی هست که حدود 16 نوامبر بخواد بره ونکوور؟ من دنبال یه همسفر هستم
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق و مخابرات-دانشگاه تبریز

سلام دوستان

من برای ژانویه 2015 از دانشگاه UBC کمپس Okanagan پذیرش دارم و خدا بخواد اواخر دسامبر عازمم.
    کسی هست که عازم این دانشگاه باشه؟

Banned

سلام

من یک مشکلی پیدا کردم در مورد فکالتی مهندسی شیمی این دانشگاه و قضیه از این قرار که هر چقدر سعی می کنم با اساتید این دانشکده مکاتبه کنم پاسخی دریافت نمی کنم آیا راه حلی مد نظرتون دارین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Economics

نقل قول نوشته اصلی توسط masihrashidi نمایش پست ها
    سلام

من یک مشکلی پیدا کردم در مورد فکالتی مهندسی شیمی این دانشگاه و قضیه از این قرار که هر چقدر سعی می کنم با اساتید این دانشکده مکاتبه کنم پاسخی دریافت نمی کنم آیا راه حلی مد نظرتون دارین؟
    این مشکل در UBC فقط مال یک دپارتمان نیست. خیلی از دپارتمان های علوم پایه و دپارتمان های مربوط به رشته خودم هم واکنش نشان نمی دادن به ایمیل های من.
    یک راهی که باز به یک نسبت بهتری برام جواب داد (گرچه من پذیرش نگرفتم برای دپارتمان های این دانشگاه و در نهایت نشد اصلا اقدام کنم) این بود که با منشی دپارتمان تماس گرفتم و CV رو اتچ کردم. یک موردشون مثلا گفت که خبر نداره از فاند اساتید و نمیدونه کدوم شون اصلا پوزیشن دارن و دانشجو می خواهند یا نه و توصیه کرد که همچنان میل بزنم و از خود اساتید جویا بشم.

منشی یک دپارتمان دیگه اما گفت که CV شما و چند متقاضی دیگه را پرینت کردم و به صورت دوره ای بین اساتید دپارتمان می چرخونم تا اگر توجه اونها جلب شد، شخصاً به شما ایمیل بزنن. (اولش تصور کردم جوابش سر کاری بود اما حدود 10 روز بعد یکی از اساتید همون دپارتمان به من میل زد و درخواست ریز نمرات کرد - البته چون فاصله داشت نمرات من با سطح انتظاراتش، گفت بعد از یک هفته که پوزیشنش رقابتی هست و معدل من خیلی بالا نیست و این حرفا)

ممکنه این روش جواب بده. در نتیجه بد نیس در دپارتمان هایی که جواب نمیدن اساتید، با مقامات Secretary و Graduate Chair تماس بگیری و توضیح بدی این مشکل عدم پاسخگویی اساتید رو. سی وی رو هم حتما اتچ کنی براشون.
    این مورد رو در دو تا از دپارتمان های McMaster هم دیدم حین مکاتبات خودم.
    موفق باشید

Junior Member

سلام بر همه

من محمد رضا هستم. من برای ژانویه مهندسی شیمی دکتری عازم یو بی سی ونکوور هستم. دنبال همسفر و همخانه و محل زندگی هستم. اگر کسی هست باهام تماس بگیره.

ارادت،
    محمد رضا

Junior Member

سلام به دوستان

من برای دانشگاه UBC دپارتمان سیویل بصورت آنلاین اپلای کردم و همه مدارکم هم رسیده است. می خواستم از دوستانی که پذیرش گرفتن بپرسم که مصاحیه هم انجام میشه یا فقط از روی مدارک تصمیم گیری می کنن. جون شنیدم بعضی از دپارتمانهای UBC مصاحبه ندارند.

با سپاس

Junior Member

سلامو
    ممنون میشم اگه یه کم در مورد شرایطی که داشتید که تونستید پذیرش بگیرید توضیح بدید. من معدلم 15.75 است. میخوام بدونم ایا راهی واسه جبرانش هست؟ صحبت کردن حضوری با استاد تاثیر داره؟

ApplyAbroad Guru

برای Meng مستر بدون تز میدونم عمرانش مصاحبه نداشت. برای سایر گرایشها و مدارک دوستانی که تجربه دارند نظر بدند

نقل قول نوشته اصلی توسط Roadstone نمایش پست ها
    سلام به دوستان

من برای دانشگاه UBC دپارتمان سیویل بصورت آنلاین اپلای کردم و همه مدارکم هم رسیده است. می خواستم از دوستانی که پذیرش گرفتن بپرسم که مصاحیه هم انجام میشه یا فقط از روی مدارک تصمیم گیری می کنن. جون شنیدم بعضی از دپارتمانهای UBC مصاحبه ندارند.

با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر امیرکبیر

سلام
    بهاره هستم، برای ترم سپتامبر از CS پذیرش گرفتم.
    دنبال هم خونه و همسفرم. اگه کسی هست پیغام بده لطفا.

مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)