صفحه 7 از 19 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 186

موضوع: کسانی که از دانشگاه British Columbia پذیرش دارند و عازم هستند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه British Columbia پذیرش دارند و عازم هستند

نیما جان میشه لینکشو بذاری

Junior Member

بچه های UBC یه گروپ دارند که بعضی وقتها توش کسانی که خونه ای دارند هم اطلاعیه میزنند. بد نیست عضو بشین. البته برای عضویت باید یه Confirmation با ایمیل UBC هم به گروه بفرستید که معلوم بشه دانشجوی این دانشگاه هستید. اینهم لینک گروه :
    http://groups.yahoo.com/group/UBC-Pe...ec=group&slk=1

سلام،

من واسه Fall2008 Mechanical Engineering, MASc پذيرش دارم و بليطم هم واسه 28 Aug با British Airway، كسي هست كه Mechanic گرفته باشه؟!

مرسي
    ميلاد

Junior Member

سلام بچه ها.............
    میخواستم بدونم که از برو بچه باحاله UBC کسی هست که 24 آگوست بخواد با ایران ایر بره؟ من 24 آگوست مسیرم اینشکلی شد:
    تهران به لندن با ایران ایر (3:45 ترانزیت در لندن)
    لندن به مونترئال با کانادا ایر (2 ساعت ترانزیت در مونترئال)
    منترئال به ونکوور با ایر کانادا؛ همه پروازام 24 آگوسته و نزدیکای 11 شب میرسم ونکوور 8)
    فکر کنم که شبم باید تو فرودگاه بخوابم و صبح مثل بچه آدم برم پیشه یکی از رفیقام.............. ;D

مخلصیم
    ............ بوق نزن... شاگردم خوابه.......

نقل قول نوشته اصلی توسط seyedali
    بچه های UBC یه گروپ دارند که بعضی وقتها توش کسانی که خونه ای دارند هم اطلاعیه میزنند. بد نیست عضو بشین. البته برای عضویت باید یه Confirmation با ایمیل UBC هم به گروه بفرستید که معلوم بشه دانشجوی این دانشگاه هستید. اینهم لینک گروه :
    http://groups.yahoo.com/group/UBC-Pe...ec=group&slk=1
    ندیده بودم اینو... من یه میل زدم دیروز کسی تایید نکرده هنوز!

نقل قول نوشته اصلی توسط payam_kho
    نیما جان میشه لینکشو بذاری

http://www.housing.ubc.ca/other_housing/offcampus.htm

Junior Member

یه سوال راجع به ثبت نام دارم، اگه جاش توی این مبحث نیست ببخشید!
    گفتن که باید تا 12 هفته بعد از شروع ترم مدرک رسمی برای تحصیلات قبلیتون ارائه بدید. حالا منظورشون ریز نمرات رسمیه یا دانش نامه؟ کسی از دانشجو های فعلی UBC این قضیه رو پرسیده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل دکترای الکترونیک - UBC Canada

نقل قول نوشته اصلی توسط essy1986
    یه سوال راجع به ثبت نام دارم، اگه جاش توی این مبحث نیست ببخشید!
    گفتن که باید تا 12 هفته بعد از شروع ترم مدرک رسمی برای تحصیلات قبلیتون ارائه بدید. حالا منظورشون ریز نمرات رسمیه یا دانش نامه؟ کسی از دانشجو های فعلی UBC این قضیه رو پرسیده؟
    Hi
    I think both of these documents are needed. Since they need to know that your GPA is above 16 , and the degree is awarded to you, we should give them both. Off course it may be different if in your university degree, your GPA is included. You know, in mine, there is no indicadion of GPA.

این شروع ماجراست ...

من ميخواهم يک مبلغي پول براي يکي از دوستانم در دانشگاه UBC و دانشکده برق بفرستم ميخواستم از دوستاني که تشريف ميبرند UBC و احيانا دانشکده برق کسي امکانش هست که اين پول رو براش ببره. ممنون ميشم اگه امکانش هست با آدرس a_a_gorji1362@yahoo.com به من اطلاع بديد.

با تشکر.

علي.

Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل دکترای الکترونیک - UBC Canada

سلام

کسی می دونه این scholarship مربوط به partial tuition waiver رو کی و چه جوری به ما می دن ؟
    این شروع ماجراست ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)