در مورد این قضیه ی بازپرداخت ارز موقع بستن حساب ارزی من یه موردی رو فراموش کردم بگم... معمولاً اگر حسابتون رو آروم آروم خالی کنین میتونین همه ش رو ارز بگیرید... مثلاً اگر هر نوبت 1000 دلار یا 2000 دلار بخواهید میتونید این کار رو بکنید... علاوه بر اون در مورد رقمهای تا 10 - 20 هزار تا هم میتونید یکی دو روز قبل به شعبه مراجعه کنید و بگید که فقط ارز نیاز دارید و میتونید منتظر بشید تا برای فردا یا پس فردا ارز مورد نیازتون رو تامین کنن... اونوقت روز بعد یا روز بعدش برید و بگیرید... این مورد دومی در صورتی که توی بانک مشتری معتبری باشید و بشناسنتون خیلی راحت انجام میشه... ولی برای مبالغ بالا این دو روش کمی سخته...
در مورد خرید دلار با توجه به نوسانات خنده دار بازار، اگر من جای شما باشم فعلاً اقدام به خرید دلار نمی کنم... این توصیه رو قبلاً هم کرده بودم... دولت به بهانه کنترل بازار و کم کردن قیمت دولتی و آزاد نرخ دلار رو افزایش داد و مدعی شد که این مساله منجر به کاهش شکاف بین این دو قیمت خواهد شد... این اتفاق در روزهای اول به میزان 50 تومن رخ داد ولی در حال حاضر که دولت مجبور به کاهش قیمت شده این اختلاف به 70 تومن رسیده...
در مورد برنامه های تلویزیونی هم مهمترین موردش همین حرفهای آقای بهمنی هستش که اعلام کرد از امروز به هر کس به هر میزان که ارز بخواد با نرخ دولتی میدیم... ولی با یه تماس ساده با هر بانکی که دوست دارید میتونید بررسی کنید و متوجه بشید که نه تنها این قضیه محقق نشده بلکه در مواردی حتی میزان دلار مسافرتی هم که هر روز به بانکها اختصاص میدادند کاهش پیدا کرده...