صفحه 10 از 418 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 4180

موضوع: مشاوره برای جلوگیری از ضرر و زیان های ناشی از نوسان نرخ دلار

پیش فرض پاسخ : دوباره دلار گران شد!! مشاوره برای جلوگیری از ضرر و زیان های ناشی از نوسان نرخ

تا حالا دولت چندين بار وعده پايين آوردن قيمت ارز داده و ناموفق بوده. در يك برهه زماني كوتاه مدت تونسته به اين وعده عمل كنه اما بعد از يك زمان بسيار كوتاه باز قيمت ها بالا كشيده و هر دفعه بدتر از قبل. بنده اطلاع دارم كه ديروز در برخي صرافي ها دلار تا 1295 هم معامله شد (اكثرا اما 1250 بودند).
    اينكه در آينده چه پيش مياد رو كسي نميدونه اما به نظر ميرسه كه درآمدهاي ارزي دولت با توجه به عدم وصول ارزي درآمدهاي اصلي اي مانند پول نفت رو به كاهش باشد و به همين دليل اين عدم تناسب عرضه و تقاضا باقي بماند. همچنين نرخ تورم واقعي (كه اعلام هم نميشود اما از روي كالاهاي اصلي ميتوان فهميد) به وضوح نشان ميدهد كه ارزش ريال در حال كاهش است و نه فقط عدم تناسب عرضه و تقاضا بلكه كاهش ارزش ريال هم هست. اگرچه به نظر ميرسد كه سياست هاي امريكا پايين نگه داشتن و يا كاهش قميت دلار نسبت به يورو باشد اما با توجه به كاهش ارزش ريال نسبت به همه ارزها, نگهداشتن سرمايه به ريال اصلا منطقي نيست. همين باعث هجوم به بازار سكه و ارز شده كه قيمت ها را بالا نگهداشته است. ناگفته نماند كه شايد اين نوسان قيمت ها بهانه اي براي كسب ثروت هاي بادآورده براي عده اي از خدا بي خبر باشد.
    با توجه به اينكه بالا بودن قيمت ارز باعث افزايش شديد قيمت توليد محصولات داخل كشور خواهد شد بعيد نيست كه دولت باز هم سعي كند كه اين قيمت را پايين بياورد اما با توجه به محدوديت منابع ارزي اش احتمالا راه حل هاي دولت موقتي باشد. حداقل روند 6 ماهه امسال نشان ميدهد كه دولت يا توانايي ندارد و يا نميخواهد كه قيمت ارز را پايين نگه دارد. به نظرم براي ما بهترين زمان خريد دلار زماني است كه دولت آن را پايين بياورد (اميدوارم) و قبل از اوج گيري مجدد آن باشد.

نموداري از تغييرات قيمت ارز در 6 ماهه اول امسال:
    http://khabaronline.ir/news-171890.aspx
    ویرایش توسط mohghaderi : September 9th, 2011 در ساعت 07:05 PM دلیل: اضافه كردن لينك تغييرات قيمت

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

پیش فرض پاسخ : دوباره دلار گران شد!! مشاوره برای جلوگیری از ضرر و زیان های ناشی از نوسان نرخ

دلار با کله داره میاد پایین این دو سه روزه.
    به نظرتون دلیلش چیه؟ و تحلیلتون اینه که بازم پایینتر میاد یا وقت خریدشه؟
    ممنون (:

تا شنبه صبر کنید!

من تو کار ارز واردم!!

الان موقعیت خوبی برای خرید است

Member ghazalili آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی

من میخوام روز شنبه یه مقدار دلار بگیرم لطفانظرتون رو بگید؟
    We received your application to sponsor .....................on August 2, 2012
    We sent you a letter on October 17, 2012 about the decision on your application
    .CSQ: 25 november, inprocess 5december. passport request 28 march

Junior Member sanam m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Statistics

یه سوال دارم. برای کسی که داره میره کانادا کدوم مقرون به صرفه هست؟از ایران دلار کانادا بخره یا دلار آمریکا بخره و وقتی برسه کانادا چنج کنه؟
    ارسال مدارک به سوریه: 2010.4.8 / فایل نامبر کبک: 2010.5.17 / مصاحبه: 2010.12.2 / فایل نامبر فدرال: 2010.12.6 / آپدیت مدارک: 2011.1.25 / ایمیل مدیکال: 2011.3.3 / تحویل نتایج مدیکال به پاریس: 2011.3.16 / پاسپورت ریکوئست: 2011.4.5

نقل قول نوشته اصلی توسط sanam m نمایش پست ها
    یه سوال دارم. برای کسی که داره میره کانادا کدوم مقرون به صرفه هست؟از ایران دلار کانادا بخره یا دلار آمریکا بخره و وقتی برسه کانادا چنج کنه؟
    البته که از ایران دلار کانادا بگیرید!!

چون اگر دلار آمریکا بگیرید، در ایران با نرخ بهتون می فروشن، در کانادا با نرخ خرید ازتون می خرن!!

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalili نمایش پست ها
    من میخوام روز شنبه یه مقدار دلار بگیرم لطفانظرتون رو بگید؟
    این مساله کاملا غیر قابل پیش بینی است، ولی من میگم صبر کنید!

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط simorgh40 نمایش پست ها
    این مساله کاملا غیر قابل پیش بینی است، ولی من میگم صبر کنید!
    متاسفانه شرایط ارز در ایران روند بدی رو داره طی میکنه... زمان خرید ارز حدود دو ماه پیش بود که قیمتها افت کرد... الان پیک قیمت هستش و بر خلاف سیاست بانک مرکزی که سعی کرد با افزایش عرضه قیمت رو کاهش بده، قیمت ها همچنان بر مبنای کاهش ارزش ریال در حال افزایش هستند... به نظر هم نمیرسه که دولت برنامه ی جدی برای کنترل بازار داشته باشه... البته اتاق بازرگانی صداش در اومده و تجربه نشون داده که فشار اتاق بازرگانی بر دولت بعد از یه مدتی تاثیر گذار خواهد بود...
    Winners are simply willing to do what losers won't

اندک اندک جمع مستان می رسد
    دلنوزان ناز نازان در رهند!!

با بازگشت حاجیان و ریختن دلارهای خرج نشده آنان در بازار، قیمت ارز کاهش پیدا می کند!!
    ویرایش توسط simorgh40 : November 5th, 2011 در ساعت 11:13 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)