صفحه 101 از 418 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 4180

موضوع: مشاوره برای جلوگیری از ضرر و زیان های ناشی از نوسان نرخ دلار

پیش فرض پاسخ : مشاوره برای جلوگیری از ضرر و زیان های ناشی از نوسان نرخ دلار

نقل قول نوشته اصلی توسط simorgh40 نمایش پست ها
    تقدیم به دلار 1226 تومان:

دو تا دسام مرکبی
    تموم شعرام خط حطی
    پیش شما شازده خانوم(1226)
    منم فقیر پاپتی!!

آقا شما تحصیلکرده مملکتید! دلار 1226 تومان؟!! یعنی همین که مثبت شد میشه 1226؟
    اینی که دوستمون میگن نرخش دستوریه و باید بالاتر باشه شاید صحیح باشه اما چون در ایران بر اساس نرخ دولت محاسبه میشه و سالها هم همینطوری بوده اگه مثبت باشه در حدود یکی دو ماه شاید طول بکشه اما میاد به نرخ رسمی
    فراموش نکنید که همین نظام بانکی تونسته بود در بازار ارز برای چندین سال ثبات بالایی رو ایجاد کنه
    اینم که الان حدود 1600 چه جوری میاد پایین دیگه شما باید بدونید تو این کشور هر چیزی ممکنه
    علت اصلی بالارفتن نرخ ارز در اینه که دلال ها واردش شدن چون فکر میکردن ارز کمیاب میشه و سود میبرن به خاطر تحریم ها
    ویرایش توسط dental.persian : May 18th, 2012 در ساعت 03:31 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    اینی که دوستمون میگن نرخش دستوریه و باید بالاتر باشه شاید صحیح باشه اما چون در ایران بر اساس نرخ دولت محاسبه میشه و سالها هم همینطوری بوده اگه مثبت باشه در حدود یکی دو ماه شاید طول بکشه اما میاد به نرخ رسمی
    فراموش نکنید که همین نظام بانکی تونسته بود در بازار ارز برای چندین سال ثبات بالایی رو ایجاد کنه
    اینم که الان حدود 1600 چه جوری میاد پایین دیگه شما باید بدونید تو این کشور هر چیزی ممکنه
    علت اصلی بالارفتن نرخ ارز در اینه که دلال ها واردش شدن چون فکر میکردن ارز کمیاب میشه و سود میبرن به خاطر تحریم ها
    توی این مملکت هرچی بره بالا دیگه پایین نمیاد .علت اصلی دلالیه؟؟!شاید کوچکترین دلیلش باشه.
    تحریم چیه اونوقت؟ اینکه میزان فروش نفت کم شده و درامد کم شده علت نیست ؟!اگر ارز کمیاب میشه چون ذخیره ارزی تموم شده وگرنه پارسال یا 2 سال قبل که مشکلی برای ارز مسافرتی و بگیر و ببند و صرافی مجاز و غیر مجاز... نبود
    در ضمن خوشحالم میبنیم که دورو برم هنوز آدمهای امیدوار وجود داره . هیچ تحریمی قرار نیست به این زودی برداشته بشه حتی اگر مذاکره هم مثبت بشه !!! در ضمن مذاکرات هم قرار نیست مثبت باشه.
    البته من خیلی دلم میخواد که آرزوی شما به حقیقت بپیوندد

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    خدا مرحوم دكتر نوربخش را بيامرزه اون موقع آدمايي كه سر كار بودن با الان يه كوچولو فرق مي كردند.

دلار بازار تهران
    17,000
    http://www.eranico.com/

Junior Member ultra_1 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iranvisacart نمایش پست ها
    اگر من بودم حداقل قسمتي از نيازم (همون 3-4 هزار تا) رو تهيه مي كردم.
    در مورد نتايج مذاكرات تا امروز همه نشانه ها مثبت بود ولي من ديروز يك نشانه منفي به چشمم خورد.
    جایگزینی سکه با اوراق گواهی سپرده تنها تا هفته آینده

به نظر من استراتژي بانك مركزي در مورد سكه هاي پيش فروش شده به اين صورت بوده كه با پايين رساندن قيمت دلار(با افزايش عرضه)، قيمت ريالي سكه هم در بازار پايين بيايد تا متقاضيان سكه به سمت اوراق مشاركت كشيده بشوند (كه شده اند). ولي چرا فرصت زماني گذاشته كه قبل از 3 خرداد تمام مي شود؟ آيا نمي خواهد كه بدين وسيله همه متقاضيان سكه ماههاي آينده را هم بدين وسيله در همين يك هفته جذب كند؟ به معني اين نيست كه 3 خرداد قرار است اتفاقي بيفتد كه بعد از آن ديگر كسي حاضر نخواهد شد اوراق مشاركت بگيرد و همه سكه خواهند خواست؟
    100٪ تایید میکنم صحبتهای دوست عزیز رو و اضافه می کنم به نظر من دلیل پایین آوردن نرخ ارز از طرف دولت دلیل دیگه ای هم داره و اینه که می خواد با اجرای فاز دوم یارانه ها می خواد ثابت کنه که گرانی ها ربطی به اجرای فاز دوم نداره و به مردم بگه که با اجرای فاز دوم نتنها تورم پیش نمیاد بلکه ارزونی هم میشه و پایین آوردن نرخ ارز رو مثال بزنه.به نظر من پایین اومدن ارز اونم به این شدت مصنوعی و موقت هستش.مگه میشه بدلیل تحریم ارز وارد کشور نشه ولی قیمت بیاد پایین؟
    "تلاش کنید آن چیزی که شما را راضی می کند بدست آورید وگرنه مجبورید به آن چیزی که به شما می رسد راضی باشید"

Member Gita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

سلام دوستان لطفاً نظر بدید. من آخر وقت امروز دلار رو 1690 خریدم. صرافی می گفت از صبح تا ساعت 2 بعد از ظهر رفت بالا ( 1718) بعد دوباره کم شد. باید تا آخر تابستون 20.000 تا بگیرم. با توجه به صحبت های دوستان و 3 خرداد نظرتون چیه که تو همین 2-3 روز همه رو بگیرم؟ ( قبلا می خواستم تو سه ماه سه نوبت 6-6-7 بگیرم اما الان مطمئن نیستم) ممنون.
    ***You Can Win , If You Want***چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد / من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Gita نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفاً نظر بدید. من آخر وقت امروز دلار رو 1690 خریدم. صرافی می گفت از صبح تا ساعت 2 بعد از ظهر رفت بالا ( 1718) بعد دوباره کم شد. باید تا آخر تابستون 20.000 تا بگیرم. با توجه به صحبت های دوستان و 3 خرداد نظرتون چیه که تو همین 2-3 روز همه رو بگیرم؟ ( قبلا می خواستم تو سه ماه سه نوبت 6-6-7 بگیرم اما الان مطمئن نیستم) ممنون.
    20 هزر تا میلغ زیادیه که شما بخواهید تویه 2 3 روز بگیرید. من فک میکنم همشو بزارید بعده 3 خرداد. اونم هر بار 1000 تا. 2000 تا. یه 10 20 باری شما خرید کنید.

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

من امروز فردوسی بودم...بازار صرافای تهران.....بشدت شلوغ بود.....لحظه به لحظه بالا میرفت دلار....از چهاراه فردوسی که به سمت استانبول میرفتم ....خرید دلار 1670 بود ...تا پاوینش که رسیدم شد 1690 و موفق شدم دلارامو 1690 بفروشم......امیدوارم روز به روز بره بالا و ما سود کنیم..............(الان همه میگن چقدر بد جنسه ها فقط به فکر خودشه....لووووووووووووووووو وووول
    I love you USA

Member Gita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط esf11 نمایش پست ها
    20 هزر تا میلغ زیادیه که شما بخواهید تویه 2 3 روز بگیرید. من فک میکنم همشو بزارید بعده 3 خرداد. اونم هر بار 1000 تا. 2000 تا. یه 10 20 باری شما خرید کنید.
    ممنون از پاسختون/ به نظر میاد شما خوشبین به روند نزولی قیمت هستید که پیشنهاد میدید همه بعد از 3 خرید بشه؟
    ***You Can Win , If You Want***چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد / من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

نقل قول نوشته اصلی توسط Gita نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون/ به نظر میاد شما خوشبین به روند نزولی قیمت هستید که پیشنهاد میدید همه بعد از 3 خرید بشه؟

آه یکی بود یکی نبود
    یه عاشقی بود که یه روز
    بهت می گفت دوست داره
    آخ که دوست داره هنوز
    دلم یه دیوونه شده
    واست میازاره هنوز
    از دل دیوونه نترس

اولا که خرید روزی 200 دلار کاملا مردوده، به ویژه برای اونهایی که حجم بالا می گیرند. دوم اینکه مگر این همون بهمنی شیرین ادا و بانک شیطون بلا نیست که همه فکر کردند بعداز انتخابات گران میشه و.. نشد!!
    حضرت خیام:
    آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی معذوری اگر در طلبش میکوشی
    باقی همه رایگان نیرزد هشدارتا عمر گرانبها بدان نفروشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)