صفحه 11 از 418 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 4180

موضوع: مشاوره برای جلوگیری از ضرر و زیان های ناشی از نوسان نرخ دلار

Junior Member EbliiS آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دوباره دلار گران شد!! مشاوره برای جلوگیری از ضرر و زیان های ناشی از نوسان نرخ

خدا از دهنت بشنوه سيمرغ جان
    به نظر شما كي بهتره ارز بگيرم..من دو ماه ديگه عازمم.

پیش فرض پاسخ : دوباره دلار گران شد!! مشاوره برای جلوگیری از ضرر و زیان های ناشی از نوسان نرخ

فعلا صبر کن، همین امروز قیمت خرید اومد زیر 1300، وقت خرید که شد، من رمز عملیات اعلام می کنم، و شما سریع حرکت کن! گوش به فرمان باش! رمز عملیات: فرار90

Junior Member sanam m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Statistics

نقل قول نوشته اصلی توسط simorgh40 نمایش پست ها
    فعلا صبر کن، همین امروز قیمت خرید اومد زیر 1300، وقت خرید که شد، من رمز عملیات اعلام می کنم، و شما سریع حرکت کن! گوش به فرمان باش! رمز عملیات: فرار90
    سیمرغ جان ما همگی منتظریم و گوش به فرمان.
    ارسال مدارک به سوریه: 2010.4.8 / فایل نامبر کبک: 2010.5.17 / مصاحبه: 2010.12.2 / فایل نامبر فدرال: 2010.12.6 / آپدیت مدارک: 2011.1.25 / ایمیل مدیکال: 2011.3.3 / تحویل نتایج مدیکال به پاریس: 2011.3.16 / پاسپورت ریکوئست: 2011.4.5

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط simorgh40 نمایش پست ها
    سلام
    من فکر می کنم باید به قیمت فروش شما نگاه کنی
    این قیمت خرید فروش بازار آزاد تهران برای کسایی که شغلشون خرید و فروش ارزه اونا 1320خودشون می خرن و مثلا 1335 می فروشن که ما ازشون می خریم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE - UT

به زودي با تزريق ارز قيمت دلار به طور موقت پايين مياد. اون موقع بهترين زمان براي اقدامه اما قيمت دلار همچنان بالاتر و بالاتر خواهد رفت.موفق باشيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Sky نمایش پست ها
    سلام
    من فکر می کنم باید به قیمت فروش شما نگاه کنی
    این قیمت خرید فروش بازار آزاد تهران برای کسایی که شغلشون خرید و فروش ارزه اونا 1320خودشون می خرن و مثلا 1335 می فروشن که ما ازشون می خریم.
    وقتی قیمت خرید میاد پایین، قیمت فروش هم پایین خواهد آمد،

نقل قول نوشته اصلی توسط ElectricalENG نمایش پست ها
    به زودي با تزريق ارز قيمت دلار به طور موقت پايين مياد. اون موقع بهترين زمان براي اقدامه اما قيمت دلار همچنان بالاتر و بالاتر خواهد رفت.موفق باشيد.
    تزریق دلار انجام شده، از هفته پیش، ولی................. این گزارشی که در مورد مسایل هسته ای است، تاثیرگذاره

Senior Member

دوستان بالاخره بخریم نخریم چکار کنیم؟ اصلا با توجه به اینهمه فاکتورهای دخیل این مسئله واقعا قابل پیش بینی هست؟ من از چند تا صرافی پرسیدم که به نظرشون بینی و بین الله! دلار رو برای چند ماه آینده کی بخریم بهتره (الان بخریم یا صبر کنیم) که به نظر هیچ کدومشون قابل پبش بینی نبود.
    Culture lives in everything we do

نترسید! نلرزید!

روزی خواهد آمد که پیمانها و دوستیها، خواهد شکست! ولی آن روز، امروز نیست!

مقاومت کنید!
    ویرایش توسط atabak-aut : November 23rd, 2011 در ساعت 12:04 PM دلیل: قانون شماره 15

منتظریم کی شب حمله فرا می رسد....

منتظر اقدامات بهمنی در بازار ارز هستیم/ اگر دلار کاهش یافت مردم گله نکنند
    وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه نظر دولت تعیین نرخ واحد برای ارز (دلار)است، گفت: در انتظار اقدامات رئیس کل بانک مرکزی و همکارانش در بانک مرکزی برای بازار ارز هستیم.
    به گزارش خبرنگار مهر، سیدشمس الدین حسینی امروز در حاشیه دومین کارگاه آموزشی بین المللی مشارکت بخش خصوصی عمومی در جمع خبرنگاران در مورد بازار ارز، با تاکید بر اینکه نظر دولت تعیین نرخ واحد برای ارز است، گفت: در انتظار انجام اقدامات رئیس کل بانک مرکزی و همکارانش در بانک مرکزی برای بازار ارز هستیم.
    وزیر امور اقتصادی و دارایی ضمن توصیه به مردم نسبت به اینکه در خرید ارز دقت کنند و اگر قیمت کاهش یافت مردم از ما گله مند نشوند، افزود: قیمت فعلی دلار بالا است. قیمت سکه هم از نرخ ارز متاثر است، اگر چه قیمت جهانی طلا متغیری است که در اختیار ما نیست.

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1463440

ا
    لبته برادر حسینی فرموده قیمت جهانی سکه، در صورتی که باید بگوید قیمت جهانی طلا!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)