صفحه 318 از 418 نخستنخست ... 218268308309310311312313314315316317318319320321322323324325326327328368 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,171 تا 3,180 , از مجموع 4180

موضوع: مشاوره برای جلوگیری از ضرر و زیان های ناشی از نوسان نرخ دلار

Member
    رشته و دانشگاه
    Innovative Business Services

پیش فرض پاسخ : مشاوره برای جلوگیری از ضرر و زیان های ناشی از نوسان نرخ دلار

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    دوست عزیز به شما اجازه ی خروج بیشتر از 5000 دلار (از کشور) هم نمیدن که.
    اصلا کسی نگاه نمی کنه.... من میشناسم کسیو 39 هزار پوند خارج کرده تنهایی...

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Behdad نمایش پست ها
    اصلا کسی نگاه نمی کنه.... من میشناسم کسیو 39 هزار پوند خارج کرده تنهایی...
    بله در بيشتر موارد حق باشماست. اما اگر ايشون به راهنمايي شما گوش فرا داد و با مبلغ زيادي ناگهان شانسش زد و گشتن . وقتي بگيرن به چي ميتونن متهمش كنن؟ اونزمان فكر نميكنم من و شما ديگه بتونيم از پشت مونيتورهامون بهشون كمك كنيم.
    پس اگر خيلي از مقدار قانوني فراتره مبلغتون ريسكش رو هم بپذيريد و قبلش اطمينان حاصل كنيد كه اگر گرفتن و نذاشتنم حساب ارزي باز كنيد همون جا تا كجا ميتونن گرفتارتون كنن. خصوصا در اين اوضاع. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط babak4118 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمامی دوستان عزیز و گرامی
    من سپرده ارزی دارم و به علت داشتن سفر خارجی می خواهم تمام آن را دریافت کنم . اما می ترسم که درب بانک از من سرقت کنند (به خصوص این که باید از چند روز قبل به بانک درخواست داد و اوضاع خراب فعلی)
    به نظر شما چه کار کنم و راه حل چیست ؟
    خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید
    ارادتمند
    دوست عزیز، بخشنامه بانک مرکزی هست که بیش از 6000 دلار در هفته نمیشه از حساب برداشت کرد. البته اینچیزی بود که بانک پارسیان به من گفت. در حالت معمول هم طبق قانون پوب شویی شما نمیتونستید روزی بیش از 12000 دلار برداشت کنید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط babak4118 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمامی دوستان عزیز و گرامی
    من سپرده ارزی دارم و به علت داشتن سفر خارجی می خواهم تمام آن را دریافت کنم . اما می ترسم که درب بانک از من سرقت کنند (به خصوص این که باید از چند روز قبل به بانک درخواست داد و اوضاع خراب فعلی)
    به نظر شما چه کار کنم و راه حل چیست ؟
    اول به هیچکس در محل کار یا همسایه ها یا جاهای دیگر نگویید که قصد رفتن به بانک را دارید. متاسفانه در بسیاری از موارد سرقت، سارقان به نوعی از قبل اطلاع داشته اند که مالباخته پول یا چیز دیگری را به همراه دارد یا قصد جابجا کردن آن را دارد و اینطور نیست که همیشه جلوی بانک پلاس باشند تا فرد پولداری بیاید رد شود! به همین دلیل تا حد امکان این نوع کارها را محرمانه انجام دهید. ممکن است مثلا شما به همکارتان می گویید او هم به شوخی مثلا به آبدارچی شرکت می گوید که فلانی امروز می خواد بره پولهاشو برداره. آبدارچی شریف که در این اوضاع ممکن است کلی مشکلات مالی داشته باشد با دوست اینکاره اش روی هم بریزند و در کمین شما بایستند! البته اینها خیلی دور از دهن هستند ولی اگر صفحات حوادث روزنامه ها را گاهی بخوانید سرشاز این نوع داستان ها هستند که آدم از آنها شاخ در میاورد.

دوم همانطور که دوستان اشاره کردند آن را به صورت یکجا و در مبالغ زیاد برندارید. اینها شامل خرید و فروش در صرافی و موارد مشابه هم می شود. روشن است در صورتی که در این حالت مورد سرقت قرار بگیرید قفط بخشی از سرمایه را از دست داده اید و نه همه آن را.

سوم در صورتی که سارقان درون بانک به شما حمله ور شدند به سرعت پولها را به پشت پیشخوان بیاندازید! سارقان معمولا کارشان را در چند ثانیه انجام می دهند و ریسک نمی کنند تا پشت پیشخوان بروند چرا که در آنصورت دیگر سارق الکی نیستند و تبهکار هستند! در این حالت به احتمال زیاد سارقان به سرعت محل را ترک می کنند. چقدر جنایی!

چهارم بعد از بیرون رفتن از بانک به سرعت به کنار خیابان نروید! چون سارقان معمولی (و نه تبهکارها) معمولا با موتورسیکلت و با رعایت یک فاصله چند ده متری از بانک منتظر می مانند و وقتی کسی از بانک بیرون آمد و به کنار خیابان رسید ناگهان کیف را از دست وی ربوده و جیم می شوند. به همین دلیل تا حد امکان در پیاده رو حرکت کنید چون موتورها سخت تر در آنجا می توانند تردد کنند. البته امروزه که در پیاده رو، ماشین ها هم به تردد می پردازند چه برسد به موتورها! ولی خب به هر حال. بعد هم همیشه وقتی کنار خیابان می روید کیف را در دستی بگیرید که به سمت خیابان نباشد. این در مورد گوشی تلفن و بقیه چیزها هم صدق می کند.

پنجم کلا بهتر است پول و طلا و موارد مشابه را در انظار عمومی نشان ندهید که دیگران را به وسوسه بیاندازید! آدم است دیگر!

ششم بهتر هست فردی از قبل به دنیال شما آمده باشد و به سرعت سوار ماشین شوید و محل را ترک کنید و اینطور نباشد که مدتها مشغول پیاده روی برای پیدا کردن ایستگاه اتوبوس باشید. در صورتی که سارقان بدانند شما پول زیادی به همراه دارید ممکن است تا مدتی شما را تعقیب کنند تا در موقعیت مناسبی که امکان جیم شدن برایشان فراهم است کیف شما را بربایند!

هفتم سارقان معمولا با افراد تنومند درگیر نمی شوند چون احتمال اینکه نتوانند کیف را از وی بربایند و همین طور در درگیری بوجود آمده گیر بیافتند زیاد است و به همین دلیل بیشتر دختران و زنان و سالمندان را به عنوان طعمه های خود انتخاب می کنند. پس بهتر است یک آرنولدی چیزی با خودتان ببرید! حالا آرنولد نشد برادری پدری چیزی هم باشد کفایت می کند!

حب بس است دیگر. اگر با همه این کارها همچنان پولتان را دزدیدند بدانید که خیلی بدشانس و بدبخت هستید و برایتان کاری نمی شود کرد!
    پینوشت: از دفترچه خاطرات فردی که تا به حال یک ریال هم گم نکرده است!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    دوست عزیز به شما اجازه ی خروج بیشتر از 5000 دلار (از کشور) هم نمیدن که.
    بدون پر کردن اظهارنامه نمی توانید بیشتر از 5000 تا ببرید اگر از صرافی یا بانکی که ارز از آن گرفته اید رسید داشته باشید و اظهارنامه پر کنید اصولا باید اجازه دهند خارج کنید. از آنجاییکه در فرودگاه های ایران اگر اعلام کنید که بیشتر از 5000 دلار خارج می کنید ممکن است اجازه ندهند پیشنهاد شخصی من این است که از قانون گاو استفاده کنید! یعنی همین طور سرتان را بیاندازید زیر و بروید و اگر گیر افتادید با اعلام اینکه مهاجر هستید یا دانشجو و برای خوابگاه و ثبت نام و موارد مشابه می خواهید بهانه بیاورید که به بیشتر از این مقدار احتیاج دارید و اصلا نمی دانستید که از 5000 تا بیشتر نمی توانید ببرید. البته رسید بانک یا صرافی را حتما همراه داشته باشید که به مشکل نخورید. در بدترین حالت باید پول اضافی را به یکی از همراهانتان در فرودگاه بدهید و بروید و یا اینکه در فرودگاه یک حساب ارزی باز کنید و بریزید آنجا. البته برداشت شخصی من از قوانین ایران این هست که کلا ایضایی و پیشگیرانه هستند یعنی وقتی می گویند 5000 تا منظورشان این بوده که دیگه بیشتر از 10000 تا یا 15000 تا نباشد! به عکس کشورهای پیشرفته که وقتی می گوید 10000 تا منظورش واقعا همان 10000 تاست و اگر 1 دلار بیشتر هم برده باشید و اظهارنامه پر نکرده باشید ممکن است شما را جریمه کنند. در مورد کانادا که برای بیشتر از 10000 تا بدون اعلام در فرودگاه می توانند بین 250 تا 5000 دلار جریمه کنند. البته در مورد خود ایران هم در قانونش گفته اگر بیشتر از 5000 تا ببرید و اطلاع ندهید می توانند تا دو برابر مقدار مازاد آن شما را جریمه کنند. دیگر خود دانید که از قانون گاو استفاده کنید یا از روش های دیگر.

Member
    رشته و دانشگاه
    Innovative Business Services

رامنی جلوتره !

به نظر شما اگر برنده شه ارز میره بالا ؟

Member dream_liner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology, Aerospace

It is not the final results. But if he wins, it is possible that the prices increase. Pray for Obama
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behdad نمایش پست ها
    رامنی جلوتره !

به نظر شما اگر برنده شه ارز میره بالا ؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط dream_liner نمایش پست ها
    It is not the final results. But if he wins, it is possible that the prices increase. Pray for Obama
    رامنی حتی اگه هر سه ایالت اوهایو و فلوریدا و ویسکانسین رو هم ببره شانسی نداره. انشالله بچه محل‌های ما پوزش رو میزن. فلوریدا هم که تقریبا تمومه. ویسکانسین هم فکر نکنم ببره.

http://www.politico.com/2012-electio...President/2012
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

اباما برد هوررررراااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااا

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    رامنی حتی اگه هر سه ایالت اوهایو و فلوریدا و ویسکانسین رو هم ببره شانسی نداره. انشالله بچه محل‌های ما پوزش رو میزن. فلوریدا هم که تقریبا تمومه. ویسکانسین هم فکر نکنم ببره.

http://www.politico.com/2012-electio...President/2012
    رامنی ویسکانسین و اوهایو رو باخت. فلوریدا دیگه مهم نیست. اوباما دیگه عملا انتخاب شده است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)