صفحه 418 از 418 نخستنخست ... 318368408409410411412413414415416417418
نمایش نتایج: از شماره 4,171 تا 4,180 , از مجموع 4180

موضوع: مشاوره برای جلوگیری از ضرر و زیان های ناشی از نوسان نرخ دلار

پیش فرض پاسخ : مشاوره برای جلوگیری از ضرر و زیان های ناشی از نوسان نرخ دلار

من پیش بینی اشتباه نداشتم ، طبق اخبار هایی که منتشر میشه ! اول باید منتظر به توافق نرسیدن ایران با 5+1 باشیم ، بعدش افزایش قیمت دلار تا 6000 تومن ، بعدشم پیشونی بند ها رو ببندید واسه جنگ ! حتما خرداد رای بدید ها ! یادتون هم نره !
    http://www.time.ir ساعت و تقویم رسمی ایران
    وقتی حرف راست می زنید
    فقط انسان هایی از دستتان عصبانی می شوند
    که تمام زندگیشان بر دروغ استوار است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hyderabad نمایش پست ها
    من پیش بینی اشتباه نداشتم ، طبق اخبار هایی که منتشر میشه ! اول باید منتظر به توافق نرسیدن ایران با 5+1 باشیم ، بعدش افزایش قیمت دلار تا 6000 تومن ، بعدشم پیشونی بند ها رو ببندید واسه جنگ ! حتما خرداد رای بدید ها ! یادتون هم نره !
    خبرى از عدم توافق احتمالى منتشر شده؟
    1 می 2009: فایل نامبر اول.
    1 آگوست 2012: درخوست مدیکال و کپی پاس.
    17 آگوست 2012: مدیکال رسیود.
    20 فوريه 2013: پاس ريكوست.

Senior Member

هیچ کس نمیتونه با اطمینان صحبت کنه. هیچ کس! خود شما هم اگر مطمئن بودی عقل حکم میکنه که حتی فرش زیر پات رو هم همین امشب تبدیل به دلار کنی!

عجب. میشه بگید اخبارتون رو از کجا میارید؟ میدونید دلار 6000 تومن یعنی چی؟ خرداد به چی باید رای بدیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nima2147 نمایش پست ها
    عجب. میشه بگید اخبارتون رو از کجا میارید؟ میدونید دلار 6000 تومن یعنی چی؟ خرداد به چی باید رای بدیم؟
    4 ماه پیش می پرسیدن: می دونی دلار 3300 تومان یعنی چی؟
    پس همچین حرف دور از ذهنی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh6 نمایش پست ها
    4 ماه پیش می پرسیدن: می دونی دلار 3300 تومان یعنی چی؟
    پس همچین حرف دور از ذهنی نیست.
    میدونی وقتی دلار رسید 3800 چه اتفاقی افتاد؟ تموم بازار شورش کرد و... میدونی قیمت نون اون موقع چند میشه؟
    موقعی هم که دلار 1200 بود از نرخ تورم مشخص بود که قیمت ارز خیلی بالاتر از این حرفاست و به اجبار پایین نگه داشته شده. در اینکه روند افزایشیه هیچ شکی نیست ولی اینکه بگیم من نوستراداموس زمانم و مذاکرات آخر ماه شکست می خوره دلار میشه 6000 تومن غیرمعمول است. من موندم 6000 از کجا اومده چرا 5000 نه یا 7000 نباشه!!

Senior Member

میدونی وقتی دلار رسید 3800 چه اتفاقی افتاد؟ تموم بازار شورش کرد و... میدونی قیمت نون اون موقع چند میشه؟
    موقعی هم که دلار 1200 بود از نرخ تورم مشخص بود که قیمت ارز خیلی بالاتر از این حرفاست و به اجبار پایین نگه داشته شده. در اینکه روند افزایشیه هیچ شکی نیست ولی اینکه بگیم من نوستراداموس زمانم و مذاکرات آخر ماه شکست می خوره دلار میشه 6000 تومن غیرمعمول است. من موندم 6000 از کجا اومده چرا 5000 نه یا 7000 نباشه!!
    از این حرفا زیاده ولی کو حساب و کتاب! نقد و بررسی و پیش بینی بر نمیداره بازار ارز ایران. کنتور هم که نداره . منم میگم تا شب عید دلار 99.99 درصد میشه 4500 تومن! حالا یکی بیاد تا قبل عید اگه میتونه این تئوری من رو تکذیب کنه.
    اگر مطمئن بودیم که همون طور که تو چند تا پست قبل گفتم دار رو ندارمون رو میفروختیم میکردیم دلار. هممون داریم ریسک میکنیم برای حق مسلم خودمون که همون از بین نرفتن ارزش پولمون هست. ولی خداییش دیگه کسی این قدر با اطمینان نیاد قیمت بده . احتمال بده که شاید چند نفر تحت تاثیر اون حرف یه تصمیم نا به جا بگیرن.
    ممنون

شما با توجه به وضع الان چند درصد احتمال می دیدکه مذاکرات نتیجه بخش باشه؟ منظور این دوستمونم این نیست که دلار تا سه رقم اعشار می شه 6000 تومان منظورشون اینه که دوباره جهش خواهد کرد. این شلوغی های یک روزه تاثیری تو تصمیم گیری ها نداره کسی هم تو این مملکت به فکر وضع زندگی مردم نیست (قیمت نون همین الانشم نجومیه نسبت به نرخ 4 ماه پیش). پس می شه گفت که جهش دوباره خیلی دور از ذهن نیست. این هم که بعضی دوستان می گند حساب و کتاب نداره این طور نیست اتفاقا خیلی هم معلومه، هر روز بد تر از دیروز شما اگه روال دیگه ای مشاهده کردید به ما هم اطلاع بدید.
    ویرایش توسط kaveh6 : January 14th, 2013 در ساعت 10:52 PM

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh6 نمایش پست ها
    شما با توجه به وضع الان چند درصد احتمال می دیدکه مذاکرات نتیجه بخش باشه؟ منظور این دوستمونم این نیست که دلار تا سه رقم اعشار می شه 6000 تومان منظورشون اینه که دوباره جهش خواهد کرد. این شلوغی های یک روزه تاثیری تو تصمیم گیری ها نداره کسی هم تو این مملکت به فکر وضع زندگی مردم نیست (قیمت نون همین الانشم نجومیه نسبت به نرخ 4 ماه پیش). پس می شه گفت که جهش دوباره خیلی دور از ذهن نیست. این هم که بعضی دوستان می گند حساب و کتاب نداره این طور نیست اتفاقا خیلی هم معلومه، هر روز بد تر از دیروز شما اگه روال دیگه ای مشاهده کردید به ما هم اطلاع بدبد.
    معلو بودنش از نظر صعودی بودن بله معلومه ولی این که چه قدر اونش مهمه. این رو احدی نمیتونه بیاد ادعا کنه چه قدر. حرف من اینه که همش رو حدس و گمانه و نباید روی حرف این و اون زیاد حساب باز کرد والا بله تو این سی سال کی نرخ ارز کاهش داشته اونم از نوع چشمگیرش

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

با سلام،

مطابق اعلام قبلی، این تاپیک مسدود شد و ادامه بحث در تاپیک زیر انجام خواهد شد. لطفا پست اول تاپیک رو به خوبی مطالعه بفرمایید تا تاپبک منظم تر و مفیدتری داشته باشیم.

نوسانات قیمت ارز و مشاوره برای خرید ارز آزاد

با احترام
    مدیر انجمن ارز

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)