صفحه 6 از 418 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 4180

موضوع: مشاوره برای جلوگیری از ضرر و زیان های ناشی از نوسان نرخ دلار

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

پیش فرض پاسخ : دوباره دلار گران شد!! مشاوره برای جلوگیری از ضرر و زیان های ناشی از نوسان نرخ

در مورد این قضیه ی بازپرداخت ارز موقع بستن حساب ارزی من یه موردی رو فراموش کردم بگم... معمولاً اگر حسابتون رو آروم آروم خالی کنین میتونین همه ش رو ارز بگیرید... مثلاً اگر هر نوبت 1000 دلار یا 2000 دلار بخواهید میتونید این کار رو بکنید... علاوه بر اون در مورد رقمهای تا 10 - 20 هزار تا هم میتونید یکی دو روز قبل به شعبه مراجعه کنید و بگید که فقط ارز نیاز دارید و میتونید منتظر بشید تا برای فردا یا پس فردا ارز مورد نیازتون رو تامین کنن... اونوقت روز بعد یا روز بعدش برید و بگیرید... این مورد دومی در صورتی که توی بانک مشتری معتبری باشید و بشناسنتون خیلی راحت انجام میشه... ولی برای مبالغ بالا این دو روش کمی سخته...
    در مورد خرید دلار با توجه به نوسانات خنده دار بازار، اگر من جای شما باشم فعلاً اقدام به خرید دلار نمی کنم... این توصیه رو قبلاً هم کرده بودم... دولت به بهانه کنترل بازار و کم کردن قیمت دولتی و آزاد نرخ دلار رو افزایش داد و مدعی شد که این مساله منجر به کاهش شکاف بین این دو قیمت خواهد شد... این اتفاق در روزهای اول به میزان 50 تومن رخ داد ولی در حال حاضر که دولت مجبور به کاهش قیمت شده این اختلاف به 70 تومن رسیده...
    در مورد برنامه های تلویزیونی هم مهمترین موردش همین حرفهای آقای بهمنی هستش که اعلام کرد از امروز به هر کس به هر میزان که ارز بخواد با نرخ دولتی میدیم... ولی با یه تماس ساده با هر بانکی که دوست دارید میتونید بررسی کنید و متوجه بشید که نه تنها این قضیه محقق نشده بلکه در مواردی حتی میزان دلار مسافرتی هم که هر روز به بانکها اختصاص میدادند کاهش پیدا کرده...
    Winners are simply willing to do what losers won't

پیش فرض پاسخ : دوباره دلار گران شد!! مشاوره برای جلوگیری از ضرر و زیان های ناشی از نوسان نرخ

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.p نمایش پست ها
    خیر برای استفاده از مزایای اعزام دانشجو باید در وزارت علوم تشکیل پرونده بدید. البته کار خاصی هم نداره. ارز دولتی فکر میکنم به جز طلا هم داده بشه. اما شما با یک تماس با وزارت علوم میتونید از ریزه کاریها آگاه بشید
    سلام و ممنون از توضیحتون
    1. شما شماره تلفن بخش مرتبط با این قضیه (فکر می کنم گفتید خانم خسروی؟) رو دارید؟
    2. دوستان می دونید واسه تشکیل پرونده توی وزارت علوم چه کارهایی رو باید انجام داد؟
    Life is short! Break the rules
    Forgive quickly, Kiss slowly, Love truly, Laugh uncontrollably
    And never regret anything
    That made you smile!

ApplyAbroad Veteran
    alireza.p آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Texas A&M University

1. شماررو براتون پیام خصوصی میکنم.
    2. به تاپیک تشکیل پرونده در وزارت علوم مراجعه کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Golnar نمایش پست ها
    سلام و ممنون از توضیحتون
    1. شما شماره تلفن بخش مرتبط با این قضیه (فکر می کنم گفتید خانم خسروی؟) رو دارید؟
    2. دوستان می دونید واسه تشکیل پرونده توی وزارت علوم چه کارهایی رو باید انجام داد؟
    Last name: Ever

First name: Greatest

نقل قول نوشته اصلی توسط immi نمایش پست ها
    دیگه قانون 2000 دلار برداشته شده . من تو اخبار دیدم که گفت . تقریبا دو روزه که این اتفاق افتاده.
    قانون هنوز برقراره. خود من دیروز خریدم.
    دوستان تازه وارد به applyabroad: پاسخ بسیاری از سوالات شما در "ویکی" موجود است یا قبلا به افراد با موقعیت مشابه شما داده شده. لطفا پیش از ارسال سوال و پست جدید کمی جستجو کنید.

مثل اینکه ارز این روزا روند نزولی داره...
    امروز دولتی ۱۱۰۸ تومان و ازاد ۱۱۷۵ تومان.
    موندم که هنوز صبر کنم و ارزونتر می شه یا بخرم ...
    That's why many fail; because they don't get started
    They don't go. They don't overcome inertia
    They don't begin

ApplyAbroad Veteran
    alireza.p آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Texas A&M University

به دلیل روند ناپایدار صبر کنید...

نقل قول نوشته اصلی توسط akhademzadeh نمایش پست ها
    مثل اینکه ارز این روزا روند نزولی داره...
    امروز دولتی ۱۱۰۸ تومان و ازاد ۱۱۷۵ تومان.
    موندم که هنوز صبر کنم و ارزونتر می شه یا بخرم ...
    Last name: Ever

First name: Greatest

ارسلان فتحی پور تشریح کرد: فروش ارز مسافرتی در صرافی ها ممنوع شد و از این پس مسافرانی که می‌خواهند به خارج سفر کنند باید بعد از عبور از گیت با مراجعه به گیشه‌های بانک‌ها ارز مورد نیاز خود را دریافت کنند.
    link

نمی دونم به نفع ما میشه یا به ضررمون

یعنی می شه که بشه؟؟؟ :دی
    خودتون بخونید. خبر امروزه:
    بهمنی: منتظر دلار 1000تومانی باشيد
    That's why many fail; because they don't get started
    They don't go. They don't overcome inertia
    They don't begin

نقل قول نوشته اصلی توسط akhademzadeh نمایش پست ها
    یعنی می شه که بشه؟؟؟ :دی
    خودتون بخونید. خبر امروزه:
    بهمنی: منتظر دلار 1000تومانی باشيد
    فعلا داستان رو کم کنی هست. خودشون این رو هم گفتن که این روند تا وقتی می تونه ادامه پیدا کنه که قیمت نفت بیشتر از مقدار پیش بینی شده تو بودجه هست و دلار مفت دارن که بریزن تو بازار. اگر عربستان به قولش به غربیا عمل کنه و با تولید اضافی بزنه تو سر قیمت نفت، کار برعکس میشه. ذخیره ارزی رم تا حدی می تونن خالی کنن نه تا تهش!!! بعلاوه مشکل من و شما قیمت دلار دولتی نیست چون بهمون نمی فروشن!! متاسفانه ما مجبوریم دلار آزاد بخریم که اونم قیمتش دست بازار هست و با توجه به ادم هایی که پول زیادی دارن و دنبال سود هستن و افتادن تو بازار ارز فکر نکنم بتونن خیلی پایین بیارنش و برای طولانی مدت...
    این کاربر غیرفعال است!

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط osroosh نمایش پست ها
    فعلا داستان رو کم کنی هست. خودشون این رو هم گفتن که این روند تا وقتی می تونه ادامه پیدا کنه که قیمت نفت بیشتر از مقدار پیش بینی شده تو بودجه هست و دلار مفت دارن که بریزن تو بازار. اگر عربستان به قولش به غربیا عمل کنه و با تولید اضافی بزنه تو سر قیمت نفت، کار برعکس میشه. ذخیره ارزی رم تا حدی می تونن خالی کنن نه تا تهش!!! بعلاوه مشکل من و شما قیمت دلار دولتی نیست چون بهمون نمی فروشن!! متاسفانه ما مجبوریم دلار آزاد بخریم که اونم قیمتش دست بازار هست و با توجه به ادم هایی که پول زیادی دارن و دنبال سود هستن و افتادن تو بازار ارز فکر نکنم بتونن خیلی پایین بیارنش و برای طولانی مدت...
    چندتا تا نکته:
    قیمت ارز آزاد تابعی از ارز دولتی هست ... در هر صورت ارزون شدنش به نفع ماست...
    هدف اصلی دولت از این بالا پایین کردن ها کم کردن اختلاف بین ارز آزاد و دولتی هست ...
    با تشکیل پرونده تو وزارت علوم 30000 دلار دولتی میتونیم بگیریم که برای بچه های فول فاند برای 5 سال زیاد هم هست!
    از این به بعد ...بعد از رد شدن از گیت تو فرودگاه ارز مسافرتی رو بهتون میدن ...

دوستانی که برنامه ریزی مالی برای اپلای دارن پیشنهاد میکنم وقتی قیمت ارز معقول شد سریعا حساب ارزی باز کنن که دیگه از نوسانها در امان بمونن ... (کاری که من باید 1 ماه پیش میکردم)

یا حق

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)