صفحه 8 از 418 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 4180

موضوع: مشاوره برای جلوگیری از ضرر و زیان های ناشی از نوسان نرخ دلار

پیش فرض پاسخ : دوباره دلار گران شد!! مشاوره برای جلوگیری از ضرر و زیان های ناشی از نوسان نرخ

نقل قول نوشته اصلی توسط amir-2010 نمایش پست ها
    من امروز به شعبه اصفهان اقتصاد نوين مراجعه كردم و گفتند بايد تمام پولي كه ميخواهيد موجودي ارزي بگيريد ارز بياريد كسي راه حلي سراغ ندارد
    هر روز یک بساطی راه میندازند.تلفنیشرایط را از سامان یا پاسارگاد جویا شوید.
    مطمئنید که حتما باید گواهی موجودی ارزی بگیرید چون در ذیل گواهی موجودی ریالی هم می تونید در خواست کنید نرخ برابری ریالا با ارز مربوطه را بنویسند.
    ویرایش توسط mo_eini : June 26th, 2011 در ساعت 05:42 PM
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

پیش فرض پاسخ : دوباره دلار گران شد!! مشاوره برای جلوگیری از ضرر و زیان های ناشی از نوسان نرخ

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    مطمئنید که حتما باید گواهی موجودی ارزی بگیرید چون در ذیل گواهی موجودی ریالی هم می تونید در خواست کنید نرخ برابری ریالا با ارز مربوطه را بنویسند.
    بله گفته كه بايد به ارز رسمي دلار يا يورو بايد مجودي داشه باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط amir-2010 نمایش پست ها
    بله گفته كه بايد به ارز رسمي دلار يا يورو بايد مجودي داشه باشيد
    احتمالا اگه از بانک های دیگه مثل صادرات سوال کنید اونا در قبال موجودی ریالی معادل ارزیش رو هم زیر نامه قید می کنن.
    بازم حتما سوال کنین.من خیلی مطمئن نیستم ولی یکی از دوستان به این روش گواهی گرفته که داخلش معادل یورو رو هم قید کردن.
    بی وقفه کار کن ........ توانایی و قابلیت کسب کن
    به دیگران کمک کن ....... و خوشبختی یعنی این
    آنگاه که در این راه لحظه ای خدا را فراموش نکرده باشی. (Please Press Ctrl+A)

دوستان لطفا کسائی که اهل فن هستن! یه مشاوره دقیق بدن

الان خیلی‌‌ها میخوان بین ۲۰ تا ۳۰ هزار دلار ببرن

بهترین راه برای بدست آوردن این مقدار پول به دلار چه راهی‌ هست

یه جمع بندی بکنید لطفا چون دیگه واقعا داره دیر می‌شه

این حساب ارزی هم که نظرات متفاتی در موردش هست، بعضی‌‌ها میگن تضمینی وجود نداره که وقتی‌ خواستی‌ پول رو برداشت کنی‌ به دلار بهت بدن، از طرفی‌ بعضی‌‌ها میگن پول رو باید به دلار به حساب واریز کنی‌! اینجوری که همش ضرر هست

لطفا دوستان نظر بدن بهترین راه حل برای بدست آوردن حدود ۳۰ هزار دلار تو ایران چی‌ هست؟

ممنون

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad8816 نمایش پست ها
    دوستان لطفا کسائی که اهل فن هستن! یه مشاوره دقیق بدن

الان خیلی‌‌ها میخوان بین ۲۰ تا ۳۰ هزار دلار ببرن

بهترین راه برای بدست آوردن این مقدار پول به دلار چه راهی‌ هست

یه جمع بندی بکنید لطفا چون دیگه واقعا داره دیر می‌شه

این حساب ارزی هم که نظرات متفاتی در موردش هست، بعضی‌‌ها میگن تضمینی وجود نداره که وقتی‌ خواستی‌ پول رو برداشت کنی‌ به دلار بهت بدن، از طرفی‌ بعضی‌‌ها میگن پول رو باید به دلار به حساب واریز کنی‌! اینجوری که همش ضرر هست

لطفا دوستان نظر بدن بهترین راه حل برای بدست آوردن حدود ۳۰ هزار دلار تو ایران چی‌ هست؟

ممنون
    سلام
    منظورتون از بدست آوردن چیه؟! خوب خیلی‌ ساده میرید صرافی و هر چقدر دلار بخواهید میخرید. بانک که بهتون دلار نمیفروشه. حالا اگه الان عازم هستید همهٔ پول رو میتونید با خودتون ببرید، یا اینکه یه مقدار اسکناس بخرید و ببرید و بعدأ که اونجا حساب باز کردید، بگید براتون حواله کنند. فقط قضیه اینه که دلار حواله‌ای یه مقدار از اسکناس گرونتر هست. از طرفی‌ اگه پولتون رو در ایران بگذارید سالیانه حدود ۵ در صد( بسته به بانک) ممکنه بهش سود بدهند اما برای حساب‌های کوتاه مدت تر سود حدود ۳ درصد هست، اما در خارج سودی معمولاً تعلق نمی‌گیره یا اگه saving باز کنید مقدارش خیلی‌ کم هست.
    در مورد برگردوندن پول هم تا اونجایی که من می‌دونم وقتی‌ حساب ارزی باز می‌کنید بانک موظف هست که موقع بستن هم بهتون ارز بعده. حالا مثلا اگه مقدارش ۱۰۰ هزار دلار باشه ممکن تهیه کردنش برای بانک یه مقدار مشکل تر باشه اما تا حدود ۲۰ الی‌ ۳۰ هزار تا واسه بانک چیز زیادی نیست. فوقش میگه چند روز قبل بهمون اطلاع بدید. ترجیحا هم سعی‌ کنید در شعب بزرگتر حساب باز کنید که ارز بیشتری دارند.
    من خودم یه بار حدود ۹،۰۰۰ یورو گرفتم از حساب عرضی یک بار هم جدیدا ۱۵۰۰۰ دلار و همش رو هم بهم ارز داد.
    لطفا نتایج پذیرش خود را در اینجا وارد کنید.
    با عرض پوزش از پاسخ دادن سوالات در پیام خصوصی معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand_a نمایش پست ها
    سلام
    منظورتون از بدست آوردن چیه؟! خوب خیلی‌ ساده میرید صرافی و هر چقدر دلار بخواهید میخرید. بانک که بهتون دلار نمیفروشه. حالا اگه الان عازم هستید همهٔ پول رو میتونید با خودتون ببرید، یا اینکه یه مقدار اسکناس بخرید و ببرید و بعدأ که اونجا حساب باز کردید، بگید براتون حواله کنند. فقط قضیه اینه که دلار حواله‌ای یه مقدار از اسکناس گرونتر هست. از طرفی‌ اگه پولتون رو در ایران بگذارید سالیانه حدود ۵ در صد( بسته به بانک) ممکنه بهش سود بدهند اما برای حساب‌های کوتاه مدت تر سود حدود ۳ درصد هست، اما در خارج سودی معمولاً تعلق نمی‌گیره یا اگه saving باز کنید مقدارش خیلی‌ کم هست.
    در مورد برگردوندن پول هم تا اونجایی که من می‌دونم وقتی‌ حساب ارزی باز می‌کنید بانک موظف هست که موقع بستن هم بهتون ارز بعده. حالا مثلا اگه مقدارش ۱۰۰ هزار دلار باشه ممکن تهیه کردنش برای بانک یه مقدار مشکل تر باشه اما تا حدود ۲۰ الی‌ ۳۰ هزار تا واسه بانک چیز زیادی نیست. فوقش میگه چند روز قبل بهمون اطلاع بدید. ترجیحا هم سعی‌ کنید در شعب بزرگتر حساب باز کنید که ارز بیشتری دارند.
    من خودم یه بار حدود ۹،۰۰۰ یورو گرفتم از حساب عرضی یک بار هم جدیدا ۱۵۰۰۰ دلار و همش رو هم بهم ارز داد.
    من که از این جواب ظاهرا کامل چیزی عایدم نشد.
    بریم صرافی بخریم>>بانک دلار نمیده>>>بانک موظفه موقع بستن ارز بده>>تا 30 هزار تا !!!!!!>>ما بریم صرافی ولی شما 9000 یورو و 15000 دلار از بانک گرفتی !!!!!!؟؟؟؟؟
    سهند جان من که نتونستم نتیجه بگیرم.خودت یه لطفی بکن این متنو ساده تر کن تا مام بفهمیم چی شد.
    بی وقفه کار کن ........ توانایی و قابلیت کسب کن
    به دیگران کمک کن ....... و خوشبختی یعنی این
    آنگاه که در این راه لحظه ای خدا را فراموش نکرده باشی. (Please Press Ctrl+A)

نقل قول نوشته اصلی توسط s.t.mono نمایش پست ها
    من که از این جواب ظاهرا کامل چیزی عایدم نشد.
    بریم صرافی بخریم>>بانک دلار نمیده>>>بانک موظفه موقع بستن ارز بده>>تا 30 هزار تا !!!!!!>>ما بریم صرافی ولی شما 9000 یورو و 15000 دلار از بانک گرفتی !!!!!!؟؟؟؟؟
    سهند جان من که نتونستم نتیجه بگیرم.خودت یه لطفی بکن این متنو ساده تر کن تا مام بفهمیم چی شد.
    ایشون منظورش این بود که دلار به نرخ دولتی از بانک نمی‌تونید بگیرید!

باید برید از صرافی آزاد بخرید

اگر میخواین از نوسانات در امان بمونید، برید تو بانک حساب ارزی باز کنید، مثلا به مقدار ۳۰ هزار دلار، که ایشون این کارو کردن، و بعدش از حساب ارزیشون یه بر ۹ هزار دلار، یک بر هم ۱۵ هزار دلار برداشت کردن!

حالا من سوالام این هست، می‌شه پول رو به ریال بدیم به بانک، و بعدش به دلار ازشون بگیریم؟

اگر می‌شه، موقع برداشت ، دلار را با چه نرخی حساب میکنند؟ دولتی یا آزاد؟

و سوال دوم اینکه، حواله کردن پول به آمریکا، از طریق صرافی‌ها به صرفه نیست، کارمزدش واقعا بالاست، راه به صرفه تری نیست؟

اگر میخواین از نوسانات در امان بمونید، برید تو بانک حساب ارزی باز کنید، مثلا به مقدار ۳۰ هزار دلار، که ایشون این کارو کردن، و بعدش از حساب ارزیشون یه بر ۹ هزار دلار، یک بر هم ۱۵ هزار دلار برداشت کردن!

حالا من سوالام این هست، می‌شه پول رو به ریال بدیم به بانک، و بعدش به دلار ازشون بگیریم؟

و سوال دوم اینکه، حواله کردن پول به آمریکا، از طریق صرافی‌ها به صرفه نیست، کارمزدش واقعا بالاست، راه به صرفه تری نیست؟
    لطف می کنید بفرمایید کارمزد حواله کردن پول به آمریکا از طریق صرافی چقدر هست؟

سوالاتتون هم تو پست های قبلی جواب داده شده. بهرحال، اگر ریال بدی به بانک آخر کار ریال بهت می دن. در حقیقت به قول خودشون ارز رو ازت به قیمت دولتی می خرن. اگر اول کار اسکناس داده باشی آخر کار بهت اسکناس می دن.
    این کاربر غیرفعال است!

Junior Member

سلام
    اگر به جاي دلار ريال بدهيد موقع برداشت هم به شما ريال مي دهند (البته اين امکان براشون وجود داره که دلار بدن ولي نمي دن مگر اينکه ...)
    نرخ ارز رو هم به همون قيمت اعلامي بانک مرکزي با کمي تفاوت با شما حساب مي کنن.
    من اين راه حل رو پيشنهاد مي کنم که يک ويزا کارت قرضي debit card از بانک پارسيان بگيريد (که مربوط به بانک تاجيکستاني هست و حدود 120 دلار هزينه داره) پارسيان با دلار دولتي و کارمزد رايج بانکي براتون اين کارت رو شارژ مي کنه و حدود 3 سال هم اعتبار داره. بعد مي تونيد از طريق اون بدون کارمزد خريدهاي اينترنتي يا از طريق پوز رو انجام بديد و همچنين با کارمزد ديگه اي پول نقد از دستگاههاي پوز بگيريد. به نظر خودم اين به صرفه ترين و از طرفي امنترين راه حل هست مخصوصا اگر بخوايد بيشتر از 10 هزار دلار با خودتون ببريد.
    البته من نمي دونم داشتن اين کارت چقدر مسائلي مانند ماليات و ... رو در کشور مقصد ممکنه پيش بياره؟!؟

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط navid507 نمایش پست ها
    سلام
    اگر به جاي دلار ريال بدهيد موقع برداشت هم به شما ريال مي دهند (البته اين امکان براشون وجود داره که دلار بدن ولي نمي دن مگر اينکه ...)
    نرخ ارز رو هم به همون قيمت اعلامي بانک مرکزي با کمي تفاوت با شما حساب مي کنن.
    من اين راه حل رو پيشنهاد مي کنم که يک ويزا کارت قرضي debit card از بانک پارسيان بگيريد (که مربوط به بانک تاجيکستاني هست و حدود 120 دلار هزينه داره) پارسيان با دلار دولتي و کارمزد رايج بانکي براتون اين کارت رو شارژ مي کنه و حدود 3 سال هم اعتبار داره. بعد مي تونيد از طريق اون بدون کارمزد خريدهاي اينترنتي يا از طريق پوز رو انجام بديد و همچنين با کارمزد ديگه اي پول نقد از دستگاههاي پوز بگيريد. به نظر خودم اين به صرفه ترين و از طرفي امنترين راه حل هست مخصوصا اگر بخوايد بيشتر از 10 هزار دلار با خودتون ببريد.
    البته من نمي دونم داشتن اين کارت چقدر مسائلي مانند ماليات و ... رو در کشور مقصد ممکنه پيش بياره؟!؟
    برای خرید آنلاین باید یه سری اطلاعات مثل آدرس و اینا رو هم وارد کرد، اینجا آدرس خودمون تو ایران برای کارت ثبت میشه؟ قبول میکنن؟ مشکلی پیش نمیاد موقع خرید به خاطر تحریم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)