نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25

موضوع: آزمون TFI (ثبت نام ، محتوا، آزمون، ...)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اصطلاحات و ضرب المثل های روز فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط anna 1 نمایش پست ها
    با سلام آقای آرتین
    من مونترال زندگی‌ می‌کنم
    ۸۵۰ در tfi تقریبا اگه بخوایم با delf&dalf بگیم می‌شه چه سطحی؟
    آیا با رفتن به کلاسای francisatione دولتی و خوندن خودم می‌تونم این نمرههارا در tfi بگیرم؟
    اگر نه چی‌ کار کنم بهتره چون برای ورود به universiteمونترال به این نمره احتیاج دارم.
    ممنون میشمم راهنماییم کنین
    دوست عزیز شما برای لیسانس می خواین وارد دانشگاه مونترال بشید که ازتون مدرک TFI را خواسته؟ چه رشته ای می خواهین بخونید که این سطح رو ازتون می خواد؟ممنون
    ویرایش توسط shamim65 : February 4th, 2012 در ساعت 12:26 AM دلیل: اصلاح نقل قول

سلام دوستان عزیز
    سوالی که برام پیش اومده اینه که اگه معادل این نمرات TFI را بخواهیم با نمرات DELF مقایسه کنیم چه سطحی میشه ؟
    دوم اینکه اگه کسی بجای TFI امتحان DELF یا TEF ارائه بده بهیچ وجه براشون قابل قبول نیست ؟ (توهیچ کدوم از سایتهای دانشگاههای فرانسه زبان کبک که من چیزی ندیدم)

نقل قول نوشته اصلی توسط کامران نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    سوالی که برام پیش اومده اینه که اگه معادل این نمرات TFI را بخواهیم با نمرات DELF مقایسه کنیم چه سطحی میشه ؟
    دوم اینکه اگه کسی بجای TFI امتحان DELF یا TEF ارائه بده بهیچ وجه براشون قابل قبول نیست ؟ (توهیچ کدوم از سایتهای دانشگاههای فرانسه زبان کبک که من چیزی ندیدم)
    اگر دوستان اطلاعاتی دارند در این مورد لطفاً راهنمایی کنند. این سوال من و خیلی ها است. نمیدونم چرا هیچ اشاره ای به مدرک های زبان در قسمت مدارک لازم برای apply در این دانشگاه ها نشده. در فرم دانشگاه مونترآل فقط یکی از آیتم هاش اینه که سطح زبانتون رو مشخص کنید که سه گزینه عالی، خوب و ضعیف داره. ولی هیچ ملاک سنجش مطرح نکرده!

Junior Member

سلام.
    وقتی بهت پذیرش میدن اون موقع ازت مدرک میخوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    French litterature, University of Tabriz

سلام. میشه بگید داشتن این مدرک زبان برای کدوم دوره تحصیلی ضروریه؟ آیا برای دکتری ادبیات فرانسه هم باید مدرک زبان ارائه کرد؟
    در ضمن سوالی که برخی دوستان درباره مقایسه سطح ازمون های delfو dalf و tfi و همینطور هزینه و مکان و زمان برگذاری آزمون TFI پرسیدند سوال من هم هست. ممنون میشم اگر پاسخ بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)