صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 74

موضوع: مشاوره در جهت Self-study

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در جهت Self-study

سلام،
    کسی‌ کتاب Listening skills Sam MCcarter داره بذاره؟ من خارج هستم دسترسی‌ ندارم. ممنون.

http://www.irlanguage.com/News/topic/25/

توی این صفحات بگردید.

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

سلام
    من قبلاً تافل دادم ولی نتیجه نگرفتم و می خوام توی 2-3 ماه ایلتس بدم.میشه بگین با توجه به محدودیت زمانی که دارم برای گرفتن نمره 6.5 از بین این مجموعه کتابها کدوم مفیدترند؟
    Collins,Objective,new insight,focus on ielts,test builder

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط arazwolf نمایش پست ها
    سلام
    من قبلاً تافل دادم ولی نتیجه نگرفتم و می خوام توی 2-3 ماه ایلتس بدم.میشه بگین با توجه به محدودیت زمانی که دارم برای گرفتن نمره 6.5 از بین این مجموعه کتابها کدوم مفیدترند؟
    Collins,Objective,new insight,focus on ielts,test builder
    دوست گرامی برای رسیدن به حداقل نمره 6.5 شما باید کتابهای زیر را مطالعه کنید:
    1- اسپیکینگ: اول کتاب CRACK FOR IELTS SPEAKING را کامل بخونید و یک پارتنر هم جور کنید هر روز تمرین کنید به شرطی که اشکالهای هم را بگیرید.
    2- برای ریدینگ و رایتینگ : کتاب focus on ielts و A BOOK FOR IELTS روزی یک بونیت را کامل بخوانید و لغات و اصطلاحات نکات گرامری را کامل یاد بگیرید. من خلاصه نویسی کردم خیلی جواب داد
    3- برای لسنینگ: من تستهای کمبریج 1 تا 8 و پلاس 1و 2 و 3 را می زدم و سعی می کردم اشکالاتم را از روی متن در بیارم
    4- برای خود آزمایی: کمبریج 6 و 7 و 8 و 9 و کتابهای پلاس 1 - 2 - 3 و کتاب IELTS practice test عالیه سعی کنید هفته ای 3 تا ازمون بزنید و تصحیح کنید نکات آنها را که اشکال داشتی برای خودت بنویسی
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست گرامی برای رسیدن به حداقل نمره 6.5 شما باید کتابهای زیر را مطالعه کنید:
    1- اسپیکینگ: اول کتاب CRACK FOR IELTS SPEAKING را کامل بخونید و یک پارتنر هم جور کنید هر روز تمرین کنید به شرطی که اشکالهای هم را بگیرید.
    2- برای ریدینگ و رایتینگ : کتاب focus on ielts و A BOOK FOR IELTS روزی یک بونیت را کامل بخوانید و لغات و اصطلاحات نکات گرامری را کامل یاد بگیرید. من خلاصه نویسی کردم خیلی جواب داد
    3- برای لسنینگ: من تستهای کمبریج 1 تا 8 و پلاس 1و 2 و 3 را می زدم و سعی می کردم اشکالاتم را از روی متن در بیارم
    4- برای خود آزمایی: کمبریج 6 و 7 و 8 و 9 و کتابهای پلاس 1 - 2 - 3 و کتاب IELTS practice test عالیه سعی کنید هفته ای 3 تا ازمون بزنید و تصحیح کنید نکات آنها را که اشکال داشتی برای خودت بنویسی
    کتابهایی که توصیه کردین همشونو دانلود کردم بجز crack for speaking میشه لینک این کتاب بزارین.
    خیلی ممنون

سلام دوستان.میتوانید با استفاده از نرم افزار IELTS 7 Trainer مخصوص سیستم عامل IOS که بر روی گوشیهای آیفون و آیپد نصب میشود تمرین کنید.در این نرم افزار علاوه بر آموزش نکات لازم گرامری و آزمون‌های فراوان،لغت‌نامه‌ای هم گنجانده شده تا اکثر نیارهای کاربران را برطرف کند. لینک دانلود: http://www.dl1.apptrackr.ir/admin1/d...pleApps.ir.ipa
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranM نمایش پست ها
    سلام دوستان.میتوانید با استفاده از نرم افزار IELTS 7 Trainer مخصوص سیستم عامل IOS که بر روی گوشیهای آیفون و آیپد نصب میشود تمرین کنید.در این نرم افزار علاوه بر آموزش نکات لازم گرامری و آزمون‌های فراوان،لغت‌نامه‌ای هم گنجانده شده تا اکثر نیارهای کاربران را برطرف کند. لینک دانلود: http://www.dl1.apptrackr.ir/admin1/d...pleApps.ir.ipa
    برای کمپیوتر اینجور سافتویری هست؟

Junior Member

من شروع كردم
    اول كتاب 504 لغت ، بعد word skill مقدماتي ، بعدش vocabulary in use مقدماتي و متوسط رو خوندم كه دامنه لغتيم بالا بره
    حالا مي خوام از يه جاي مناسب شروع كنم براي 4 مهارت آزمون آيلتس
    دوستاني كه تجربه داشتن ميشه راهنمايي كنند كه به تريتب چه كتابايي رو بخونم؟
    جنرال نهايت 6.5 مي خوام
    با تشكر

دوست عزیز بهترین کار اینه که کتاب های کمبریج رو بگیرید و از آخرین(یعنی شماره 9) شروع کنی هر روز یک تست کامل بدی
    روزی حداقل نیم ساعت اخبار انگلیسی گوش کنی چون هم برای اسپیکیمگ موثره هم لیسنینگ(اولش هیچی نمیفهمی اما نترس بعد یه مدت راه میفتی)
    و سعی کنی که تا میتونی ریدینگ بخونی چون هم ایده برای رایتینگ بهت میده هم برای ریدینگت خوبه
    اسپیکینگ هم من همیشه سعی میکردم که در ذهنم با خودم انگلیسی حرف بزنم و همین روی اسپیکینگم تاثیر خیلی مثبتی داشت
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط rouzbeh_zi نمایش پست ها
    من شروع كردم
    اول كتاب 504 لغت ، بعد word skill مقدماتي ، بعدش vocabulary in use مقدماتي و متوسط رو خوندم كه دامنه لغتيم بالا بره
    حالا مي خوام از يه جاي مناسب شروع كنم براي 4 مهارت آزمون آيلتس
    دوستاني كه تجربه داشتن ميشه راهنمايي كنند كه به تريتب چه كتابايي رو بخونم؟
    جنرال نهايت 6.5 مي خوام
    با تشكر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    public health-behdasht omoomi azad uni

سلام دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنید
    من سطح زبانم خوبه و در تعیین سطح توی سطح pre ielts بودم، الانم میخوا واسه سلف استادی شرو کنم اما نمیدونم از کجا? 4 کتاب اینترچنج و dvd english today گرفتم و میخوام بخونم، با توجه به اینکه پایه م قویه به نظرتون توی 4 ماه میتونم واسه ایلتس 6، 5 تا 7 اماده بشم? اصلا تجربه ازمون ایلتس ندارم و نمیدونم به چه صورت هست? برای گرامر چکار کنم.ممنون میشم راهنمایی کنین