صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 74

موضوع: مشاوره در جهت Self-study

پیش فرض پاسخ : مشاوره در جهت Self-study

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr63 نمایش پست ها
    سلام،
    من دوتا امتحان تا به حال دادم و لیسینینگ اولی رو 6.5 و دومی رو 6 شدم ، الان چند ماهه (شکسته بسته هفته ای 10 ساعت) دارم برای 7 می خوتم.
    تست های Testbuilder1 , Plus2 رو بین 26 تا 28 و یکی رو 30 زدم ، الان چون builder2 رو داشتم، دوتا از تست هاش رو امروز زدم (توی همون زمان 30 دقیقه + 10 دقیقه)، 34 و 33 تا زدم یعنی حدود 7.5 .

سوالم این هست که به نظر شما builder2 چقدر به امتحانات اخیر شبیه هست؟ به نظر خودم که شبیه بود.

دوتا offical materials رو هم دارم، می خوام بزنم اگه تونستم دستکم 33 رو بزنم، به نظر خودم حتما توی امتحان 30 تا رو میزنم که 7 بشم.

امتحان اول: L:6.5 S:6 W:6 R:7
    امتحان دوم: L:6 S:6.5 W:7 R:8

من چهارتا هفت می خوام و اگه خیالم از L راحت بشه ثبت نام می کنم و یک ماه باقی مانده رو روی W و S تمرکز می کنم.

ممنون
    بعد از مدت ها برای بقیه دوستان عرض کنم که بله builder2 در سطح امتحان هست و در حد کمبریج ها قابل اتکا

سلام دوستان
    من زبانم در حد خوب هستش. 20 دی هم واسه آزمون ثبت نام کردم. به نمره حداقل 6.5 احتیاج دارم و تو مدت باقی مانده فقط میتونم یک کتاب رو به طور کامل بخونم.کتاب complete IELTSکمبریج band5-6.5 رو گرفتم و اولاش رو خوندم. اما حس میکنم بهتر بود band بالاترش رو میگرفتم. به نظرتون برم کتاب پیشرفته ترش رو بگیرم یا همین کتاب رو بخونم؟؟

سلام

با وجود شرایط زبان که کلا Self study انجام شده ..قصد دارم برای سال دیگه اپلای کنم و لازمه دست کم IELTS 6.5 داشته باشم...از همه دوستانی که تجربه دارن و یا شرایط منو دارن ...عاجزانه میخوام که کمکم کنید که چطور برای این ازمون اماده بشم؟ سطح زبانمم Intermediate هست چنتا تعیین سطح که رفتم بهم گفتن Fluency خوبی و میتونی بهتر بشی ولی Accuracy و Grammar ضعیفم و خودمم میدونم که اینطوره ...برای شروعم Grammar in use شروع کردم تا درس 11 رسیدم بریدم ...خسته کننده بود و یجورایی یادم میرفت ...از طرفی تو شهر ما کلاسای فشرده برای این موضوع وجود نداره ..تنها چیزی که هست کلاسای خصوصی اونم با جلسه ای 40 تا 60 تومن متغیر با این اوصاف چه کاری بکنم درسته؟ کلاس خصوصی؟ خودخوان؟ برای هر مهارتی لازمه چیکار کنم vocab خوبم و خودخوان دیگه این یکی.listening? speaking?writing? ایا لازمه برای همه این 4 مهارت کلاس خصوصی برم؟ یکی از اساتید که ازم تعیین سطح گرفت گفت 30 تا 60 جلسه رو برات پیش بینی میکنم که اونم بستگی به خودت داره و....میدونم واقعا زبان فقط و فقط به خود شخص بستگی داره که نتیجه بهتری بگیره یا نه! من با وجود وقت و شرایط خاصم که همون deadline معافیت تحصیلی برای نظام وظیفه هست ...سرجمع کمتر از 8 یا 9 ماه وقت دارم و میخوام که مدرک زبان قبل این زمان بگیرم با نمره خوب و پذیرشمم انجام داده باشمو...از بابت زمان هم full time هستم و حاضرم و میتونم که روزی بیشتر از 8 تا 10 ساعت در روز برای این کار وقت بزارم شایدم بیشتر چطوری زمانبندی کنم برای اینکه برای همه مهارتها بتونم زمان کافی رو بزارم؟ !!! خاک پای همه دوستای با مرامم... لطف کنید بهم راهکار نشون بدید که به دردم بخوره و نخوام بیراهه برم ...چه به لحاظ وقت چه به لحاظ پولی که واقعا خصوصی برام سنگینه!! پیشاپیش ممنونم از کمکتون.

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط mboroomand70 نمایش پست ها
    سلام

با وجود شرایط زبان که کلا Self study انجام شده ..قصد دارم برای سال دیگه اپلای کنم و لازمه دست کم IELTS 6.5 داشته باشم...از همه دوستانی که تجربه دارن و یا شرایط منو دارن ...عاجزانه میخوام که کمکم کنید که چطور برای این ازمون اماده بشم؟ سطح زبانمم Intermediate هست چنتا تعیین سطح که رفتم بهم گفتن Fluency خوبی و میتونی بهتر بشی ولی Accuracy و Grammar ضعیفم و خودمم میدونم که اینطوره ...برای شروعم Grammar in use شروع کردم تا درس 11 رسیدم بریدم ...خسته کننده بود و یجورایی یادم میرفت ...از طرفی تو شهر ما کلاسای فشرده برای این موضوع وجود نداره ..تنها چیزی که هست کلاسای خصوصی اونم با جلسه ای 40 تا 60 تومن متغیر با این اوصاف چه کاری بکنم درسته؟ کلاس خصوصی؟ خودخوان؟ برای هر مهارتی لازمه چیکار کنم vocab خوبم و خودخوان دیگه این یکی.listening? speaking?writing? ایا لازمه برای همه این 4 مهارت کلاس خصوصی برم؟ یکی از اساتید که ازم تعیین سطح گرفت گفت 30 تا 60 جلسه رو برات پیش بینی میکنم که اونم بستگی به خودت داره و....میدونم واقعا زبان فقط و فقط به خود شخص بستگی داره که نتیجه بهتری بگیره یا نه! من با وجود وقت و شرایط خاصم که همون deadline معافیت تحصیلی برای نظام وظیفه هست ...سرجمع کمتر از 8 یا 9 ماه وقت دارم و میخوام که مدرک زبان قبل این زمان بگیرم با نمره خوب و پذیرشمم انجام داده باشمو...از بابت زمان هم full time هستم و حاضرم و میتونم که روزی بیشتر از 8 تا 10 ساعت در روز برای این کار وقت بزارم شایدم بیشتر چطوری زمانبندی کنم برای اینکه برای همه مهارتها بتونم زمان کافی رو بزارم؟ !!! خاک پای همه دوستای با مرامم... لطف کنید بهم راهکار نشون بدید که به دردم بخوره و نخوام بیراهه برم ...چه به لحاظ وقت چه به لحاظ پولی که واقعا خصوصی برام سنگینه!! پیشاپیش ممنونم از کمکتون.

90 درصد زبان اموزی به خود زبان اموز بستگی داره منم Grammar in use رو خوندم ولی روزی یک یا دو درس برا همین چند ماه طول کشید. به نظرم وقت برا گرامر نذارید مثل بچه که زبان یاد میگیره حرف بزنه با گوش دادن زیاد و خوندن زیاد خود به خود گرامر درست در ذهنتون جا می افته انتهای Grammar in use تست داره که میگه کجا اشکال دارید و فقط وقت برا اونا بگذارید . مستند ببینید bbc گوش کنید متن بخونید من خودم هر روز چند تا ویدئو از TED میبینم کلمات و جملات جالب رو یادداشت میکنم TED در مورد موضوعات متفاوت ویدئو داره میتونین ویدئو های 5 تا 10 دقیقه رو ببینید با موضوعاتی که براتون جالبه تا خسته نشین . Flipboard یک app خوبه برا اندروید اپل و ویندوزفون برا reading. میتونین موضوعاتیکه علاقه دارین و موضوعات مربوط به ایلتس رو بخونین هم reading مهارت پیدا میکنین هم برا speaking , writing ایده دارین. درنهایت کمبریج 5 تا 10 و باقی کتاب های تست و یه ازمون ماک. رایتینگ بنویسین و بدین کسی صحیح کنه و صداتون رو در مورد مسایل مختلف ضبط کنید

Banned

من زبانم بد نیست اما بیشتر تمایل دارم خودم بخونم تا کلاس برم اما واقعا گیج شدم.چه کتابهایی بخونم و از کجا شروع کنم؟
    ایا منبع موثقی نیست که بگه مثلا این 4 تا کتاب را بخونم؟یکی گفت crack for ielts
    یک چیزی بگید ادم گیج نشه و سر راست باشه.ممنون

Junior Member

دوستان گرامی ، بنده تقریبن از صفر شروع کردم ، و الان در حدود 3 ماه هست که مشغول یادگیری زبان هستم، و کتاب های 504و select reading و idioms &phrasal verbs رو میخونم ، به نظر سروران گرامی این کتاب ها برای شروع کار موثر هستند ؟؟ و اگه راهنمایی دیگه ای هم میتونن در این زمینه بکنن ، پیشاپیش ممنون میشم

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام
    اول از همه از همه دوستانی که تجربیاتشون رو توی این باشگاه گذاشتن تشکر میکنم.
    من میخوام خودمو برای ازمون ایلتس اماده کنم .. الان 504 رو دارم میخونم. کتاب های Barrons Essential Words For IELTS و Cambridge Vocabulary for IELTS و Collins Vocabulary for IELTS هم گرفتم که اول از همه دایره لغاتم رو برای ازمون تکمیل کنم. در کنارش listening رو میخوام کار کنم که کتاب های (Listening For IELTS (Collins رو میخوام کار کنم. البته سری کتاب های listening و speaking کمبریج هم دارم. (به توصیه دوستان اول لغت و لیسنینگ دارم کار میکنم.)
    خواستم ببینم ایا این کار من از نظر شما عزیزان مشکلی نداره؟
    و اینکه تصمیم هم دارم که کلاس خصوصی قبل از ازمون برم. ولی فکر میکنم اول خودم زبانم رو تقویت کنم و بعد کلاس برم بهتر باشه. نظر شما چیه؟
    میخوام 3 4 ماه دیگه ازمون بدم که هنوز هم البته ثبت نام نکردم.
    مرسی

Junior Member

سلام خدمت همه اساتید محترم

من میخوام برای امتحان آکادمیک آیلتس به صورت self-study مطالعه کنم.
    دیپلم زبان و TTC از موسسه جهاد دانشگاهی دارم و به شدت به این امتحان با نمره حداقل 8 احتیاج دارم، سطح بدی ندارم در حدود یک سال ( آبان ماه سال 95 ) وقت دارم
    برای vocab برای شروع پایه ای دارم از سری oxford word skills استفاده میکنم، برای گرامر از سری grammar in use، کتاب grammar for ielts بهتر نیست؟نمیدونم؟
    برای listening & speaking هم هیچ منبعی سراغ ندارم.
    تمامی مراحل رو میخوام بصورت صعودی شروع کنم از آسون سخت بشه چون نمیخوام سر جلسه کم بیارم متوجهین که چی میگم، نمیخوام سر جلسه بفهمم باید اینم میخوندم
    اگه منابع مناسب بتونید بهم معرفی کنید ممنون میشم.

Junior Member

سلام دوستان
    من ده تا کتاب کمبریج رو کار کردم و الان دارم کتاب exam essential practice test رو کار میکنم و پارت ریدینگ واسم خیلی سخت به نظر میاد و خیلی نا امید کنندس در صورنتی که با کتابای کمبریج مشکل نداشتم اگر کسی این کتابو کار کرده ممنون میشم نظرشو راجع به این قسمت بگه. من نمیدونم ریدینگاش سخته یا دایره لغت من خیلی کمه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shamila67 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ده تا کتاب کمبریج رو کار کردم و الان دارم کتاب exam essential practice test رو کار میکنم و پارت ریدینگ واسم خیلی سخت به نظر میاد و خیلی نا امید کنندس در صورنتی که با کتابای کمبریج مشکل نداشتم اگر کسی این کتابو کار کرده ممنون میشم نظرشو راجع به این قسمت بگه. من نمیدونم ریدینگاش سخته یا دایره لغت من خیلی کمه.
    سلام
    من این کتاب رو 1 ماه پیش زدم. ولی به نظر من کلا استاندارد نیست نه تنها ریدینگش بلکه لیسنینگش. این نظر بنده هست که از چند تا اساتید زبان پرسیدم
    موفق باشید