صفحه 10 از 438 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 4378

موضوع: آرشیو شده : مسائل پیرامون ویزای تحصیلی و تجربیات شخصی (تا آگست سال 2012)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, Shiraz University of technology

پیش فرض پاسخ : ویزا (تجربه های شخصی)

منم مثل شما بودم..... امیدوارم مشکلی نباشه..... راستی شما چه رشته ای هستید؟؟؟/
    نقل قول نوشته اصلی توسط tina_sh نمایش پست ها
    سلام
    من امروز برای مصاحبه سفارت بودم...
    مصاحبه کننده من سوالای عجیب غریبی پرسید ازم پرسید بعد تحصیل می خوای چی کار کنی؟ هی این سوالو تکرار کرد... ازم پرسد اصلا برای چی می خوای درس بخونی, برای چی می خوای فوق بخونی مگه لیسانس چه شه؟....من اون لحظه هر چی به ذهنم می رسید می گفتم.. در کل دو سری مدرک از من گرفت..من پیشنهاد میکنم هر مدرکیو همراه با کپیش یه جا بذارید که گیج نشید من اول مدارکم طبق همون لیستی که سفارت گفته بود چیدم بعد خانومه یه جور دیگه خواست...در کل زیادم موقع مصاحبه راحت نبودم..
    در ضمن کل مصاحبه من فارسی بود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazale_fb نمایش پست ها
    منم مثل شما بودم..... امیدوارم مشکلی نباشه..... راستی شما چه رشته ای هستید؟؟؟/
    من software engineering دانشگاه rwth-Aachen پذیرش گرفتم

Junior Member aaydaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT-Security / Rub

نقل قول نوشته اصلی توسط lightcatcher0 نمایش پست ها
    آیدا خانم یه سوال داشتم . به نظر شما رتبه ی کنکور و رشته و دانشگاه قبولی ، در روند گرفتن ویزا تاثیری داره ؟ معدل چطور؟ شما دانشجو هستید ، اگه دانشجو نبودید ممکن بود گیر بدن ؟

والله دقیقا نمیتونم بگم!ولی فک کنم پوان مثبت حساب بشه!واسه کالج رفتن،دانشجو بودن مهم نیست،فقط باید کنکور سراسری رو قبول شده باشین،حالا هر رشته و هر دانشگاهی که میخواد باشه!براشون گواهی قبولی سازمان سنجش مهمه!
    من نمره هام بالای 17 بودن و از 5 جا هم اقدام کرده بودم که همشون جواب مثبت دادن!در کل فک کنم هرچی نمره ها بالاتر باشه به نفعتونه!
    از روزی که من پرونده امو تکمیل کردم (5 خرداد) تا امروز( دقیقا میشه 3 هفته)! صبح از سفارت زنگ زدن که با درخواست ویزات موافقت شده!13 تیر بیا ببر!:دی
    تو سی وی هم که ازتون میخوان به نظرم بهتره همه توانایی هایی رو که دارین بهشون اشاره کنین!اونم میونه خیلی مفید باشه! :دی

نقل قول نوشته اصلی توسط sobhonline نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز مصاحبه داشتم.
    نکته خاصی ندارم به تجربیات دوستان اضافه کنم جز اینکه جای هیچگونه نگرانی نیست اگه مدارکتون کامل باشه. از هر کدوم از مدارک دو نسخه کپی حتما داشته باشید. از 7:30 هم اونجا باشید. ایشالا بدون هیچ مشکلی مصاحبه میشید.

ولی از من سه نسخه میگرفت از هرکدوم! از یکی از مدارک دوتا کپی همرام داشتم که گفت برو یه نسخه دیگه هم بده کپی کنن بیار!

دوستان اصلا استرس نداشته باشین! (گرچه من خودم روز مصاحبه داشتم از استرس میمردم و فشارم افتاده بود!:دی)
    خیلی راحت و ریلکس باشین!فقط سعی کنین روراست باشین و همه سوالهارو صادقانه جواب بدین! (الا سوالی که میپرسن میخوای برگردی یا نه! که اونم قبلش یه دلیل خیلی قانع کننده آماده کنین براش!:دی)
    حتی اگه آلمانی هم باهاتون مصاحبه کردن اصلا دست و پاتونو گم نکنین!اگه متوجه نشدین ازش بخواین دوباره تکرار کنه! (دوتا از سوالهارو من متوجه نشدم یکیشو تکرار کرد و اون یکی رو یه جور دیگه پرسید که متوجه شدم چی گفت!)

موفق باشین!:دی

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

نقل قول نوشته اصلی توسط aaydaa نمایش پست ها
    والله دقیقا نمیتونم بگم!ولی فک کنم پوان مثبت حساب بشه!واسه کالج رفتن،دانشجو بودن مهم نیست،فقط باید کنکور سراسری رو قبول شده باشین،حالا هر رشته و هر دانشگاهی که میخواد باشه!براشون گواهی قبولی سازمان سنجش مهمه!
    من نمره هام بالای 17 بودن و از 5 جا هم اقدام کرده بودم که همشون جواب مثبت دادن!در کل فک کنم هرچی نمره ها بالاتر باشه به نفعتونه!
    از روزی که من پرونده امو تکمیل کردم (5 خرداد) تا امروز( دقیقا میشه 3 هفته)! صبح از سفارت زنگ زدن که با درخواست ویزات موافقت شده!13 تیر بیا ببر!:دی
    تو سی وی هم که ازتون میخوان به نظرم بهتره همه توانایی هایی رو که دارین بهشون اشاره کنین!اونم میونه خیلی مفید باشه! :دی

ولی از من سه نسخه میگرفت از هرکدوم! از یکی از مدارک دوتا کپی همرام داشتم که گفت برو یه نسخه دیگه هم بده کپی کنن بیار!

دوستان اصلا استرس نداشته باشین! (گرچه من خودم روز مصاحبه داشتم از استرس میمردم و فشارم افتاده بود!:دی)
    خیلی راحت و ریلکس باشین!فقط سعی کنین روراست باشین و همه سوالهارو صادقانه جواب بدین! (الا سوالی که میپرسن میخوای برگردی یا نه! که اونم قبلش یه دلیل خیلی قانع کننده آماده کنین براش!:دی)
    حتی اگه آلمانی هم باهاتون مصاحبه کردن اصلا دست و پاتونو گم نکنین!اگه متوجه نشدین ازش بخواین دوباره تکرار کنه! (دوتا از سوالهارو من متوجه نشدم یکیشو تکرار کرد و اون یکی رو یه جور دیگه پرسید که متوجه شدم چی گفت!)

موفق باشین!:دی
    سلام دوست عزیز. شما ۵ خرداد وقت سفارت داشتید و امروز بهتون زنگ زدن که با ویزات موافقت شده. چقدر سریع!!!!! من ۴ خرداد وقت سفارت داشتم و همه چیز هم روز مصاحبه خیلی خوب پیش رفتش. اما فعلا که خبری نیستش.راستی یه سوال دارم خیلی ممنون میشم اگه جواب بدید. میشه شماره ای رو که بهتون زنگ رد رو اینجا هم بذارید تا من بدونم چه شماره هایی ممکنه بهم زنگ بزنن.
    ممنون میشم اگه این کار رو بکنید.
    شما شرایط خاصی نداشتید که این قدر سریع بهتون جواب دادن. شما کدوم شهر میخواید برید؟
    موفق باشید

رشته و دانشگاه
    IT-Security / Rub

نقل قول نوشته اصلی توسط rf.ariyapour نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. شما ۵ خرداد وقت سفارت داشتید و امروز بهتون زنگ زدن که با ویزات موافقت شده. چقدر سریع!!!!! من ۴ خرداد وقت سفارت داشتم و همه چیز هم روز مصاحبه خیلی خوب پیش رفتش. اما فعلا که خبری نیستش.راستی یه سوال دارم خیلی ممنون میشم اگه جواب بدید. میشه شماره ای رو که بهتون زنگ رد رو اینجا هم بذارید تا من بدونم چه شماره هایی ممکنه بهم زنگ بزنن.
    ممنون میشم اگه این کار رو بکنید.
    شما شرایط خاصی نداشتید که این قدر سریع بهتون جواب دادن. شما کدوم شهر میخواید برید؟
    موفق باشید

سلام!
    من وقت مصاحبه ام 19 اردیبهشت بود اما چون مدارکم نقص داشتن (تو همین تاپیک هم نوشتم که مشکل چی بود!) حدودا 3 هفته طول کشید تا مدارکمو آماده کنم و 5 خرداد پرونده ام تکمیل شد و فرستاده شد آلمان! من خودم اصلا انتطار نداشتم که به این زودی ها جواب بدن!دقیقا سه هفته شد!حتی ساعتی هم که تماس گرفتن همون ساعتی بود که پرونده ام تکمیل شده بود! :دی
    حتما چرا که نه! ذاتا شماره اش خیلی تابلوئه!خودتون ببینین متوجه میشین!!

021-39990000

با من از این شماره تماس گرفته شد!
    نه من شرایط خاصی نداشتم!شرایطم بسی عادی بود!:دی من بوخوم قراره برم

نقل قول نوشته اصلی توسط aaydaa نمایش پست ها
    سلام!
    من وقت مصاحبه ام 19 اردیبهشت بود اما چون مدارکم نقص داشتن (تو همین تاپیک هم نوشتم که مشکل چی بود!) حدودا 3 هفته طول کشید تا مدارکمو آماده کنم و 5 خرداد پرونده ام تکمیل شد و فرستاده شد آلمان! من خودم اصلا انتطار نداشتم که به این زودی ها جواب بدن!دقیقا سه هفته شد!حتی ساعتی هم که تماس گرفتن همون ساعتی بود که پرونده ام تکمیل شده بود! :دی
    حتما چرا که نه! ذاتا شماره اش خیلی تابلوئه!خودتون ببینین متوجه میشین!!

021-39990000

با من از این شماره تماس گرفته شد!
    نه من شرایط خاصی نداشتم!شرایطم بسی عادی بود!:دی من بوخوم قراره برم
    شما تو جواب اینکه میخواید برگردید یا بمونید چی گفتید؟ اگه بگم میخوام بمونم نکته منفی حساب میشه؟

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

نقل قول نوشته اصلی توسط Wolferl نمایش پست ها
    شما تو جواب اینکه میخواید برگردید یا بمونید چی گفتید؟ اگه بگم میخوام بمونم نکته منفی حساب میشه؟
    دوست عزیز شدیدا توصیه میشه که بهشون بفهمونید که میخواید برگردید. این طور که من فهمیدم، اگه بگید که میخوام بمونم، احتمالا نکته منفی حساب میشه.
    موفق باشید

رشته و دانشگاه
    IT-Security / Rub

نقل قول نوشته اصلی توسط Wolferl نمایش پست ها

از من مستقیما نپرسید که برمیگردی یا نه، پرسید بعد اینکه برگشتی میخوای اینجا چیکار کنی؟! منم جوابمو از قبل آماده کرده بودم و دقیقا یه سری از همونا رو هم تو نامه انگیزه نوشته بودم دوباره شفاهی بهش گفتم..
    سعی کنین همون چیزایی رو که تو نامه انگیزه نوشتین رو بگین و اصلا هم دست و پاتونو گم نکنین و مشکوک نزنین!
    بهتره که نگین میخوام بمونم!نکته منفی نمیشه گفت که حساب میشه یا نه ولی خوب واسه اونا جوونای مملکت خودشون تو الویته!ماها با موندنمون فرصت های شغلی اونا رو میگیریم! برا همین جواب این سوال براشون مهمه!شما همون بگین میخوام برگردم اما بعدش انتخاب با خودتونه!(که اکثرا کسایی که میرن دیگه برنمیگردن! )

Junior Member

سلام به دوستان. لطفا راهنمایی کنید.
    من اسمم تو پاسپورت Seyedarash است ولی نامه پذیرشم به اسم Seyed Arash هست. به نظرتون مشکل ساز میشه؟ برم پاسمو درست کنم؟گیر میدن؟مرسی از دوستان که جواب میدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, Shiraz University of technology

بچه ها میدونید 9 تا گزینه ای که ویزا رد می کنن چیا هستن؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)