صفحه 104 از 438 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 4378

موضوع: آرشیو شده : مسائل پیرامون ویزای تحصیلی و تجربیات شخصی (تا آگست سال 2012)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا، بعد از اقدام تا قبل از اعلام نتیجه

سلام به دوستان
    میخواستم ببینم اگه من میخوام به مهاجرت شهری که میخوام برم میل بزنم باید چقدر از مصاحبم بگذره....؟
    و اینکه معدل پیش دانشگاهی واسه مستر چقدر مهمه ؟ من دانشگاهی که میخواست پذیرش مستر بده کاری به پیشم نداشت ، آیا واسه سفارتم مهمه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_fxt نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    میخواستم ببینم اگه من میخوام به مهاجرت شهری که میخوام برم میل بزنم باید چقدر از مصاحبم بگذره....؟
    و اینکه معدل پیش دانشگاهی واسه مستر چقدر مهمه ؟ من دانشگاهی که میخواست پذیرش مستر بده کاری به پیشم نداشت ، آیا واسه سفارتم مهمه ؟
    یه سه هفته ای صبر کن بعد پیگیری رو شروع کن
    معدل پیش هم مهم نیست اصلا بهش فکر نکن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Armita7034 نمایش پست ها
    من هم مصاحبم 22 جولای بوده و تا به امروز مدام بم می گن منتظر باشم
    فرصتم هم تموم شد و دیگه دانشگام بم وقت نمیده می گه دوباره برای ترم زمستان بعد اپلای کنم
    در حال حاضر تصمیم دارم برای یه دانشگاه دیگه که ترم تابستون داره اقدام کنم که البته از دوستان در مورد این تصمیم پرسیدم
    حالا هر کدوم از دوستان که راه چاره ای به نظرش میرسه برای کسانی که ویزاشون نیومده و مهلت دانشگاشون تموم شده بسیار ممنون میشم در میون بگذاره
    منم دقیقا دانشگام بهم دیفر یه ساله داد چون ترم بعد دانشجو نمی گیرن! من از دانشگاهای دیگه هم پذیرش دارم واسه ترم بعد ولی دیگه فک نمی کنم با این ویزا بشه رفت! چون وقتی NU ببرم می بینن که دیفرم یک ساله است و نمی تونم واسه ترم بعد از ایران خارج شم! واقعا وضیعت اسف باریه!

Junior Member

بچه ها من ۱ هفته پیش رفتم سفارت . امروز زنگ زدن گفتن پروندت داره میفته تو جریان ولی باید ۸۰۴۰ یوروتو آماده کنی که وقتی ویزات اومد نشون بدی

آیا این نشونه ی خوبیه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط fara_khosravi نمایش پست ها
    دوست خوبم، اولاً این که چندین بار این تو فروم پرسیده شده. منی که تو یه ماه اخیر کل بخش آلمان رو یه دور خوندم دیدم.
    بعد این که به نظر شخصیِ من این جوابی که بهتون دادن یعنی این که شما نباید از طریق اداره مهاجرت پیگیری کنید و طرف حساب شما سفارته. معنی دیگه ای به ذهنم نمی رسه چون اون موقع دلیلی نداشت این همه گنگ صحبت کنه!
    اگه امکانش هست بعد از این یا فارسی یا English بنویسید.
    من هم این سوال رو از اداره مهاجرت گوتینگن پرسیدم و این جواب رو بهم دادم
    the federal ministry of the exterieur provides information concerning visa regulations for you.
    http://www.auswaertiges-amt.de/EN/Ei...50344bodyText6
    Pleasecontact the embassy and do not contact the local immigration service as long as you did not enter germany
    و دفعه بعد که پرسیدم گفتن

please ask the german embassy for information concerning your visa statusLocal immigration service authorities are adviced not to give personal information via unsecure internet email sessions because of legal matters

Junior Member shadanshadan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    condensed matter physics, Iran University of Science and Technology

دوستان یه سوال؟
    من روز مصاحبه دقت نکردم که آفیسر تو پاسپورتم مهر تحویل مدارک زد یا نه !!
    الان هر چی نگاه میکنم پاسپورتو مهری که مربوط به سفارت آلمان باشه نمی بینم!!
    کجا میزنن این مهرو؟ چه شکلیه؟
    When you face a problem, try to find a solution ... not the reasons

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shadanshadan نمایش پست ها
    دوستان یه سوال؟
    من روز مصاحبه دقت نکردم که آفیسر تو پاسپورتم مهر تحویل مدارک زد یا نه !!
    الان هر چی نگاه میکنم پاسپورتو مهری که مربوط به سفارت آلمان باشه نمی بینم!!
    کجا میزنن این مهرو؟ چه شکلیه؟

یه مهر مستطیل توی صفحه آخر گذرنامه می زنن معمولاً.
    توش تاریخ هم زده.

Junior Member shadanshadan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    condensed matter physics, Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط audir8 نمایش پست ها
    یه مهر مستطیل توی صفحه آخر گذرنامه می زنن معمولاً.
    توش تاریخ هم زده.
    تو پاسپورتم مهری که مربوط به تاریخ مصاحبه م باشه نیست !!!
    مشکل ساز نشه یه وقت؟؟
    ولی اون کاغذ شماره پرونده رو دارم
    When you face a problem, try to find a solution ... not the reasons

Junior Member mahyr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فیزیک، شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran_k نمایش پست ها
    به نظر میرسه هیچ ترتیب خاصی برای چک کردن پرونده ها در امنیت وجود نداره و فقط کسایی که شروع ترمشون نزدیکتر باشه ممکنه یک مقدار ویزاشون رو زودتر بدن. من الان 17 هفته شده که منتظر جواب امنیت هستم و یک هفته بعد از مصاحبه با استادم تماس گرفته بودن ولی هنوز که خبری نیست. امیدوارم جواب هممون زودتر بیاد.
    نهههههههههههههه!!!
    من 15 اگوست مصاحبه داشتم. تازه یه هفته ست که امنیت با استادم تماس گرفته و من چقدر دلم رو خوش کردم که تا یکی دو هفته دیگه جوابم رو میدن!!!!!
    ظاهرا هیچ نظم و ترتیبی وجود نداره!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyr نمایش پست ها
    نهههههههههههههه!!!
    من 15 اگوست مصاحبه داشتم. تازه یه هفته ست که امنیت با استادم تماس گرفته و من چقدر دلم رو خوش کردم که تا یکی دو هفته دیگه جوابم رو میدن!!!!!
    ظاهرا هیچ نظم و ترتیبی وجود نداره!!!
    نمیشه واسه این قضیه فرمولی داد، اینکه شما دیرتر با استادت تماس گرفتن دلیل نمیشه ویزاتم دیرتر بیاد. بعضی از بچه ها بودن که با استادشون تماس نگرفتن، ولی ویزاشون اومده
    چیزی که میشه حدس زد اینه که اگه مشکل خاصی برنخورده باشید، ویزای شما همین روزا میاد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)