صفحه 105 از 438 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155205 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 4378

موضوع: آرشیو شده : مسائل پیرامون ویزای تحصیلی و تجربیات شخصی (تا آگست سال 2012)

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا، بعد از اقدام تا قبل از اعلام نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط shadanshadan نمایش پست ها
    تو پاسپورتم مهری که مربوط به تاریخ مصاحبه م باشه نیست !!!
    مشکل ساز نشه یه وقت؟؟
    ولی اون کاغذ شماره پرونده رو دارم
    مهم نیست اون رسید کافیه

جمعه هفته آینده باید آلمان باشم و هنوز هیچ جوابی نگرفتم.بخاطر دیر جواب دادن سفارت قبلا یک بار پذیرشم رو عقب انداختم و نامه جدید گرفتم.الان اگه دیر بشه دیگه دانشگاه هم نامه جدید نمیده. واقعا این روند بررسی پرونده ها خیلی مسخره و بی نظم هست.بخاطر این همه وقت کشی و بیخیالی سفارت باید قید این موقعیت خوب رو بزنم.حتی جواب ایمیل هام رو نمیدن که بدونم تکلیفم چیه! امیدوارم شماها زودتر جوابتون بیاد.
    سحر نزدیک است...

*دوستان عزیز؛لطفا قبل از ارسال پیام،اول وبسایت مربوط به حیطه سوالتون(سفارت،دانشگاه،...) و بعد فروم و تاپیکهای مربوط رو کامل بخونید.*

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering and Management (IEM), FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط a013 نمایش پست ها
    جمعه هفته آینده باید آلمان باشم و هنوز هیچ جوابی نگرفتم.بخاطر دیر جواب دادن سفارت قبلا یک بار پذیرشم رو عقب انداختم و نامه جدید گرفتم.الان اگه دیر بشه دیگه دانشگاه هم نامه جدید نمیده. واقعا این روند بررسی پرونده ها خیلی مسخره و بی نظم هست.بخاطر این همه وقت کشی و بیخیالی سفارت باید قید این موقعیت خوب رو بزنم.حتی جواب ایمیل هام رو نمیدن که بدونم تکلیفم چیه! امیدوارم شماها زودتر جوابتون بیاد.
    نگران نباش، این وضعیت تاسف بار برای خیلی ها هست، ایشاا... میاد تا دو سه روز دیگه برات...
    من فکر میکردم این بی حساب کتابیو مسخره بازی آ، فقط تو اداره های مربوط به ایران، ولی انگار اینجوری نیست متاسفانه!
    بابت جواب ایمیل ندادنم ناراحت نباش، به من که تا حالا دوبار جواب دادنم، هیچ اتفاق خاصی نیفتاده و هنوز میگن صبر کن...
    جز این که این کسی که میشینه اونجا جواب ایمیلارو میده، هر دفعه واسه من یه نام خانوادگی جدید تایپ کرده!!!
    i رو o میزنه، j و H میزنه...
    آخرشن بخدا!

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_68 نمایش پست ها
    نگران نباش، این وضعیت تاسف بار برای خیلی ها هست، ایشاا... میاد تا دو سه روز دیگه برات...
    من فکر میکردم این بی حساب کتابیو مسخره بازی آ، فقط تو اداره های مربوط به ایران، ولی انگار اینجوری نیست متاسفانه!
    بابت جواب ایمیل ندادنم ناراحت نباش، به من که تا حالا دوبار جواب دادنم، هیچ اتفاق خاصی نیفتاده و هنوز میگن صبر کن...
    جز این که این کسی که میشینه اونجا جواب ایمیلارو میده، هر دفعه واسه من یه نام خانوادگی جدید تایپ کرده!!!
    i رو o میزنه، j و H میزنه...
    آخرشن بخدا!
    فکر کنم اینجا نفوذی دارن و کامنتارو میخونن. همین الان از سفارت تماس گرفتن.گفت که خانم کنسول میخواد دوباره باهات حرف بزنه.به نظر شما این چه معنی میده؟یعنی امیدوار باشم؟ چه سوالایی میپرسه؟
    سحر نزدیک است...

*دوستان عزیز؛لطفا قبل از ارسال پیام،اول وبسایت مربوط به حیطه سوالتون(سفارت،دانشگاه،...) و بعد فروم و تاپیکهای مربوط رو کامل بخونید.*

Junior Member

کسی شماره تلفن یا ایمیل اداره مهاجرت کلاستهال نداره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shafaghna نمایش پست ها
    کسی شماره تلفن یا ایمیل اداره مهاجرت کلاستهال نداره؟
    سلام ، پرونده های کلاستال میره گسلار
    ۳ نفر هست که بررسی میکنن .. بستگی به اول فامیلیت داره

Junior Member

چند روز پیش از سفارت به مین زنگ زدن گفتن پروندت افتاده جریان ، برو یورو بخر موقع ویزا گرفتن باید یوروهاتو نشون بدی ..... این یعنی خبر خوب ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_fxt نمایش پست ها
    سلام ، پرونده های کلاستال میره گسلار
    ۳ نفر هست که بررسی میکنن .. بستگی به اول فامیلیت داره
    از کجا میشه شمارشونو پیدا کرد؟یه ایمیلشونو؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_fxt نمایش پست ها
    چند روز پیش از سفارت به مین زنگ زدن گفتن پروندت افتاده جریان ، برو یورو بخر موقع ویزا گرفتن باید یوروهاتو نشون بدی ..... این یعنی خبر خوب ؟
    به احتمال زیاد پرونده شما در صف اعلام سفارته و به زودی بهتون خبر میدند. وقتی میگند یورو بخر یعنی جواب مثبته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)