صفحه 13 از 438 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 4378

موضوع: آرشیو شده : مسائل پیرامون ویزای تحصیلی و تجربیات شخصی (تا آگست سال 2012)

پیش فرض پاسخ : ویزا (تجربه های شخصی)

نقل قول نوشته اصلی توسط aligogoly نمایش پست ها
    من در تاریخ 2011/6/26 مصاحبه داشتم. همه چیز طبق روالی که دوستان گفتن پیش رفت, فقط از من به جای 3 سری کپی از مدارک, 2 یا 1 سری گرفت!
    فقط یک مشکلی که ذهن منو بد جور مشغول کرده اینکه از من خواست تا فرم رشته های خاص رو پر کنم! در جا هنگ کردم. رشته من الکترونیک و از FH Offenburg در رشته communication and media eng پذیرش دارم. وقتی سوال کردم که این رشته خاص نیست, با تاکید جواب داد که خاص میباشد! آخه جالب اینجاست که باجه کناری من هم یه مهندس الکترونیک بود ولی اون همچین فرمی رو پر نکرد! وقتی از مسىول باجه کناری پرسیدم که چرا این فرم رو به من دادن در جواب گفت حتما لازم بوده که دادن! و وقتی از مسىول باجه خودم پرسیدم که چرا باجه کناری این فرم رو به دوستم که اون هم رشتش الکترونیک بود ندادند, گفت احتمالا یادش رفته! گفت حتما باهاش تماس میگیرند تا دوباره بیاد فرم رو پر کنه چون گرایشهای برق جزو رشته های خاصه! گفت من کار تورو راحت کردم و نیاز نیست دوباره برای این فرم بیای! وقتی هم که پرسیدم کی ویزام آماده میشه گفت فقط باید صبر کنی تا باهات تماس بگیریم!
    مشکل اینجاست که 2 ماه دیگه کلاسا شروع میشه و اینطور که من فهمیدم ویزا واسه رشته های خاص به این زودیا نمیاد!!!
    حالا واقعا موندم چیکار میتونم بکنم!
    کسی تجربه مشابهی داشته!؟

از من هم دو سری کپی خواستن. ظاهرا از همه دو سری میخوان و فقط واسه محکم کاری نوشتن سه سری بیارین.

اما فرم رشته های خاص ندادن که پر کنم. اصلا با این همه تنوع رشته از کجا می تونن درجا تشخیص بدن که همچین فرمی لازم هست یا نه؟

حداقل اش این هست که باید برن و از کنسول بپرسن و برگردن. اگر این کار رو نکردن که فکر می کنم از بیکاری این فرم رو دادن پر کنی.

ضمنا به من هم گفتن دو یا سه ماه دیگه بهت زنگ می زنیم که اگر سه ماه دیگه زنگ بزنن بهتره که خبر مرگشون زنگ نزنن.

ضمنا به من هم گفتن دو یا سه ماه دیگه بهت زنگ می زنیم که اگر سه ماه دیگه زنگ بزنن بهتره که خبر مرگشون زنگ نزنن.
    من الان تو همین وضعیت گرفتارم
    اصلا تکلیف آدم مشخص نیست
    بس که به موبایلم نگاه کردم خسته شدم
    به سفارت هم که تماس می گیرم میگن ما منتظر جوابیم از اون طرف
    به آلمان ایمیل میزنم جواب نمیدن

از من هم دو سری کپی خواستن. ظاهرا از همه دو سری میخوان و فقط واسه محکم کاری نوشتن سه سری بیارین.
    ولی از من واسه هر مدرکی 3 نسخه گرفت
    ویرایش توسط razgolesorkh : June 30th, 2011 در ساعت 02:48 PM

Junior Member

آره رشته هارو دسته بندی کرده بود و من جلو Electrical engineering تیک زدم!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Parnia.b نمایش پست ها
    تو فرمي كه پر كرديد مهندسي برق هم بود؟؟ گرايشهاي برق از كي جزو رشته هاي خاص شدن؟؟

Junior Member

نه فکر نمیکنم سرکاری بوده باشه, آخه چند بار گفتم این رشته که خاص نیست ولی اون اصرار داشت که هست, تازه کلی تاکید کرد که به دقت پرش کنم! منم بس اعصابم به هم ریخته بود که اصلا نفهمیدم چی نوشتم!
    جالب اینجاست که تو فرم مهندسی برق رو به صورت کلی جزو رشته های خاص قرار داده بود!
    واسه دانشگاه هم ایمیل زدم و جریان رو توضیح دادم, اون بنده خدا هم مونده بود که چرا همچین شده, و گفت سابقه نداشته واسه بچه های ایرانی تو این رشته چنین مشکلی پیش بیاد!

نقل قول نوشته اصلی توسط oranus نمایش پست ها

اما فرم رشته های خاص ندادن که پر کنم. اصلا با این همه تنوع رشته از کجا می تونن درجا تشخیص بدن که همچین فرمی لازم هست یا نه؟

حداقل اش این هست که باید برن و از کنسول بپرسن و برگردن. اگر این کار رو نکردن که فکر می کنم از بیکاری این فرم رو دادن پر کنی.

Junior Member

دوستان ، آیا کسی این تجربه را داشته که 2 هفته بعد از مصاحبه ویزا برایش اپلای بشه؟

Member l0st_l0rd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

بچه ها این فرم رشته های خاص که دادن پر کردید رو فقط به دکترا ها می دن یا مستر ها هم باید پر کنند اینو؟

Junior Member

کورس من مستر بود ولی ازم خواستن فرم رو پر کنم!
    نقل قول نوشته اصلی توسط l0st_l0rd نمایش پست ها
    بچه ها این فرم رشته های خاص که دادن پر کردید رو فقط به دکترا ها می دن یا مستر ها هم باید پر کنند اینو؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zzzsss نمایش پست ها
    دوستان ، آیا کسی این تجربه را داشته که 2 هفته بعد از مصاحبه ویزا برایش اپلای بشه؟
    یک نفر رو میشناسم که جواب ویزاش بعد از 13 روز اومد!

Junior Member

Question پاسخ : ویزا (تجربه های شخصی)

کسی میدونه آیا کسی که از ایران لیسانس داره ولی باز پذیرش برای لیسانس گرفته، امکان داره سفارت مشکلی با این قضیه داشته باشه؟
    من کارشناسی ناپیوسته دارم(سراسری غیرانتفاعی)؛ یعنی علاوه بر مدرک لیسانس، فوق دیپلم رو هم دارم، به همین علت یک نفر پیشنهاد کرد که اصلا تو مصاحبه اشاره ای به داشتن لیسانس نکنم، و فقط مدرک کاردانی رو ارائه بدم. فکر میکنید ضرورتی داره همچین کاری؟
    خیلی ممنون میشم اگه کسی تجربه و اطلاعاتی در این مورد پست کنه

Junior Member aaydaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT-Security / Rub

نه فک نکنم سفارت مشکلی داشته باشه..دختر عمه من موقعی که داشت میرفت لیسانسشو از اینجا گرفته بود اما از کالج پذیرش گرفته بود و مشکلی هم پیش نیومد یه ماهه ویزاش اومد...
    به نظر من بهتره روراست باشین...البته باز میل خودتونه..اشاره هم نکنین فک نکنم مشکلی پیش بیاد :-؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)