صفحه 16 از 438 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 4378

موضوع: آرشیو شده : مسائل پیرامون ویزای تحصیلی و تجربیات شخصی (تا آگست سال 2012)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پروسس دانشگاه دورتموند

پیش فرض پاسخ : ویزا (تجربه های شخصی)

سلام به دوستان
    آیا کسی میدونه چطوری باید وقته اضطراری گرفت؟به کی مراجه کنم ؟من برای ویزا ی توریستی می پرسم؟

دوستانی که میرین مصاحبه،خیلی هواستون به دربان ها باشه .با مردم درگیر میشن و اذیت میکنن .
    پدر و مادر من وقت ساعت ۹ داشتند تا ۱ ظهر توحیات سفارت منتظر بودن به خاطره پرسیدن ی سوال با بی ادبی شماره شونو پاره کردن !!!
    تاریخ ارسال مدارک 02.08.2010
    تاریخ انتقال به دفتر وین 24.09.2011
    تاریخ مصاحبه 30.11.2011

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidjj نمایش پست ها
    بچه ها من یه تجربه بد از وقت سفارتم که 29 جون بود دارم می گم که درس عبرت بشه واستون :دی
    من همه مدارکم آماده بود وقتی رفتم داخل هم همه چیز مرتب بود اما دختره آفیسره شانس من خیلی عصبانی بود. یه دختره حدود 30 ساله بود با مو مشکی و پوست برنزه. مدارک رو که داشت می گرفت یه دفه گفت نمی تونی درخواست بدی چون عکست قدیمیه. قبول نکرد عکس دیگه بدم بهش خیلی بد برخورد کرد و مدارکم رو پرت کرد بعد 1دقیقه اود عکسم رو زد رو یک فرمی و دوباره رفت. من خیلی ازش خواهش کردم اما قبول نکرد گفت من بیکار نیستم دوباره عکست رو اسکن کنم. آخرش هم گفت چون از طریق بخش فرهنگی وقت گرفتی و راحت تونستی بیای اینجوری عکسه قدیمی آوردی برو 6 ماه دیگه بیا. خلاصه نتیجه اخلاقی از این داستان اینه که حتمن یه عکس مخصوص واسه سفارت بگیرین. عکس من مال حدود 10-11 ماه قبل بود.
    حالا موندم چه جوری دوباره وقت بگیرم که بتونم خودم رو به 25 آگوست که تاریخ ثبت نام آخنه برسونم. اگه کسی می تونه کمکم کنه لطفن بهم بگه شدیدن نیاز به کمک دارم الان
    بچه ها من تونستم دوباره وقت بگیرم و وقتی رفتم تو اینبار خیلی خوب باهام برخورد کردن فقط یه سوال کوچیک راجع به مسائل هفته پیش پرسیدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidjj نمایش پست ها
    بچه ها من تونستم دوباره وقت بگیرم و وقتی رفتم تو اینبار خیلی خوب باهام برخورد کردن فقط یه سوال کوچیک راجع به مسائل هفته پیش پرسیدن.
    تبریک می گم امیدوارم که ویزای همه بچه ها هر چه زودتر بیاد.

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

سلام دوستان عزیز.
    دوستان من امروز به این اداره اقامت شهر Saarbrücken میل زدم در مورد این که ویزای من چی شد و .... که این جواب رو دادن:

Dear Mr. Ariyapour,

Your application has been decided by our services positively. Our Embassy in Teheran was informed.

Best Regards
    خوب خدا رو شکر مثل اینکه ویزای ما هم Ok شده. فقط اینکه از سفارت هنوز بهم زنگ نزدن. نمیدونم، شاید تازگی ها بهشون خبر دادن یا اینکه چون من باید واسه اوایل October اونجا باشم میخوان یه زمانی بهم خبر بدن که خیلی فاصله نداشته باشه.
    دوستان به نظرتون من به سفارت زنگ بزنم یا نه بذارم خودشون زنگ بزنن و روال عادی رو طی کنیم.
    یه سوال دیگه از دوستانی که واسه گرفتن ویزاهاشون رفتن. دوستان این طوریه که یه فرم میدن که زمان پیشنهادی ویزا رو خودمون مشخص کنیم دیگه؟ درسته؟
    موفق باشید

Junior Member aaydaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT-Security / Rub

نقل قول نوشته اصلی توسط rf.ariyapour نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.
    دوستان من امروز به این اداره اقامت شهر Saarbrücken میل زدم در مورد این که ویزای من چی شد و .... که این جواب رو دادن:

خوب خدا رو شکر مثل اینکه ویزای ما هم Ok شده. فقط اینکه از سفارت هنوز بهم زنگ نزدن. نمیدونم، شاید تازگی ها بهشون خبر دادن یا اینکه چون من باید واسه اوایل October اونجا باشم میخوان یه زمانی بهم خبر بدن که خیلی فاصله نداشته باشه.
    دوستان به نظرتون من به سفارت زنگ بزنم یا نه بذارم خودشون زنگ بزنن و روال عادی رو طی کنیم.
    یه سوال دیگه از دوستانی که واسه گرفتن ویزاهاشون رفتن. دوستان این طوریه که یه فرم میدن که زمان پیشنهادی ویزا رو خودمون مشخص کنیم دیگه؟ درسته؟
    موفق باشید

خوب خدارو شکر..تبریک میگم
    بله ،همینطوره،یه کاغذ آ4 بود که روش اسم ماه ها و عددای ماه رو نوشته بود،گفت از هر تاریخی که میخوای علامت بزن

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aaydaa نمایش پست ها
    خوب خدارو شکر..تبریک میگم
    بله ،همینطوره،یه کاغذ آ4 بود که روش اسم ماه ها و عددای ماه رو نوشته بود،گفت از هر تاریخی که میخوای علامت بزن
    خوب این طوری که خیلی عالیه. فقط یه سوال اینکه اگه شروع ویزا رو ۱۰ ۱۵ روز قبل از شروع کلاس ها که مثلا October هست بزنم خوبه؟ آیدا خانوم شما خودتون چه طور زدید؟ پیشنهاد دوستان واسه اینکه تاریخ پیشنهادی ویزامون کی باشه چیه؟ چون یه دوستی این سوال رو پرسیده بود و یه سری از بچه ها گفته بودن که بزن همون تاریخ شروع کلاس هات.
    ممنون
    موفق باشید دوستان

Junior Member aaydaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT-Security / Rub

خوب این طوری که خیلی عالیه. فقط یه سوال اینکه اگه شروع ویزا رو ۱۰ ۱۵ روز قبل از شروع کلاس ها که مثلا October هست بزنم خوبه؟ آیدا خانوم شما خودتون چه طور زدید؟ پیشنهاد دوستان واسه اینکه تاریخ پیشنهادی ویزامون کی باشه چیه؟ چون یه دوستی این سوال رو پرسیده بود و یه سری از بچه ها گفته بودن که بزن همون تاریخ شروع کلاس هات.
    ممنون
    موفق باشید دوستان

من بلیطم واسه 7 آگوسته،تاریخ شروع رو 3 آگوست علامت زدم،همون 10،15 روز فبل از شروع کلاس ها فک کنم کافی باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oranus نمایش پست ها
    تبریک می گم امیدوارم که ویزای همه بچه ها هر چه زودتر بیاد.
    سلام

میشه به من بگید که چه طوری به این زودی دوباره وقت گرفتید؟...
    چون من پذیرشم به تازگی اومده و اکتبر شروع دانشگاهمه و دیروز توی سایت دیدم
    که اولین فرصت ممکن شاید سپتامبر باشه که در این صورت ویزای من نمیرسه...

ممنونم

Junior Member

سلام دوستان عزیز.

موفق باشید
    سلام دوست عزیز

شما چقدر از زمان مصاحبه گذشت که ایمیل زدی به اداره اقامت شهری که پذیرش داشتی؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arah نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

شما چقدر از زمان مصاحبه گذشت که ایمیل زدی به اداره اقامت شهری که پذیرش داشتی؟
    من ۴ خرداد وقت سفارت داشتم که دیروز جمعه ایمیل زدم و بعد فکر کنم ۳ ۴ ساعت جواب دادن. دوستان نمیدونم به سفارت زنگ بزنم که برم پی ویزام یا اینکه بذارم خودشون زنگ بزنن.
    نظر دوستان چیه؟ چون شنیدم که بچه هایی بودن که زنگ زدن که آمار ویزاشون رو بگیرن و همون موقع بهشون گفتن که ویزات ok هست و بیا بگیر.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)