صفحه 21 از 438 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 4378

موضوع: آرشیو شده : مسائل پیرامون ویزای تحصیلی و تجربیات شخصی (تا آگست سال 2012)

پیش فرض پاسخ : ویزا (تجربه های شخصی)

سلام دوستان من یک سؤالی داشتم

در سایتِ سفارت نوشته برای گرفتنِ ویزا در مقطع کارشناسی نیاز به مدرکِ قبولی در کنکورِ سراسری از سازمان سنجش دارید

من تو کنکورِ سراسری در مقطعِ کاردانی دانشگاهِ غیر انتفاعی قبول شدم و بعد از اون با کنکورِ کاردنی به کارشناسی الان دارم در دانشگاه آزاد درس می‌خونم
    رشتم مهندسی‌ نرم افزارِ هستش

دیپلم و پیش دانشگاهی هم ریاضی‌-فیزیکِ
    آیا سفارت با کارنامه قبولیِ در دانشگاهِ غیرانتفاعی در مقطعِ کاردنی ویزا به من میده ؟ (با فرضِ داشتن تمامِ شرایطِ دیگه مثل زبان ، گواهی مالی و .. ) ؟

با تشکر

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

دوستان یه سوال داشتم. یکسری از دوستان میگن که اگر واسه سفارت بیمه 1 ماهه هم ببیرید اصلا مشکلی نیستش. من فردا میخوام برم پی کار بیمه. میخواستم بدونم که اگه 1 ماه ببریم و مشکلی نباشه الکی پول اضافه ندیم. دوستان کسی تجربش رو داشته؟ ممنون میشم راهنماییم کنید. تازگی ها کسی رفته و 1 ماهه برده ببینه قبول میکنن یا نه؟
    ممنون از همه دوستان
    موفق باشید

سلام- من تحقیقات دوره کارشناسی(پروژه کارشناسی که بعدا تبدیل به یک کتاب شد) در باره امنیت شبکه بوده و برای فوق می خوام شبکه های کامپیوتری یا مدیریت شبکه که معمولا زیر گروه علوم کامپیوتر(computer science) هستن رو ادامه تحصیل بدم.

۱- از دوستان شنیدم که سفارت کلا به افرادی که تو امنیت شبکه فعالیت دارن حساس هست و گرفتن ویزا با مشکل مواجه میشه(البته فقط شنیدم) می خواستم بدونم همچین حرفی صحت داره؟ من برای فوق لیسانس قصد تحصیل در شاخه امنیت رو ندارم و فقط در دوره لیسانس پروژه کارشناسیم+یک کتاب در باره امنیت شبکه بوده. به نظر شما ممکن برا من هم مشکل ایجاد بشه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sare2010 نمایش پست ها
    سلام

بله! بله!

کمتر از 25 روز

بله!
    کمتر از 25 روز ویزای آلمان برای من صادر شد! برای ن و همسرم ....

من هم خوشحال و خندان برای رفتن به آلمان آماده میشم.
    سوالی داشتید بپرسید!

میشه با قطار رفت به آلمان؟
    سلام تبريك میگم خبر خوب و اميدوار كننده اي بود
    فقط يه سوال ممكن تكراري باشه ولي مي خواستم ببينم سفارت از همسرتون به عنوان همراه چه مداركي رو خواست؟ ايا همراه هم نياز داره كه مدارك تحصيليشو ترجمه كنه؟ مرسي

Junior Member

سلام، من امروز سفارت رفتم، برای تایید مدارک، تاییدیه دانشگاه رو که بردم گفتن اینو قبول نمی کنیم امضا نداره، راستم می گفت نمی دونم دانشگاه چی پیش خودش فکر کرده که ادمیشن بدون امضا به من داده، هنوزم اصلش دستم نرسیده... گفتم چکار کنم؟ گفت بشون ایمیل بزن، حالا که ایمیل میزنم، تمام نامه هام خودکار جواب داده می شه که ما مسافرتیم و دانشگاه تعطیله تا دوشنبه دو هفته بعد، من وقت سفارتم یک شنبه است، نمیدونم چکار کنم؟ اگر با پیام خصوصی جوابمو بدین ممنون میشم :-(((((((
    حالا خوب شد تقریبایک هفته قبل از مصاحبه فهمیدم اینارو...هرچند که کاری هم نمیتونم بکنم، چون دانشگاه میگه که نیستن

بالاخره به من هم بعد از 5 هفته از مصاحبه امروز زنگ زدن و گفتن 10 آگوست بیا ویزاتو بگیر. به من گفت بیمه 3 ماهه ببرم و با اینکه قبلا گواهی حساب بانکی رو بهشون دادم بازهم گفت گواهی حساب بانکی با خودت بیار.

Junior Member

واسه تایید مدارک امضا نمی خواد که! یک ایمیل هم کفایت میکنه. ببینین تو سفارت دوست دارند بهونه بیارند و دبه در کنند! ولی شما باید پای حرفتون وایستین و یک طور وانمود کنید که از همه چیز اطلاع دارید و اومدید حقتونو بگیرید! در وقت سفارت من هم به من گفتند نامه پذیرشم کافی نیست, ولی وقتی دید من خیلی اصرار دارم آخرش قبول کرد!!! البته بماند که یک سد دیگه جلو پام گذاشت...
    کلا میخوام بگم که اصلا حساب کتاب نداره! خیلی مزخرفه..!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط leila_shah نمایش پست ها
    سلام، من امروز سفارت رفتم، برای تایید مدارک، تاییدیه دانشگاه رو که بردم گفتن اینو قبول نمی کنیم امضا نداره، راستم می گفت نمی دونم دانشگاه چی پیش خودش فکر کرده که ادمیشن بدون امضا به من داده، هنوزم اصلش دستم نرسیده... گفتم چکار کنم؟ گفت بشون ایمیل بزن، حالا که ایمیل میزنم، تمام نامه هام خودکار جواب داده می شه که ما مسافرتیم و دانشگاه تعطیله تا دوشنبه دو هفته بعد، من وقت سفارتم یک شنبه است، نمیدونم چکار کنم؟ اگر با پیام خصوصی جوابمو بدین ممنون میشم :-(((((((
    حالا خوب شد تقریبایک هفته قبل از مصاحبه فهمیدم اینارو...هرچند که کاری هم نمیتونم بکنم، چون دانشگاه میگه که نیستن

Junior Member

سلام
    یه سوال
    من هفته دیگه وقت مصاحبه دارم
    میگن یه فرمی هست که توش ازت می پرسن که آیا تا به حال فعالیت نظامی انجام دادی یا نه؟؟؟
    من که سربازیم رو گذروندم اونجا چی باید بگم؟؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین

Junior Member

آیا ممکن است دوستانی که تجربه گرفتن ویزا را دارند ، راهنمایی کنند که ترتیب مرتب کردن مدارک به چه صورت باشد؟ آیا هر سری کپی مدارک ، جداگانه باشد یا چند کپی از هر مدرک در کنار هم؟ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط us2unlimited نمایش پست ها
    بالاخره به من هم بعد از 5 هفته از مصاحبه امروز زنگ زدن و گفتن 10 آگوست بیا ویزاتو بگیر. به من گفت بیمه 3 ماهه ببرم و با اینکه قبلا گواهی حساب بانکی رو بهشون دادم بازهم گفت گواهی حساب بانکی با خودت بیار.
    گفت گواهی جدید بگیر بیار یا همون قبلی رو؟

چون من دیگه آه در بساط ندارم، همش رو یورو کردم، گذاشتم زیر بالش!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)