صفحه 4 از 438 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 4378

موضوع: آرشیو شده : مسائل پیرامون ویزای تحصیلی و تجربیات شخصی (تا آگست سال 2012)

پیش فرض پاسخ : ویزا (تجربه های شخصی)

نقل قول نوشته اصلی توسط lucky-luck نمایش پست ها
    چیکار میشه کرد که اتفاقی شبیه مشکل nafas پیش نیاد؟
    یعنی روز سفارت بریم اونجا و بگه شرمنده اسمتون تو لیست ما نیست! دوباره باید وقت بگیری.
    من واسه اوایل تیر وقت گرفتم ولی اگه قرار باشه برم اونجا و بگه وقت نداری به کل باید بیخیال آلمان بشم...
    من سه روز قبل از مصاحبه زنگ زدم وقتمو چک کردم. البته قبول دارم زنگ زدن به سفارت آلمان خیلی انرژی گیره!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nafas نمایش پست ها
    سلام مجید جان مرسی
    تماس گرفتم . میگن حالا پیش اومده و نمیشه کاری کرد جز اینکه دوباره نوبت بگیری. ( 40 روز دیگه نوبت دادن). ولی تماس گرفتم با خانومی در بخش فرهنگی . مسئله را گفتم . گفت دعوت نامه را براش فکس کنم تا تلاش کند از بخش ویزا یک وقتی نزدیکتر بگیرد . قرار شد خبر بده.

مشکلم الان اینه که . ایا برای اطمینان . میتونم برم تقاضای ویزای سوئد هم بدم ( از KTH پذیرش دارم) . ؟ آیا اگر ویزای سوئد در پاسم باشه وقتی بخان ویزای آلمان رو بدن مشکلی پیش نمیاد؟ ( بهرحال طرف میبینه ویزای سوئد رو تو پاسم )
    سلام
    البته می دونم که پست شما واسه مدتی قبل هستش اما می خواستم سوال کنم که بخش فرهنگی تونست یه وقت مناسب واستون بگیره؟
    به منم گفتن پذیرش رو بفرستم واسشون و منتظر باشم...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعلام نتیجه درخواست ویزا ، مدت زمان انتظار و تحویل ویزا

سلام, من یک ماه پیش واسه دکترا ویزا گرفتم. پرسه ویزای من فقط 10 روز طول کشید. من فند دارم واسه business و از دانشگاه یه نامه بردم سفارت که زود بهم ویزا بدن. ضمنا من نتونستم آنلاین وقت بگیرم و وقتها تا 3 ماه بعدشم پر بود. وقت منو بخش فرهنگی واسم گرفت.
    الانم آلمان هستم و خدا رو شکر همه چیز خوبه. این رو از اون لحاظ نوشتم که بگم بیخودی نگران نباشید. به جز مواردی که طول کشیده و مشکل به وجود اومده مواردی هم هست که درست پیش رفته. هر موردی خاص خودشه. اصلا نا امید نباشید ...همگی موفق باشید.

Junior Member

سلام
    من دانشجوی دکتری هستم و قراره برای فرصت مطالعاتی شش ماهه به آلمان برم. ماهی 1000 یورو هم بورسیه دارم. من نمی دونم برای ویزای دانشجویی باید مدارک را ببرم یا ویزای اقامت با هدف تحقیقات و مطالعات برای فوق دکترا و متخصصین؟ در ضمن نمی دونم باید حساب بانکی بلوکه شده 8000 یورویی داشته باشم یا معادل آن در یک حساب داخلی کافیه یا هیچ کدام لازم نیست؟ ممنون می شم اگر راهنمایی کنید.

Junior Member

چون تو آلمان درآمد داری نیازی به بلوکه کردن نداری. مدارک هم فرق زیادی ندارند خوب شما اجتماعشو ببر ولی رزومه و توضیح کارت یادت نره

نقل قول نوشته اصلی توسط sharif1749 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی دکتری هستم و قراره برای فرصت مطالعاتی شش ماهه به آلمان برم. ماهی 1000 یورو هم بورسیه دارم. من نمی دونم برای ویزای دانشجویی باید مدارک را ببرم یا ویزای اقامت با هدف تحقیقات و مطالعات برای فوق دکترا و متخصصین؟ در ضمن نمی دونم باید حساب بانکی بلوکه شده 8000 یورویی داشته باشم یا معادل آن در یک حساب داخلی کافیه یا هیچ کدام لازم نیست؟ ممنون می شم اگر راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omidros نمایش پست ها
    چون تو آلمان درآمد داری نیازی به بلوکه کردن نداری. مدارک هم فرق زیادی ندارند خوب شما اجتماعشو ببر ولی رزومه و توضیح کارت یادت نره
    با تشکر فراوان از شما،
    منظورتون از "توضیح کار" دقیقا چیه؟
    یه سوال دیگه، من مدتی تو یک مدرسه و هم چنین در دانشگاه تدریس کردم. آیا بردن گواهی مبنی بر تدریس برای ویزا گرفتن به درد می خوره؟ اگر بله، آیا مدرسه و دانشگاه باید گواهی به زبان آنگلیسی بدهند یا کافیه آنها فارسی بدهند و من در یک دارالترجمه رسمی ترجمه کنم؟
    ممنون

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

واسه هر اونچه که در CV عنوان می کنید مدرک داشته باشید (مثلا عنوان کردن سوابق کاری)..... مدرک اضافی ندید(فقط موارد خواسته شده رو تحویل بدید)....

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m0h3n نمایش پست ها
    واسه هر اونچه که در CV عنوان می کنید مدرک داشته باشید (مثلا عنوان کردن سوابق
    کاری)..... مدرک اضافی ندید(فقط موارد خواسته شده رو تحویل بدید)....
    البته از دوست من مدارک کاریشو با ترجمه خواستن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mortezaaa نمایش پست ها
    البته از دوست من مدارک کاریشو با ترجمه خواستن
    تاجایی که من دیدم ارایه کردن هر مدرکی مرتبط با cv مفیده، ولی در خیلی از موارد هم اونا اصل رو بر راستگویی شما می‌گذارند، به من هم اقایی که مصاحبه می‌کرد گفت که اگر تونستم مدرک کاری رو بیارم حتما ولی بقیه مدارک رو زیاد اصراری نکرد اگرچه گفت اگر بیارم خوبه.

Junior Member

دوستان عزیز من که قصد گرفتن ویزای توریستی دارم آیا قضیه ام با افرادی که برای تحصیل میرن در نحوه گرفتن ویزا و مدت زمان معلوم شدن اوکی شدن ویزا فرق میکنه یا مال ما هم همین مدت طول میکشه تا جواب بدن؟آیا تاریخ ویزا رو ما تایین میکنیم و آیا میشه از زمان قبول شدن توو مصاحبه و اوکی شدن از طرف سفارت.تاریخ ویزا رو 2 الی3 ماه عقب انداخت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)