صفحه 428 از 438 نخستنخست ... 328378418419420421422423424425426427428429430431432433434435436437 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,271 تا 4,280 , از مجموع 4378

موضوع: آرشیو شده : مسائل پیرامون ویزای تحصیلی و تجربیات شخصی (تا آگست سال 2012)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum engineering - Tehran

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط moza_2635 نمایش پست ها
    با سلام
    من 20 dec مصاحبه داشتم و با نمره A1 رفتم مصاحبه و 27 dec امتحان B1 دادم 30 Dec هم مدرک B1 رو به سفارت دادم.
    به نظرتون چقدر طول میکشه تا شماره پرونده بیاد. خل شدم از بس این سایت سفارت و چک کردم.
    ممنون که نظرت و میگین ، یه جورایی باعث دلگرمی و همدردیه...
    سلام دوست عزیز
    من هم 3 روز قبل از شما مصاحبه داشتم و مدرک ب1 ازائه دادم اما هنوز نیومده. با اداره مهاجرت هم 3 هفته پیش تماس داشتم که گفتن داره اینجا بررسی میشه و از سفارت ما در تهران پیگیری کنید.
    امیدوارم به زودی ویزاهامون بیاد. خیلی دوران پر استرسیه کارایی من که خیلی پایین اومده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum engineering - Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط n58 نمایش پست ها
    زودتر از يكماه مانده به شروع كلاسها كه در برگه پذيرش درج شده به هيكس ويزا نميدن.شما هم همون اول مارس برو و يزا رو بگير
    درود ،
    یعنی اگه کمتر از یک ماه به شروع کلاس مونده باشه ، ویزا رو از همون تاریخی که واسه دریافتش به سفارت مراجعه کردیم میدن؟

پیش فرض پاسخ : بارکدهای اعلام شده از سفارت آلمان

دوستان 2 تا سوال داشتم:
    - این ZU که یعنی پذیرش جدید و معتبر، منظورش اینه که باید دوباره درخواست نامه پذیرش بدم از دانشگاهم یا همون نامه ای که روز مصاحبه بردم کفایت می کنه؟
    - این بارکد هارو از کجای سایت سفارت المان استخراج می کنید؟

با تشکر

سوال اول رو که نمیدونم دقیق ولی اگر از زمان شروع کلاستون گذشته فکر کنم باید نامه جدید ببرید
    بارکد ها رو هم از بخش ویزای سفارت اون گوشه یک جا زده
    پاسخ مثبت درخواست های ویزای دانشجویی، دکترا، قرصت مطالعاتی و پژوهشی

فایلش رو دان کنید و ببینید....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khadivia نمایش پست ها
    درود ،
    یعنی اگه کمتر از یک ماه به شروع کلاس مونده باشه ، ویزا رو از همون تاریخی که واسه دریافتش به سفارت مراجعه کردیم میدن؟
    بله ازهمون روز كه براي دريافت ويزا ميري صادر ميشه و از اون روز مي توني وارد خاك المان بشي.در بعضي مواقع هم سوال مي كنند كه از چه تاريخي مي خواي ويزات رو بزنيم....

Junior Member

سلام
    هزینه صدور ویزای دانشجویی چقدر هست ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_en نمایش پست ها
    سلام
    هزینه صدور ویزای دانشجویی چقدر هست ؟
    هزینه ای نداره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - شهید چمران اهواز

روز مصاحبه 60 یورو بابت ویزا ازتون میگیرن ،اگه منظورت این باشه
    اینو از سایت سفارت واست کپی کردم>
    سفارت از تاریخ 4 نوامبر 2012 برابر با 14 آبان 1391 هزینۀ ویزا را تنها نقدا به یورو دریافت خواهد نمود. از آنجائیکه سفارت بطور محدود اسکناس ریز در اختیار دارد، لذا خواهشمند است مبلغ را حتی الامکان دقیقا برابر میزان هزینه ویزا شمرده و پرداخت نمایید. سفارت از قبول یورو بصورت پول خرد (سکه) معذور است و تنها اسکناس های پنج، ده، بیست، پنجاه، و صد یورویی قبول خواهد نمود. پرداخت با کارت امکان پذیر نمی باشد.
    توجه داشته باشید که هزینه ویزا، بدون توجه به نتیجه تقاضای ویزا، به هیچ وجه مسترد نخواهد شد. کارمزد امور کنسولگری (مانند: صدور پاسپورت آلمانی، تأیید مدارک و غیره) همچنان به ریال دریافت خواهد شد.سفارت از تاریخ 4 نوامبر 2012 برابر با 14 آبان 1391 هزینۀ ویزا را تنها نقدا به یورو دریافت خواهد نمود. از آنجائیکه سفارت بطور محدود اسکناس ریز در اختیار دارد، لذا خواهشمند است مبلغ را حتی الامکان دقیقا برابر میزان هزینه ویزا شمرده و پرداخت نمایید. سفارت از قبول یورو بصورت پول خرد (سکه) معذور است و تنها اسکناس های پنج، ده، بیست، پنجاه، و صد یورویی قبول خواهد نمود. پرداخت با کارت امکان پذیر نمی باشد.
    توجه داشته باشید که هزینه ویزا، بدون توجه به نتیجه تقاضای ویزا، به هیچ وجه مسترد نخواهد شد. کارمزد امور کنسولگری (مانند: صدور پاسپورت آلمانی، تأیید مدارک و غیره) همچنان به ریال دریافت خواهد شد.

یه سوال دیگه داشتم: آیا این آخرین مهلت مراجعه که زده یعنی اگه چند روز بعد این تاریخ بریم ویزا رو نمیزنن تو پاسپرتمون؟ چون من واقعا نمی رسم تا اون تاریخ برم سفارت!

کسی میتونه لینک مدارکیو که سفارت واسه ویزای دانشجویی میخوادو بذارهههه؟ و اگه میشه لینکی هم که میشه وقت سفارت گرفتم اگر بذارین ممنون میشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)