صفحه 429 از 438 نخستنخست ... 329379419420421422423424425426427428429430431432433434435436437438 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,281 تا 4,290 , از مجموع 4378

موضوع: آرشیو شده : مسائل پیرامون ویزای تحصیلی و تجربیات شخصی (تا آگست سال 2012)

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط dichter نمایش پست ها
    کسی میتونه لینک مدارکیو که سفارت واسه ویزای دانشجویی میخوادو بذارهههه؟ و اگه میشه لینکی هم که میشه وقت سفارت گرفتم اگر بذارین ممنون میشم.
    http://www.teheran.diplo.de/contentb...istDauerDL.pdf
    https://service2.diplo.de/rktermin/e...ationCode=tehe
    وقت میذاشتی میرفتی تو سایت سفارت راحت پیدا میکردی

Member hossein68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ulm University

سلام دوستان يه سوال
    با چه شماره اي سفارت بمون زنگ ميزنه؟ لطفا كساني كه قبلا باشون تماس گرفته شده و فرم رشته خاص پر كردن بگن ايا پيش شمارش همون ٣٩٩٩ هستش؟
    ميخوام ببينم اگه بخوان فرم خاص پر كنيم اگه يه بار زنگ بزنن ج نداده باشيم بازم تماس ميگيرن يا نه خودم بايد پيگير باشم؟

آره شماره اشون همین هست روال خاصی که نداره ولی برای دوستان من دیدم زنگ زدند بعضاً باز شما میتونی اگر جواب ندادید و یکی دو روز دیگه زنگ نزدند به اطلاعات مراجعه کنی....

به نظره شما کسی که بیماری خاص داره این موضوع رو تو انگیزه
    نامه و فرم ویزا بنویسه بهتره یا ننویسه؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط harmony4887 نمایش پست ها
    به نظر من میتونه تاثیر منفی داشته باشه -- البته اگر جایی سوال کرده، بهتره که آدم راستش رو بگه.

Member hossein68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ulm University

نقل قول نوشته اصلی توسط harmony4887 نمایش پست ها
    یکی از دوستان به نام فرزاد farzadx اگه بگردی پیداش میکنی همین بیماری خاص داشت و بدون هیچ مشکلی ویزاش رو گرفت و الانم آلمان حتما ایشون میتونه در این باره بتون کمک کنه
    ولی در کل بدور از انسانیت اگه تاثیر منفی بخوایم در نظر بگیریمش و از اونجایی که غربی ها از ما انسان ترند پس قاعدتا نباید مشکلی پیش بیاد

Junior Member

دوستان امروز براب من پذیزش بزای ارشد از فریبورگ اومد البته اسکنش با ایمیل. بچه ها قبلا گفته بودن همراه پذیرش یه نامه به نام SICHTVERMERKSVERFAHREN واسش فرستادن، ولی من همچین نامه ای نگرفتم ایا این نامه بره همه میاد یا من شخصا باید درخواست بدم?

راستش منم همینطور فکر میکنم،اما از موسسه اعزام دانشجو با من تماس گرفتن و گفتن اگه بگم بدون شک ویزام رد میشه! یه جورایی تصمیم گرفتم حرفی ازش نزنم.خدا رحم کنه!

Member
    رشته و دانشگاه
    EE-Communications

پیش فرض پاسخ : بارکدهای اعلام شده از سفارت آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط kitar0 نمایش پست ها
    دوستان 2 تا سوال داشتم:
    - این ZU که یعنی پذیرش جدید و معتبر، منظورش اینه که باید دوباره درخواست نامه پذیرش بدم از دانشگاهم یا همون نامه ای که روز مصاحبه بردم کفایت می کنه؟
    - این بارکد هارو از کجای سایت سفارت المان استخراج می کنید؟

با تشکر
    در مورد سوال اول:
    اگر برای دکتری اقدام کردید از استاد درخواست کنید که یک نامه جدید پذیرش با تاریخ های جدید برای شما بفرسته. ظاهرا اسکن اون نامه هم کفایت میکنه. اگر برای ارشد اقدام کردید فکر میکنم این نامه رو باید از دانشگاه بگیرید که در اون صورت قضیه کمی فرق داره و من اطلاعی ندارم.

سوال دوم:
    ستون سمت چپ، پایین . این بارکدها برای دانشجویان دکتری و فرصت های مطالعاتی هست:
    http://www.teheran.diplo.de/Vertretu...denten__S.html

Member
    رشته و دانشگاه
    EE-Communications

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت در خصوص ویزا و تعامل با سفارت آلمان

سلام دوستان
    من پذیرش دکتری همراه با فاند دارم و استاد بنده تاکید داشته که دوره دکتری من یک دوره کاری هست و نوع ویزای من باید ویزای کاری باشه و نه دانشجویی. در نامه پذیرش به سفارت هم استادم نوشت که ویزای من باید از نوع 18 یا 19 باشه و نوع 16 (دانشجویی) به هیچ عنوان به کارم نمیاد.
    ویزای من اومده و من هفته دیگه باید برم بگیرمش و استادم ازم پرسید ویزات از همون نوعی هست که من درخواست کردم؟ من هم هرچی به سفارت ایمیل زدم که نوع ویزای من چی هست جواب ندادن.
    میخواستم ببینم امکان داره ویزایی برخلاف نوعی که در نامه پذیرش درخواست شده بدن؟ اصلا داستان این نوع ویزا چیه؟ کسی اطلاعی داره؟ آخه یکی میگفت یه ویزای یک ماهه میدن و بعد اینکه رفتی آلمان ویزا رو یک ساله میکنی و نوعش رو مشخص میکنی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)