صفحه 430 از 438 نخستنخست ... 330380420421422423424425426427428429430431432433434435436437438 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,291 تا 4,300 , از مجموع 4378

موضوع: آرشیو شده : مسائل پیرامون ویزای تحصیلی و تجربیات شخصی (تا آگست سال 2012)

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein68 نمایش پست ها
    یکی از دوستان به نام فرزاد farzadx اگه بگردی پیداش میکنی همین بیماری خاص داشت و بدون هیچ مشکلی ویزاش رو گرفت و الانم آلمان حتما ایشون میتونه در این باره بتون کمک کنه
    ولی در کل بدور از انسانیت اگه تاثیر منفی بخوایم در نظر بگیریمش و از اونجایی که غربی ها از ما انسان ترند پس قاعدتا نباید مشکلی پیش بیاد
    صد در صد با این قضیه که در کشوری مثل آلمان انسانیت به مراتب بیشتر از ایران موج میزنه موافقم.
    اما این نباید باعث بشه که صحبتهای احساسی کنیم و احیانا راهنمایی غلط. سوال دوستمون این بود که در پروسه ویزا تاثیرگذاره یا خیر.
    و من فکر میکنم به احتمال قوی تاثیرگذاره. برای مثال پدربزرگ من حداقل ۲۰ بار به آلمان سفر کرده. اما این بار آخر که حالش اصلا خوب نبود و با همون حالش رفت برای مصاحبه بهش ویزا ندادن!
    البته این از روی عدم انسانیت نیست. یک سری قوانینی دارن در راستای تخصیص منابع درمانی و حفظ سلامت شهروندان و غیره. و خوب میدونین آلمانیها وقتی قانونی بهشون ابلاغ میشه دیگه تعارف ندارن.

و یک توصیه کوچیک به ارسال کننده اصلی: جدای از مساله ویزا، روی هزینه های دارو و نوع بیمه ای که به شما تعلق میگیره (دانشجو / کارمند) و غیره هم حتما یک بررسی اجمالی داشته باشید.
    ویرایش توسط orion188 : February 7th, 2014 در ساعت 01:51 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hshahzadi نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز ، این کارو قبلا کردم ، مشکل اینه که اونا هنوز اصلا جواب پذیرشو ندادن که اسکنش کنن !!!
    من اگر هفته بعد برم و نقص مدرک بخورم چی؟ کسی از دوستان تجربه ای داره ؟؟؟ چون شنیدم که بعضی از دوستان گفتن که نقص مدرک می خوری و بعد می گن هر موقع پذیرش اومد بیارش !! درسته چنین چیزی؟؟؟
    شما که نامه ی پذیرشتون رو نداشتید، نتیجه ی کارتون چی شد؟ کنجکاوم بدونم سفارت دقیقا به شما چی گفت.

Junior Member aref_Sh آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت در خصوص ویزا و تعامل با سفارت آلمان

سلام دوستان من ترم قبل ویزام اماده نشد و سفارت دوباره ازم پذیرش جدید خواست.پذیرش جدید رو بردم تا امروز خبری نشد تا اینکه 20 روز مونده به تاریخ امتحانم بهم گفتن مدرک زبانت ( دنا) قبول نیست و اید از گوته بیارم.ولی من گفتم امتحان گوته تمام شده و زمان ندارم گفت باید با کنسول مصاحبه کنی بهم حالا وقت دادن اون هفته.کسی تجربه این کارو داره؟ می دونه چه سوالایی می پرسن؟ امکان عقب انداختن به یک ترم دیگه یا رد کردن هست؟

Junior Member aref_Sh آواتار ها

سلام دوستان من ترم قبل ویزام اماده نشد و سفارت دوباره ازم پذیرش جدید خواست.پذیرش جدید رو بردم تا امروز خبری نشد تا اینکه 20 روز مونده به تاریخ امتحانم بهم گفتن مدرک زبانت ( دنا) قبول نیست و اید از گوته بیارم.ولی من گفتم امتحان گوته تمام شده و زمان ندارم گفت باید با کنسول مصاحبه کنی بهم حالا وقت دادن اون هفته.کسی تجربه این کارو داره؟ می دونه چه سوالایی می پرسن؟ امکان عقب انداختن به یک ترم دیگه یا رد کردن هست؟

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا، بعد از اقدام تا قبل از اعلام نتیجه

دوستان سلام
    من سه ماه پیش به سفارت آلمان درخواست ویزا دادم،ولی هنوز هیچ خبری از جوابش نگرفتم
    کسی هست که به زبان آلمانی یا انگلیسی نامه ای داشته باشه که برای اداره مهاجرت آلمان بفرستم و پیگیر بشم؟
    اگه ایمیل اداره مهاجرت رو هم بهم بدین بسیار ممنون میشم

Junior Member

با سلام
    دوستان بنده ۲۶ فبریه وقت سفارت دارم و کلاس هم ۱ آپریل شروع میشه حدودا ۵ هفته برای صدور ویزا وقت هست
    میخواستم بدونم به extention letter نیازی هست یا نه

Member lllvlllehriyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TU Chemnitz - MSc ICS

نقل قول نوشته اصلی توسط donreza نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان بنده ۲۶ فبریه وقت سفارت دارم و کلاس هم ۱ آپریل شروع میشه حدودا ۵ هفته برای صدور ویزا وقت هست
    میخواستم بدونم به extention letter نیازی هست یا نه
    وقتي پذيرش براي ترم تابستون ٢٠١٤ داري ديگه نيازي نيست نامه بگيري! اگر پذيرشت براي ترم زمستوني ٢٠١٣ بود و ديفر كرده بودي نياز ميشد!

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا، بعد از اقدام تا قبل از اعلام نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedmazinani نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من سه ماه پیش به سفارت آلمان درخواست ویزا دادم،ولی هنوز هیچ خبری از جوابش نگرفتم
    کسی هست که به زبان آلمانی یا انگلیسی نامه ای داشته باشه که برای اداره مهاجرت آلمان بفرستم و پیگیر بشم؟
    اگه ایمیل اداره مهاجرت رو هم بهم بدین بسیار ممنون میشم
    اگر بورس دارید که اصلاً اداره مهاجرت نمیره کارتون اگر ندارید هم یک سرچ از طریق گوگل بکنید تو همین سایت برای شهرهای مختلف ایمیل فرق داره و میتونید پیداشون کنید در مورد ایمیل هم که چیز خاصی نیست به انگلیسی هم میشه بزنید بارکدتون رو بگید و اسم و فامیل و بگید پرونده اتون اونجا رفته یا خیز و اگر رفته در چه مرحله ای هستش

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت در خصوص ویزا و تعامل با سفارت آلمان

سلام دوستان
    من ویزام اومده و تو سایت مهلت مراجعه برای دریافت ویزا رو زده 26 feb. میخاستم بپرسم اگه تا اون موقغ مدارکم مث پذیرش جدید آماده نشه چه اتفاقی میفته؟ خیلی رو این تاریخ آخرین مهلت مراجعه سفت و سختن؟ یعنی اگه بعدش برم ویزا رو نمیدن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)