صفحه 431 از 438 نخستنخست ... 331381421422423424425426427428429430431432433434435436437438 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,301 تا 4,310 , از مجموع 4378

موضوع: آرشیو شده : مسائل پیرامون ویزای تحصیلی و تجربیات شخصی (تا آگست سال 2012)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت در خصوص ویزا و تعامل با سفارت آلمان

بچه ها اینجا کسی بوده که بهش قبلا ویزا داده باشند و تصمیمشو عوض کرده باشه و نرفته باشه و حالا دوباره بخواد ویزا بگیره؟ می خوام ببینم این شخص تو روند گرفتن دوباره ی ویزا به مشکلی برمی خوره به این خاطر که دفعه ی قبل نرفته بوده؟ شما همچین موردی سراغ دارین؟

Member hossein68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ulm University

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت در خصوص ویزا و تعامل با سفارت آلمان

دوستان من به کوردینیتور رشتمون ایمیل زدم که سفارت از من zu خواسته بعد گفت ترجمه المانی aktuelle Zulassung = ZU= به معنی پذیرش جدید و معتبر نیست یه معنی current admission هست و بنابراین نیازی نیست ! بعلاوه اینکه دانشگاه ما پذیرش رو 1 بار در سال صادر میکنه !! و میگه آپدیتم نمیدیم !
    این zu وافعا پذیرش جدید میخوان یا همون قبلیه کافیه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

سلام دوستان. خیلی خوشحالم که تونستم با این انجمن که حاوی اطلاعات بسیار مفیدی هست آشنا بشم. من برای ویزای دکتری 15 دسامبر مصاحبه داشتم ولی تا امروز خبری از ویزا نیست. خیلی نگرانم و ناراحت. از 3 هفته پیش هر هفته دارم با سفارت تماس میگیرم اما همش میگه هنوز اوکی از امنیت نیومده. چه کنم دوستان؟ دل نگرانم. تو رو خدا یکی منو آروم کنه، یکی دلداری بده ....

Member lllvlllehriyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TU Chemnitz - MSc ICS

نقل قول نوشته اصلی توسط shirindutt نمایش پست ها
    سلام دوستان. خیلی خوشحالم که تونستم با این انجمن که حاوی اطلاعات بسیار مفیدی هست آشنا بشم. من برای ویزای دکتری 15 دسامبر مصاحبه داشتم ولی تا امروز خبری از ویزا نیست. خیلی نگرانم و ناراحت. از 3 هفته پیش هر هفته دارم با سفارت تماس میگیرم اما همش میگه هنوز اوکی از امنیت نیومده. چه کنم دوستان؟ دل نگرانم. تو رو خدا یکی منو آروم کنه، یکی دلداری بده ....
    بي خيال بابا! نا سلامتي مگه خبر نداريد براي دكترا ٣ ماهي طول ميكشه ! اگر مي خواي حركتي بزني كه كارت جلو بيفته به استاد كه دعوت نامه داري ازش ايميل بزن بگو به اداره امنيت ايميل بزنه و سفارش شما رو بكنه اونا هم سريعتر به پرونده رسيدگي مي كنن

دروود.

من ویزام رو گرفتم و یک سوالی داشتم: اولا در بخش VALID FOR فقط DEUTSCHLAND نوشته و اشاره ای SCHENGEN نکرده. یعنی ویزا شینگن نیست؟
    دوما در بخش NUMBER OF ENTRANCE را 01 نوشته به جای MULTI، این یعنی چی؟ چون اکثر دوستان ویزاشون MULTI هستش. ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lllvlllehriyar نمایش پست ها
    بي خيال بابا! نا سلامتي مگه خبر نداريد براي دكترا ٣ ماهي طول ميكشه ! اگر مي خواي حركتي بزني كه كارت جلو بيفته به استاد كه دعوت نامه داري ازش ايميل بزن بگو به اداره امنيت ايميل بزنه و سفارش شما رو بكنه اونا هم سريعتر به پرونده رسيدگي مي كنن
    مرسی از راهنماییتون. میشه بگید آدرس اداره امنیت چیه؟ بگم استادم با کجا تماس بگیره؟ والا خیلی دل نگرانم. تو دلم آشوبه. راهنماییم کنید توروخدا.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenzn نمایش پست ها
    دروود.

من ویزام رو گرفتم و یک سوالی داشتم: اولا در بخش VALID FOR فقط DEUTSCHLAND نوشته و اشاره ای SCHENGEN نکرده. یعنی ویزا شینگن نیست؟
    دوما در بخش NUMBER OF ENTRANCE را 01 نوشته به جای MULTI، این یعنی چی؟ چون اکثر دوستان ویزاشون MULTI هستش. ممنونم
    سلام دوست عزیز، کی مصاحبه داشتی؟ مبارک باشه ویزات. من بدبخت 15 دسامبر تا الان منتظرم. برای شما چقدر طول کشید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shirindutt نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، کی مصاحبه داشتی؟ مبارک باشه ویزات. من بدبخت 15 دسامبر تا الان منتظرم. برای شما چقدر طول کشید؟
    اول با استادتون تماس بگیرین بپرسین در مورد پروژه باهش تماس گرفتن و اگر نگرفته بودن از استادتون خواهش کنید که حهت تسریع با سفارت تماس بگیره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط app2 نمایش پست ها
    اول با استادتون تماس بگیرین بپرسین در مورد پروژه باهش تماس گرفتن و اگر نگرفته بودن از استادتون خواهش کنید که حهت تسریع با سفارت تماس بگیره
    والا با سفارت تماس گرفتن، نمیدونم خیلی دل نگرانم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of International Business from HTW University of Berlin

سلام بچه ها
    من یه سوال خیلی مهم دارمممم ...!
    من تاریخ 02 فبریه 2014 تاریخ مصاحبه ویزام بود که با ادمیشن لتری که داشتم رفتم سفارت واسه مصاحبه و مدارکم رو تحویل دادم . اما ده روز بعدش یه نامه پذیرش از دانشگاهی که خیلی دوستش دارم و اصلا انتظار نداشتم قبول شم برام اومد .حالا من میخوام توی دانشگاه دومی ثبت نام کنم اما نمیدونم باید چیکار کنم. راستش همون موقع نرفتم سفارت که نامه ادمیشن دوم رو بهشون نشون بدم چون یکی از دوستام گفت ممکنه تاثیر منفی داشته باشه و اونا فک کنن تو شک داری تو کدوم دانشگاه درس بخونی و بین دو تا شهر مرددی و انگیزه کافی نداری . حالا واقعا نمیدونم چیکار کنم؟ بهتر نیست برم آلمان و یکراست برم دانشگاهی که دوست دارم ثبت نام کنم ؟ اصلا میتونم این کارو بکنم؟ و اگه بتونم این کارو بکنم ویزام واسه آخرای آپریل آماده میشه ؟ آخه واسه دانشگاه دوم تا 30 آپریل وقت دارم... راستش دارم گیج میشم . به نظرتون الان باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
    دانشگاه دوم که دوسش دارم تا آخر ماه آپریل وقت داده که آلمان باشم و دانشگاهی که دوسش ندارم تا 15 می وقت داده خودمو برسونم.
    لطفا کمکم کنیدددددددددددددددددددددد دددددددددددددددددددددددد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)