صفحه 432 از 438 نخستنخست ... 332382422423424425426427428429430431432433434435436437438 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,311 تا 4,320 , از مجموع 4378

موضوع: آرشیو شده : مسائل پیرامون ویزای تحصیلی و تجربیات شخصی (تا آگست سال 2012)

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinkj نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من یه سوال خیلی مهم دارمممم ...!
    من تاریخ 02 فبریه 2014 تاریخ مصاحبه ویزام بود که با ادمیشن لتری که داشتم رفتم سفارت واسه مصاحبه و مدارکم رو تحویل دادم . اما ده روز بعدش یه نامه پذیرش از دانشگاهی که خیلی دوستش دارم و اصلا انتظار نداشتم قبول شم برام اومد .حالا من میخوام توی دانشگاه دومی ثبت نام کنم اما نمیدونم باید چیکار کنم. راستش همون موقع نرفتم سفارت که نامه ادمیشن دوم رو بهشون نشون بدم چون یکی از دوستام گفت ممکنه تاثیر منفی داشته باشه و اونا فک کنن تو شک داری تو کدوم دانشگاه درس بخونی و بین دو تا شهر مرددی و انگیزه کافی نداری . حالا واقعا نمیدونم چیکار کنم؟ بهتر نیست برم آلمان و یکراست برم دانشگاهی که دوست دارم ثبت نام کنم ؟ اصلا میتونم این کارو بکنم؟ و اگه بتونم این کارو بکنم ویزام واسه آخرای آپریل آماده میشه ؟ آخه واسه دانشگاه دوم تا 30 آپریل وقت دارم... راستش دارم گیج میشم . به نظرتون الان باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
    دانشگاه دوم که دوسش دارم تا آخر ماه آپریل وقت داده که آلمان باشم و دانشگاهی که دوسش ندارم تا 15 می وقت داده خودمو برسونم.
    لطفا کمکم کنیدددددددددددددددددددددد دددددددددددددددددددددددد
    دوست عزیز استرس نگیر
    اولا که به احتمال زیاد تا آخر آپریل ویزات میاد با توجه به اینکه مصاحبتو رفتی.
    دوما: اگر تا اون موقع نیومد به اون یونی ای که دوسش داری میل بده و ازشون بخواه که یه ترم دیفر کنی! این طوری وقت داری.
    بعد برو شهرداری یا اداره مهاجرت همون شهری که با پذیرشش رفتی مصاحبه! بگو مدارکتو منتقل کنن به شهر جدیده.
    نمیتونی مستقیم بری به اون شهر جدیده هااااااااااا چون مدارکتو سفارت میفرسته به همون شهری که باهاش رفتی مصاحبه. باید اطلاع بدی که میخوای شهرتو عوض کنی.
    به سفارت آلمان تو تهرانم هیچی نگو. کلی تو موتیواتسیونت از خوبیای اون شهر و دانشگا گفتی که فلانو فلانه و میخوام اینجا درس بخونم... حالا یهو میخوای بری بگی نه آقا اصن خوب نیست این پذیرش جدیدم بهتره؟؟!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of International Business from HTW University of Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط dichter نمایش پست ها
    دوست عزیز استرس نگیر
    اولا که به احتمال زیاد تا آخر آپریل ویزات میاد با توجه به اینکه مصاحبتو رفتی.
    دوما: اگر تا اون موقع نیومد به اون یونی ای که دوسش داری میل بده و ازشون بخواه که یه ترم دیفر کنی! این طوری وقت داری.
    بعد برو شهرداری یا اداره مهاجرت همون شهری که با پذیرشش رفتی مصاحبه! بگو مدارکتو منتقل کنن به شهر جدیده.
    نمیتونی مستقیم بری به اون شهر جدیده هااااااااااا چون مدارکتو سفارت میفرسته به همون شهری که باهاش رفتی مصاحبه. باید اطلاع بدی که میخوای شهرتو عوض کنی.
    به سفارت آلمان تو تهرانم هیچی نگو. کلی تو موتیواتسیونت از خوبیای اون شهر و دانشگا گفتی که فلانو فلانه و میخوام اینجا درس بخونم... حالا یهو میخوای بری بگی نه آقا اصن خوب نیست این پذیرش جدیدم بهتره؟؟!!!
    ممنونم دوست عزیز از راهنماییت
    شما مطمئنی که در صورت دیر اومدن ویزا من میتونم ترممو دیفر کنم به ترم بعد: دانشگاه این کارو میکنه ؟ آخه این دانشگاهی که من دوست دارم فقط ترم تابستون داره. من پول این ترمو که 280 یورو بود براشون واریز کردم . یعنی اگرم بخواد ترم منو دیفر کنه می افته واسه سال بعد . البته اگه این کارو بکنه .
    در ضمن من امروز صبح به مالکی مسئول سفارت زنگ زدم اسمی از خودم نیاوردم . بهم گفت نامه جدیدتو بیار سفارت اگه مدارکت هنوز به آلمان نرفته باشه میتونی عوض کنی نامه هاتو اما باید موتیویشنتو هم عوض کنی . اما گفت چون بیشتر از 20 روز از تاریخ مصاحبت گذشته احتمالا تا حالا مدارکت رفته آلمان و گفت بیا با باجه اطلاعات سفارت صحبت کم ببین چی میگن .
    اما من هنوزم حس خوبی ندارم که با سفارت در این مورد حرفی بزنم

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinkj نمایش پست ها
    ممنونم دوست عزیز از راهنماییت
    شما مطمئنی که در صورت دیر اومدن ویزا من میتونم ترممو دیفر کنم به ترم بعد: دانشگاه این کارو میکنه ؟ آخه این دانشگاهی که من دوست دارم فقط ترم تابستون داره. من پول این ترمو که 280 یورو بود براشون واریز کردم . یعنی اگرم بخواد ترم منو دیفر کنه می افته واسه سال بعد . البته اگه این کارو بکنه .
    در ضمن من امروز صبح به مالکی مسئول سفارت زنگ زدم اسمی از خودم نیاوردم . بهم گفت نامه جدیدتو بیار سفارت اگه مدارکت هنوز به آلمان نرفته باشه میتونی عوض کنی نامه هاتو اما باید موتیویشنتو هم عوض کنی . اما گفت چون بیشتر از 20 روز از تاریخ مصاحبت گذشته احتمالا تا حالا مدارکت رفته آلمان و گفت بیا با باجه اطلاعات سفارت صحبت کم ببین چی میگن .
    اما من هنوزم حس خوبی ندارم که با سفارت در این مورد حرفی بزنم
    تو پیام خصوصی جوابتونو دادم.

دوستان میشه با ایمیل نامه پذیرش اقدام کرد ؟ من هفته دیگه وقت سفارت دارم و هنوز خود اصل نامه نرسیده ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس م شیمی

مشكلي نيس منم هفته ديگه مصاحبه دارم همين اسكنو دارم فقط.

Junior Member

تو پیام خصوصی جوابتونو دادم.
    سلام خسته نباشید.راستش من 15 دسامبر مصاحبه داشتم هنوز ویزا نیومده. کمکم کنید، چیکار کنم. هی زنگ میزنم میگن از امنیت هنوز جواب ندادن. چیکار کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shirindutt نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید.راستش من 15 دسامبر مصاحبه داشتم هنوز ویزا نیومده. کمکم کنید، چیکار کنم. هی زنگ میزنم میگن از امنیت هنوز جواب ندادن. چیکار کنم؟
    با اداره مهاجرت شهرتون ( شهری که ازش پذیرش گرفتین) تماس بگیرین!
    میتونین به باجه اطلاعاتم یه سر بزنین بپرسین!

Junior Member

با اداره مهاجرت شهرتون ( شهری که ازش پذیرش گرفتین) تماس بگیرین!
    میتونین به باجه اطلاعاتم یه سر بزنین بپرسین!
    از همونجا استادم گفته میپرسه از اداره مهاجرت شهرم. نمیدونم این امنیت چیه و کجاست؟ من مشهد هستم و تهران نیستم. تلفنی پرسیدم میگن اوکی از امنیت نیومده. والا دیگه دارم دیوانه میشم. حالا منتظریم ...

Junior Member aref_Sh آواتار ها

دوستان اگه کسی نامه ساپورت مالی vepflichtung erklärung داشته باشه تو فرودگاه ازش 8000 یورو میخوان؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی

درود
    دوستان میشه با نامه پذیرش از یک دانشگاه ویزا گرفت ولی بعدا که از دانشگاه دیگری پذیرش رسید، وقتی وارد آلمان شیدیم به دانشگاه دوم رفت و ثبت نام کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)