صفحه 434 از 438 نخستنخست ... 334384424425426427428429430431432433434435436437438 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,331 تا 4,340 , از مجموع 4378

موضوع: آرشیو شده : مسائل پیرامون ویزای تحصیلی و تجربیات شخصی (تا آگست سال 2012)

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت در خصوص ویزا و تعامل با سفارت آلمان

ویزارو همون روز بهتون میدن اگر مدارکتون کامل یشه.....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - شهید چمران اهواز

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    دانشگاه كايزرسلاترن ارشد مهندسي برق رو در چند گرايش ارائه ميده.بعضي ها انگليش هيتند و بقيه آلماني ارائه ميشه.براي گرايش هايي كه آلماني ارائه ميشه دانشگاه مدركي نميواد و بايد يك ترم ابتدا زبان بخوانيم.يعني خود دانشگاه كلاس ميذاره كه اتفاقا توفيق اجباري هم هست.حداقل براي خودم.
    اما سوال من اينجاست كه سفارت به اين مدل پذيرش ها ويزا ميده؟
    سلام
    ببين نظر قطعي نميشه داد اما من همين شرايط و داشتم
    روز اول که رفتم مصاحبه مدرک a1 داشتم.يارو گفت برو بابا اصلا بعيد ميدونم بهت ويزا بدن.برو زبان بخون.اصن ميخواى برات پرونده تشکيل ندم؟؟
    اما بودن کسايى که با همين a1 هم ويزا گرفتن.اگه در حد 2 3 ماه وقت دارى b1 گرفتن شدنيه...

Junior Member

سلام.با.مردی المانی ازدواج غیر رسمی کرده ام.برای ویزای شنگن از طریق سفارت المان بهترین گزینه برای من چیست؟ با توجه به اینکه شاغل نیستم و گهگاه تدریس خصوصی کرده ام.کارشناسی زبان المانی از تهران.و پول و.پله ای هم ندارم. سندی هم به نامم نیست.ایا بهترین راه من اول رسمی کردن ازدواج با همسر المانی است؟و ایا این کافی است؟ و سوال دوم درخواست.ویزای من یکبار ریجکت شده.یک ماه پیش حدودا.ایا محدودیت زمانی برای درخواست مجدد ویزا شنگن وجود ندارد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vista812 نمایش پست ها
    سلام.با.مردی المانی ازدواج غیر رسمی کرده ام.برای ویزای شنگن از طریق سفارت المان بهترین گزینه برای من چیست؟ با توجه به اینکه شاغل نیستم و گهگاه تدریس خصوصی کرده ام.کارشناسی زبان المانی از تهران.و پول و.پله ای هم ندارم. سندی هم به نامم نیست.ایا بهترین راه من اول رسمی کردن ازدواج با همسر المانی است؟و ایا این کافی است؟ و سوال دوم درخواست.ویزای من یکبار ریجکت شده.یک ماه پیش حدودا.ایا محدودیت زمانی برای درخواست مجدد ویزا شنگن وجود ندارد؟
    سلام، بخاطر اینکه سند و مدارک مالی نداشتی ویزات ریجکت شده احتمالاً، با توجه به اینکه روشن شدن مسائل مالی خیلی مهمه پس بهترین راه برای شما رسمی کردن ازدواج و یا اینکه اون آقا از اونجا برای ویزای شما اقدام کنن. امیدوارم موفق باشید.

Junior Member parisakhanum آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Computer Science

دوستان آیا کسی که ویزای دانشجویی می گیره اجازه کار داره تو المان ؟چه کار اکادمیک چه غیر اکادمیک
    اگه داره چند ساعت در هفته است ؟ ممنون می شم

Member hossein68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ulm University

نقل قول نوشته اصلی توسط dichter نمایش پست ها
    2نسخه از توصیه نامه گذاشتین؟ یا یه نسخه و یه سری کپی؟
    نامه سازمان سنجشو که واسه پذیرش دانشگاه لازم بودرو چی روز مصاحبه دادین؟
    تایید وزارت علوم منظورتون اینه که نامه گرفتین که دانشگاتون مورد تایید وزارت علومه؟؟؟؟؟؟
    توصیه نامه هام در سربرگ دانشگاه با مهر و امضا مربوطه در سری اول مدارک تحویلی
    کپی اش در سری دوم مدارک تحویلی

دوستان به نظرتون چقدر باید از زمان دریافت مدارک توسط سفارت بگذره تا پروسه ویزا رو پیگیری کنیم؟ ضمنا باید از سفارت پیگیری کنیم یا اداره مهاجرت شهر مقصد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط babak21 نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون چقدر باید از زمان دریافت مدارک توسط سفارت بگذره تا پروسه ویزا رو پیگیری کنیم؟ ضمنا باید از سفارت پیگیری کنیم یا اداره مهاجرت شهر مقصد؟
    حداقل یه ماه باید بگذره . اول به اداره مهاجرت شهرتون ایمیل بزنید ترجیحا به آلمانی.

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein68 نمایش پست ها
    دوستان من به کوردینیتور رشتمون ایمیل زدم که سفارت از من zu خواسته بعد گفت ترجمه المانی aktuelle Zulassung = ZU= به معنی پذیرش جدید و معتبر نیست یه معنی current admission هست و بنابراین نیازی نیست ! بعلاوه اینکه دانشگاه ما پذیرش رو 1 بار در سال صادر میکنه !! و میگه آپدیتم نمیدیم !
    این zu وافعا پذیرش جدید میخوان یا همون قبلیه کافیه
    اگر از تاریخ درج شده روی نامه پذیرش سه ماه بیشتر گذشته باشه سفارت در کد های اعلامی از شما میخواد که پذیرش جدید ارائه کنید یعنی همون نامه با تاریخ سربرگ جدید تر از سه ماه

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

كلاس هاي دانشگاه كايزرسلاترن 1 آگوست شروع ميشه و دانشگاه هم گفته اواخر may جواب ها رو ميده.آيا اصلا ميشه تو اين مدت به گرفتن ويزا اميدوار بود؟اصلا ميرسيم؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)