صفحه 54 از 438 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 4378

موضوع: آرشیو شده : مسائل پیرامون ویزای تحصیلی و تجربیات شخصی (تا آگست سال 2012)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مسائل پیرامون ویزای تحصیلی و تجربیات شخصی

نقل قول نوشته اصلی توسط iraj12345 نمایش پست ها
    درود
    ویزای یکساله که به ما میدن به صورت کارت هست؟ یعنی اونجا دیگه ویزامون به صورت برچسب تو پاسپورت نیست؟
    بله به صورت کارت هست، در واقع جدیدا به صورت کارت الکترونیکی شده و برای همینم بیشتر طول میکشه و شاید کمی بیشتر از دو ماه هم طول بکشه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Senior Member iraj12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Eng. RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط rafigh82 نمایش پست ها
    اون روزی که شما برای pickup ویزا میرید دیگه ویزای شما آماده است و صادر شده.....
    دوستان من یک سوال ذهنمو مشغول کرده:
    من تو فرم ویزا اون قسمتی که پرسیده از چندم تا چندم فقط نوشتم از آگست 2012 تا آگست 2014 و تاریخ روز رو ننوشتم. مصاحبه کننده هم ازم نپرسید که میخوای ویزات از کی صادر بشه. حالا اگر روزی که میرم اونجا ویزا رو میگیرم ویزام از قبل صادر شده و اونجا هم ازم نمیپرسن که از چه تاریخی بزنیم، پس واسه من از چه تاریخی میزنن؟!
    نکنه تاریخشو از روز ثبت نام دانشگاهم بزنن و نتونم زودتر برم آلمان!
    لطفا قبل از دادن پیام خصوصی دقت کنین که صندوق پیامهاتون پر نباشه! اون درخواست تایید ارسال پیام رو هم لطفا غیرفعال کنین.
    پیامهای خصوصی رو بی‌جواب نمیذارم. البته لطفا اگه سوال رو قبلا توی فروم پرسیدین فقط لینک سوالتون و شماره پست رو برام بنویسین.

ApplyAbroad Superstar

من تو فرم ویزا اون قسمتی که پرسیده از چندم تا چندم فقط نوشتم از آگست 2012 تا آگست 2014 و تاریخ روز رو ننوشتم. مصاحبه کننده هم ازم نپرسید که میخوای ویزات از کی صادر بشه. حالا اگر روزی که میرم اونجا ویزا رو میگیرم ویزام از قبل صادر شده و اونجا هم ازم نمیپرسن که از چه تاریخی بزنیم، پس واسه من از چه تاریخی میزنن؟!
    خیر خودشون در نظر میگیرین و چند روز قبلش می زنن تاریخو (دقیقا نمی دونم چند روز قبل ولی یه هفته ده روز رو حداقل در نظر میگیرن).

روزی که برای گرفتن ویزا مراجعه میکنید , صندوق به شما یه فرم میده که شما براساس بلیط(یا هر چیزی که مد نظر خودتون هست)تاریخ رو مشخص میکنید. ویزای صادر شده از زمانی که در این فرم اعلام میکنیند و به مدت سه ماه در پاسپورت شما زده می شود.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shasa نمایش پست ها
    روزی که برای گرفتن ویزا مراجعه میکنید , صندوق به شما یه فرم میده که شما براساس بلیط(یا هر چیزی که مد نظر خودتون هست)تاریخ رو مشخص میکنید. ویزای صادر شده از زمانی که در این فرم اعلام میکنیند و به مدت سه ماه در پاسپورت شما زده می شود.
    فکر نمی کنم برای همه این طور باشه دوست عزیز، مگر اینکه البته جدیدا عوض شده باشه. ما که حدود 8 9 ماه پیش رفتیم دقیقا فقط پاسپورت رو دادن به ما که توش ویزا خورده بود. هیچ فرمی هم پر نکردیم.
    البته انشالا که این طوری باشه و از تاریخی که دوس دارین بزنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    فکر نمی کنم برای همه این طور باشه دوست عزیز، مگر اینکه البته جدیدا عوض شده باشه. ما که حدود 8 9 ماه پیش رفتیم دقیقا فقط پاسپورت رو دادن به ما که توش ویزا خورده بود. هیچ فرمی هم پر نکردیم.
    البته انشالا که این طوری باشه و از تاریخی که دوس دارین بزنن.
    من ماه گذشته گرفتم و اینطور بود. اما در مورد کلی بودن این مساله , نمی دانم.

Junior Member

من 5 سال پیش لیسانس گرفتم و الان از آلمان پذیرش دارم و باید برای مصاحبه برم. ممکنه این فاصله بین تحصیلم باعث بشه بهم ویزا ندن. البته این وسط حدود 4 سالشو کار کردم. ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره بگه.

نقل قول نوشته اصلی توسط tinatttt نمایش پست ها
    من 5 سال پیش لیسانس گرفتم و الان از آلمان پذیرش دارم و باید برای مصاحبه برم. ممکنه این فاصله بین تحصیلم باعث بشه بهم ویزا ندن. البته این وسط حدود 4 سالشو کار کردم. ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره بگه.
    ممکنه یه کمی اذیتت کنند. باید سعی کنی متقاعدشون کنی. هم توی انگیزه‌نامه و هم توی مصاحبه. البته این مسئله فقط شانس شما را کمی کم می کنه . به این معنی نیست که ویزا نمی دند.
    کوچ تا چند؟ مگر می شود از خویش گریخت؟
    بال، تنها غم غربت به پرستوها داد.

Member
    رشته و دانشگاه
    water resources engineering and management (WAREM) , Stuttgart, Germany

نقل قول نوشته اصلی توسط tinatttt نمایش پست ها
    بودن بچه هایی که به این علت ریجکت شدن ولی با اعتراض متقاعدشون کردن و ویزا رو گرفتن.شما هم همین الان هرچی مدرک داری رو کن و توجیحشون کن که همون بار اول ویزا رو بگیری و 2 باره کاری نشه.دوست من هم شرایط شما رو داشت و هفته پیش ویزاش اومد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط day_priest نمایش پست ها
    بودن بچه هایی که به این علت ریجکت شدن ولی با اعتراض متقاعدشون کردن و ویزا رو گرفتن.شما هم همین الان هرچی مدرک داری رو کن و توجیحشون کن که همون بار اول ویزا رو بگیری و 2 باره کاری نشه.دوست من هم شرایط شما رو داشت و هفته پیش ویزاش اومد.
    مرسی از جوابتون. باید متقاعدشون کنم که نمیخوام بمونم یا اینکه واقعا انگیزه و توانایی تحصیل رو دارم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)