صفحه 55 از 438 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 4378

موضوع: آرشیو شده : مسائل پیرامون ویزای تحصیلی و تجربیات شخصی (تا آگست سال 2012)

Member
    رشته و دانشگاه
    water resources engineering and management (WAREM) , Stuttgart, Germany

پیش فرض پاسخ : مسائل پیرامون ویزای تحصیلی و تجربیات شخصی

نقل قول نوشته اصلی توسط tinatttt نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون. باید متقاعدشون کنم که نمیخوام بمونم یا اینکه واقعا انگیزه و توانایی تحصیل رو دارم؟
    توجیهشون کن که بعد از این چند سال دوری از تحصیل هنوز انگیزه داری واسه تحصیل.مدارک کاری و هم نشون بده که این مدت کار میکردی

اگر کسی اینجا فوق بخونه، دوباره برای فوق پذیرش داشته باشه، باید مدارک فوق لیسانسش رو هم علاوه بر مدارک لیسانسش ببره سفارت؟ و اگر تموم نکرده فوقش رو، باید نامه ای ببره مبنی بر اینکه تو این مدت (تا آخر شهریور) تموم میکنه درسش رو؟ البته دانشگاه رسما گفته که نمیخواد مدارک فوق لیسانسم رو.

اصلا نشون ندین که فوق لیسانس دارید. سری که درد نمیکنه رو که دستمال نمیبندن! فراموش نکنید که خواسته ها و روش کار سفارت و دانشگاه متفاوته. لیسانستون رو نشون بدین و اگه فاصله بین گرفتن لیسانستون و حال حاضر زیاده، توضیح بدین که داشتین چیکار میکردین.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط m-m نمایش پست ها
    اگر کسی اینجا فوق بخونه، دوباره برای فوق پذیرش داشته باشه، باید مدارک فوق لیسانسش رو هم علاوه بر مدارک لیسانسش ببره سفارت؟ و اگر تموم نکرده فوقش رو، باید نامه ای ببره مبنی بر اینکه تو این مدت (تا آخر شهریور) تموم میکنه درسش رو؟ البته دانشگاه رسما گفته که نمیخواد مدارک فوق لیسانسم رو.
    Life is short! Break the rules
    Forgive quickly, Kiss slowly, Love truly, Laugh uncontrollably
    And never regret anything
    That made you smile!

Senior Member iraj12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Eng. RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط Golnar نمایش پست ها
    اصلا نشون ندین که فوق لیسانس دارید. سری که درد نمیکنه رو که دستمال نمیبندن! فراموش نکنید که خواسته ها و روش کار سفارت و دانشگاه متفاوته. لیسانستون رو نشون بدین و اگه فاصله بین گرفتن لیسانستون و حال حاضر زیاده، توضیح بدین که داشتین چیکار میکردین.
    موفق باشید
    نه این حرف درست نیست. اگه فوق لیسانس دارین و رشتتون یک چیزی به جز اونیه که الان پذیرش گرفتین هر جور مستنداتی که میتونین نشون بدین. گواهی اشتغال به تحصیل، ریزنمرات تا همین جایی که خوندین....
    من شنیدم که تو کشورای اروپایی این رایجه که یه نفر دو تا فوق لیسانس بخونه. یک نفر میگفت استاد دانشگاهمون تو انگلیس دکترا نداشت ولی 3 تا فوق لیسانس داشت.
    این که تو این فرصت داشتین درس میخوندین به نظر من بهتر از اینه که بگین کار میکردین چون علاقه شخص به فعالیت آکادمیک رو نشون میده. اگر اون نشد سابقه کار در اولویت بعدیه.
    لطفا قبل از دادن پیام خصوصی دقت کنین که صندوق پیامهاتون پر نباشه! اون درخواست تایید ارسال پیام رو هم لطفا غیرفعال کنین.
    پیامهای خصوصی رو بی‌جواب نمیذارم. البته لطفا اگه سوال رو قبلا توی فروم پرسیدین فقط لینک سوالتون و شماره پست رو برام بنویسین.

Junior Member

من سابقه کارم از 87 تا آخر آذر پارساله و از اون موقع کار نکردم و همون طور که گفتم فاصله تحصیلم 5 ساله. حالا به نظرتون اینو چطوری توجیه کنم که از آذر پارسال تا حالا کار نکردم؟ می تونم بگم تلاشمو برای زبان آلمانی گذاشته بودم، در حالیکه رشتم به انگلیسیه؟ در واقع هم از اون موقع کلاس آلمانیمو ادامه دادم ولی مدرک zd من تاریخش ماله آبانه.

Junior Member

سلام دوستان
    من برای 25 جولای وقت سفارت دارم ولی نامه پذیزشم تا آن موقع به دستم نمی رسه. به آقای مالکی ایمیل زدم که وقتم رو کنسل کنه ولی گفت که نمی تونه! من چه کار کنم روز مصاحبه بدون نامه پذیرش برم سفارت چی بگم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط neli2011 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای 25 جولای وقت سفارت دارم ولی نامه پذیزشم تا آن موقع به دستم نمی رسه. به آقای مالکی ایمیل زدم که وقتم رو کنسل کنه ولی گفت که نمی تونه! من چه کار کنم روز مصاحبه بدون نامه پذیرش برم سفارت چی بگم؟
    اگه پذیرش گرفتین، خب بگین اسکن یا پی دی افشو بفرستن دیگه. وگرنه همون ایمیل پذیرشو ببرین شاید قبول کردن.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

نقل قول نوشته اصلی توسط Golnar نمایش پست ها
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط iraj12345 نمایش پست ها
    نه این حرف درست نیست. اگه فوق لیسانس دارین و رشتتون یک چیزی به جز اونیه که الان پذیرش گرفتین هر جور مستنداتی که میتونین نشون بدین. گواهی اشتغال به تحصیل، ریزنمرات تا همین جایی که خوندین....
    من شنیدم که تو کشورای اروپایی این رایجه که یه نفر دو تا فوق لیسانس بخونه. یک نفر میگفت استاد دانشگاهمون تو انگلیس دکترا نداشت ولی 3 تا فوق لیسانس داشت.
    این که تو این فرصت داشتین درس میخوندین به نظر من بهتر از اینه که بگین کار میکردین چون علاقه شخص به فعالیت آکادمیک رو نشون میده. اگر اون نشد سابقه کار در اولویت بعدیه.

من دیروز بالاخره تونستم بعد یه هفته تلاش با آقای مالکی در این مورد صحبت کنم. ایشون اول گفتن که نگم فوق لیسانس میخونم. گفتم پس برای مدت بعد فارغ التحصیلیم (اسفند88) چه بهونه ای بیارم؟ بعد نظرشون رو برگردوندن و گفتن که اگه ریز نمره و مدارکت هست ببر و بگو فوق میخوندم...
    اما خودشونم شک داشتن. من ریز نمره سال اول فوقم هست. فقط ترسم از اینه که بگن مدرکی باید داشته باشی که تا آخر شهریور دفاع میکنی.. که من تا اون موقع نمیتونم دفاع کنم و در نتیجه نمیتونم مدرکی براشون بیارم. آقای مالکی گفتن نمیخوان. اما خب من هنوز یکم نگرانم...رشته فوق اینجام صنایع است. و دارم برای فوق کامپیوتر میرم.
    سابقه کار هم فقط از دی 89 تا اردیبهشت 90 دارم... و خب یک سال قبل و یک سال بعدش رو باید چی بگم اگه نخوام بگم فوق خوندم...

Junior Member

نمیدونم این سوال جای درستی مطرح میکنم یا نه.
    برای سفارت مدرک زبان آلمانی فقط باید از گوته تهران باشه؟؟؟
    من تو اصفهان از همون آموزشگاهی که میرم یه گواهی پایان B1 دارم.قبول میکنن؟؟یا باید برم تهران امتحان بدم؟؟؟

Junior Member

سلام
    من دیروز مصاحبه داشتم.برای لیسانس پذیرش دارم , من لیسانس میخوندم اما انصراف دادم و کاردانی گرفتم و ترجمه گواهی موقتمو با یک سابقه کار120 روزه همراه مدارک دادم و خانمی که مدارکو گرفت گفت چون یک رشته خوندی و کار کردی و حالا میخوای بری یک رشته جدید ممکنه ویزا ندن. کسی تجربه مشابهی داره؟ یعنی چند درصد ممکنه ویزا ندن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)