صفحه 64 از 438 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374114164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 4378

موضوع: آرشیو شده : مسائل پیرامون ویزای تحصیلی و تجربیات شخصی (تا آگست سال 2012)

Member namo364 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MicroSystem @ IMTEK

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط epm157 نمایش پست ها
    بنده برای ویزای نروژ درخواست دادم و سفارت نروژ یه مهر تو پاسپورتم زده که مدارکمو گرفته. حالا اگر من ویزای نروژم رو کنسل کنم و برم سفارت آلمان نمی گن این مهر چیه؟ واسم مشکل ایجاد نمی کنه؟
    خوب مسلما میگن چیه، و شما هم باید توضیح بدی که نروژ رو کنسل کردی، ممکنه اونا هم اول از سفارت نروژ استعلام کنن بعد پروند تو به جریان بندازن این لینک پایین رو ببین بچه ها بیشتر در موردش صحبت کردن.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...%D8%A7/page105

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-Isfahan University of Technology

پیش فرض پاسخ : مسائل پیرامون ویزای تحصیلی و تجربیات شخصی

این Kat II/ OP رو برای من هم نوشته !!!
    کسی از دوستان می دونه چی هستش؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط holy_brain676 نمایش پست ها
    سلام.

به نظرتون کسی که تو ایران درس خونده باشه و برای گرفتن ویزا به یکی از کشورای همسایه (مثلا امارات یا ترکیه) بره، شانس گرفتن ویزا بیشتر میشه ؟؟! یا اصلا فرقی نمی کنه ؟!؟؟
    من تجربه ای در این زمینه ندارم. کل تجربه ام مربوط به خوندن مطالب این فروم هست در این زمینه ولی چیزی که من دیدم فقط کسایی از یه کشور دیگه اقدام می کنن برای سفارت که دارن توی اون کشور تحصیل می کنن یا به هر حال زندگی می کنن. یا یه حالت دیگه شرایطی هست که طرف اصلا تو کشور شما سفارت نداره (مثل آمریکا). من اصلا فکر نمی کنم سفارت آلمان توی یه کشور دیگه به شما وقت بده. اگر هم بده من فکر میکنم هیچ تاثیری در دادن یا ندادنش نداشته باشه چون ملیت شما به هر حال ایرانیه، شما مسافرت برین یه کشور دیگه بازم ایرانی هستین!
    ویرایش توسط daniyal_arj : August 1st, 2012 در ساعت 09:56 PM

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط holy_brain676 نمایش پست ها
    سلام.

به نظرتون کسی که تو ایران درس خونده باشه و برای گرفتن ویزا به یکی از کشورای همسایه (مثلا امارات یا ترکیه) بره، شانس گرفتن ویزا بیشتر میشه ؟؟! یا اصلا فرقی نمی کنه ؟!؟؟
    نمی تونین این کارو بکنین، اگر اقامت بلندمدت(مثلا دانشجویی) در اون کشور نداشته باشید. باید از سفارت در کشور محل اقامتتون اقدام کنید و در صورتیکه سفارتی اونجا نیست(مثل سفارت آمریکا) به یکی از کشورهای همسایه سفر میکنید. در مورد آلمان نمی تونید این کارو انجام بدین.
    ویرایش توسط daniyal_arj : August 1st, 2012 در ساعت 09:56 PM
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim1364 نمایش پست ها
    این Kat II/ OP رو برای من هم نوشته !!!
    کسی از دوستان می دونه چی هستش؟
    منظورش همون kategorie یا تو انگلیسی همون category هستش. زیاد به این چیزا اهمیت ندین...بیشتر میره رو اعصابتون

من 25 جولای مصاحبه داشتم و فرم رشته خاص هم یه سری دادم بهشون. الان ایمیل زدن که یکی دیگه پر کن ایمیل کن.
    این چه معنی میده به نظرتون؟؟؟؟ ممکنه رجکت شم؟؟؟ آخه من تا جایی که یادمه فرم و کاملا پرش کرده بودم.

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sorahi نمایش پست ها
    بچه ها این چیز ها که جلو ملاحظات که رو اون برگه کوچولو مینویسن معنی خاصی میده؟
    مثلا واسه من نوشته:
    Kat II/ OP
    شما واسه دکترا درخواست دادید؟
    من و دوستم که هر دو واسه فوق اپلای ویزا کردیم نوشته:
    K II
    نوعشم D
    شما مییتونید تویه پاسپورتتونم ببینید چی نوشته. تویه پاسه من این خورده. درضمن تویه اون فیشه که پول را نوشته تو یه سطرش بازم این را نوشته.

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam1986 نمایش پست ها
    من 25 جولای مصاحبه داشتم و فرم رشته خاص هم یه سری دادم بهشون. الان ایمیل زدن که یکی دیگه پر کن ایمیل کن.
    این چه معنی میده به نظرتون؟؟؟؟ ممکنه رجکت شم؟؟؟ آخه من تا جایی که یادمه فرم و کاملا پرش کرده بودم.
    نه بابا ریجکت معنی نمیده. یعنی کاراتون رو رواله . نگران نباشید. همین که پروندنون را ننداختن یه گوشه و بعد 100 روز که خوده طرف پیگیری میکنه یادششون میاد همین خوبه

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam1986 نمایش پست ها
    این کار روتین سفارت هست که مدارک و چک می کنند و اگر نقص مدرکی وجود داشته باشه 1 هفته بعد از مصاحبه خبر می دن
    ربطی به قبولی یا ریجکتی نداره

آخه من یه سری فرمه رو داده بودم دیگه. الان دوباره واسه چی میخوان؟؟؟ شما تو این زمینه تجربه دارین؟ خودشم خانم آفیسره بهم گفت که الان سیستمم نشون نمیدا این رشته خاص باشه اما تو بدی بهتره.... من واسه مستر اقدام کردم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط esf11 نمایش پست ها
    نه بابا ریجکت معنی نمیده. یعنی کاراتون رو رواله . نگران نباشید. همین که پروندنون را ننداختن یه گوشه و بعد 100 روز که خوده طرف پیگیری میکنه یادششون میاد همین خوبه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)