صفحه 67 از 438 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677117167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 4378

موضوع: آرشیو شده : مسائل پیرامون ویزای تحصیلی و تجربیات شخصی (تا آگست سال 2012)

پیش فرض پاسخ : مسائل پیرامون ویزای تحصیلی و تجربیات شخصی

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها

دروود.
    برای انصراف یا کنسل کردن ویزای داده شده چه کاری باید انجام داد؟ باید حضوری برم یا تا اون تاریخ که باید مراجعه کنم به اونجا نروم و خودش باطل بشه؟
    با تشکر
    سلام
    برای کنسل کردن باید یک ایمیل به خانم هاشمی بدین و ازشون بخواین که قصد دارین ویزاتون رو کنسل کنین و ایشون بهتون خواهند گفت که یک نامه بنویسین که نشون بده قصد کنسل کردن دارین و امضا کنین و اسکن کنین و براشون بفرستین و ایشون خودشون پرونده شما رو کنسل خواهند کرد. البته می تونین به صورت حضوری هم برین باجه اطلاعات و این نامه رو تحویل بدین. فقط وقتی نامه رو به خانم هاشمی ارسال می کنین ازشون بخواین وقتی که درخواست شما رو کنسل کردن بهتون به صورت ایمیل اطلاع بدن(اگر قصد دارین برای جای دیگه ای اپلای کنین و قوانینشون اجازه دو ویزای همزمان رو نمیده!)
    نظر شما درباره این عکس چی هست؟؟
    -بسم الله ارحمن و ارحیم. سوال مشکل داره!!

سلام به همه
    من برای مستر از هانوفر و وایمار پذیرش دارم ولی برای چند روز آینده که وقت سفارت دارم نمیدونم باید کدومشو ارائه بدم که شانس برای گرفتن ویزام بیشتر باشه.
    لطفا منو راهنمایی کنید .

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن ویزا

تاریخ مصاحبه 11 جولای، برای کارشناسی ارشد مهندسی شیمی، دانشگاه ماگدبورگ،

شماره من 481 هست، تا 483 اومده، بدون پر کردن فرم رشته های خاص، دوستان از سفارت پیگیری کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbauer نمایش پست ها
    سلام دوستان،

امروز تماس گرفتن باهام و گفتن خانم کنسول میخواد شما رو ببینه!!!
    گفتن لازم نیست چیزی بیاری!!!
    واسه لیسانس مکانیک اقدام کردمو فرم رشته های خاص رو ندادن و نخواستن که پر کنم.

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم.

سلام
    اصلا جای نگرانی نیست4یکی از دوستام منم نزدیک 8 هفته پیش مصاحبه ارشد کامپیوتر داشته...6-7 روز پیش خواستنش پیش خانم کنسول. مصاحبه به زبان آلمانی بود و اگه طرف آلمانی بلد نباشه انگلیسیه. سوالا همون سوالای توی مصاحبه بود.. دیگه چیز زیادی از دوستم نپرسیدم. خواستین سوالتونو مطرح کنین براتون بپرسم

Member namo364 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MicroSystem @ IMTEK

نقل قول نوشته اصلی توسط audir8 نمایش پست ها
    تاریخ مصاحبه 11 جولای، برای کارشناسی ارشد مهندسی شیمی، دانشگاه ماگدبورگ،

شماره من 481 هست، تا 483 اومده، بدون پر کردن فرم رشته های خاص، دوستان از سفارت پیگیری کنم؟
    یک ماه که هنوز خیلی دیر نشده ولی اگه دوست داری میتونی بری سفارت با برگه رسید صندوقت بری داخل پیگیری کنی، یا از منشی دانشکده تون بخوای یه ایمیل بزنه سفارت پیگیری کنه شاید اثرش بیشتر باشه. این انتظار آدمو میکشه.

Junior Member

دوستان من 12 جولای مصاحبه داشتم , دو هفته پیش فرم رشته خاص رو ازم خواستن پر کنم ( من مستر Computer Science پذیرش دارم و رشتم جزء رشته های خاص نیست ) . پنج شنبه از سفارت تماس گرفتن و گفتن باید دوباره بیای سفارت مصاحبه یک سری سئوال سر کنسول میخواد ازت بپرسه . از دوستان کسی هست که با سر کنسول مصاحبه داشته باشه ؟ من نگرانم که قصد ریجکت داشته باشن , چند تا از بچه هایی که با من مصاحبه داشتن ویزاشون اومده و پرونده من همچنان در سفارت برای تصمیم گیری مونده.

[QUOTE=Maryam1986;855789]سلام
    اصلا جای نگرانی نیست4یکی از دوستام منم نزدیک 8 هفته پیش مصاحبه ارشد کامپیوتر داشته...6-7 روز پیش خواستنش پیش خانم کنسول. مصاحبه به زبان آلمانی بود و اگه طرف آلمانی بلد نباشه انگلیسیه. سوالا همون سوالای توی مصاحبه بود.. دیگه چیز زیادی از دوستم نپرسیدم. خواستین سوالتونو مطرح کنین براتون بپ
    باید بگم ویزای دوستم اومد. من فکر میکنم این مصاحبه با خانم کنسول یه قدم آخره واسه گرفتن ویزا....... پس خوش به حالت که میری پیش خانم کنسول...

پیش فرض پاسخ : اعلام نتیجه درخواست ویزا ، مدت زمان انتظار و تحویل ویزا

دوستان من به یک مشکلی خوردم. شاید شما راه حلی به ذهنتون برسه:

من دهم جولای مصاحبه داشتم. اونموقع هنوز پذیرش های من نیومده بود و من با رسید درخواست پذیرشم از uni-assist درخواست ویزا دادم برای دانشگاه هایدلبرگ. مصاحبه گر بعد از مصاحبه از من پرسید که می خوام آیا کارها 3 هفته ای انجام بشه یا 6 هفته ای و چون می دونستم هایدلبرگ دیر جوابش معلوم میشه گفتم 6 هفته ای. بعد اومدم خونه دیدم همونروز پذیرشم از دانشگاه ماگدبورگ اومده برای کالج دانشگاه مارتین لوتر در شهر Halle-Wittenberg. دو روز بعدش (12 جولای) رفتم سفارت و خواستم که آدرس ها رو عوض کنن. فرم جدید پر کرده بودم و تحویل دادم و گفتم که بجای هایدلبرگ به این شهر بفرستید مدارک رو (داستان نقد بهتر از نسیه است!).

از اون تاریخ چهار هفته می گذره. من پنجشنبه رفتم سفارت و از باجه اطلاعات خواستم بهم بگه پرونده در چه مرحله ای ه. شماره پرونده رو زد و گفت چون شما هنوز پذیرش هایدلبرگ رو نیاوردید، ما به جایی ارسال نکردیم (گویا کارهای داخل سفارتی شو انجام داده بودن)!! من تعجب کردم و گفتم که من برای شهر دیگه ای درخواست دادم و آدرسها رو عوض کردم! فرد پاسخگو گیج شد و بهم گفت که سریع برم باجه یک (که مصاحبه رو اونجا انجام دادم) و مسئله رو پیگیری کنم!

رفتم اونجا و اون خانم (که هر دو دفعه قبل هم همین فرد بود) شماره پرونده رو گرفت زد توی کامپیوتر و بهم گفت اصلن من آدرسها رو عوض نکردم!!! من تأکید کردم که فرم ها رو عوض کردم و اصل پذیرش (که کپیش همراهم بود) الان در پروندس! بیشتر به کامپیوترش دقت کرد و به من گفت که بله، فرستادیم به همون شهر Halle (شهری که باید می فرستادن). بعد رفت اون پشت و پرونده ها رو نگاه کرد و برافروخته شد که من چرا به همه جا ایمیل زدم (من به اداره امور خارجه Magdeburg و اداره خارجیان Halle میل زده بودم اما اونا نتونسته بودن به من کمکی بکنن) و گفت که به کنسول ما در مورد شما میل زدن و من دیگه شورشو در پیگیری در آووردم! خلاصه تنها نتیجه ای که حاصل شد این بود که به من گفت به اون شهر فرستاده شده مدارکم! اما نه تاریخی گفت نه چیز دیگه ای!

امروز (جمعه) با Ausländerbehörde شهر Halle تماس تلفنی گرفتم و اونا گفتن هیچ مدرکی درباره من از طرف سفارت آلمان دریافت نکردن! و حالا من موندم که اصلن مسئله کجاس! مسئول اون شهر هم گفت که کمکی نمی تونه بکنه! به نظر شما من الان باید چیکار کنم. من 21 اوت (آگوست) اونجا امتحان ورودی دارم! البته من از دوجای دیگه هم پذیرش دارم برای امتحان ورودی که تاریخ هاشون ششم و هفتم سپتامبر ه. اون مصاحبه گر باجه یک گفت (در پاسخ به سؤال خودم) اگر دیدی 21 آگوست نزدیکه و هنوز ویزا نگرفتی بیا و درخواستت رو پس بگیر و برای شهر دیگه ای اقدام کن.

و من نمی دونم آیا دوباره برم سفارت بگم پرونده من کجاست یا برم یک دفعه پس بگیرم درخواست رو، و برای شهر جدید اقدام کنم؟ چونکه اگر نفرستاده باشن یا تازه فرستاده باشن، واضحه من به 21 آگوست نمی رسم! یا بنظر شما قبل از مراجعه با آقای مالکی مسئله رو مطرح کنم؟ لطفا نظراتتون رو بگید.

دوستان من به یک مشکلی خوردم. شاید شما راه حلی به ذهنتون برسه:

من دهم جولای مصاحبه داشتم. اونموقع هنوز پذیرش های من نیومده بود و من با رسید درخواست پذیرشم از uni-assist درخواست ویزا دادم برای دانشگاه هایدلبرگ. مصاحبه گر بعد از مصاحبه از من پرسید که می خوام آیا کارها 3 هفته ای انجام بشه یا 6 هفته ای و چون می دونستم هایدلبرگ دیر جوابش معلوم میشه گفتم 6 هفته ای. بعد اومدم خونه دیدم همونروز پذیرشم از دانشگاه ماگدبورگ اومده برای کالج دانشگاه مارتین لوتر در شهر Halle-Wittenberg. دو روز بعدش (12 جولای) رفتم سفارت و خواستم که آدرس ها رو عوض کنن. فرم جدید پر کرده بودم و تحویل دادم و گفتم که بجای هایدلبرگ به این شهر بفرستید مدارک رو (داستان نقد بهتر از نسیه است!).

از اون تاریخ چهار هفته می گذره. من پنجشنبه رفتم سفارت و از باجه اطلاعات خواستم بهم بگه پرونده در چه مرحله ای ه. شماره پرونده رو زد و گفت چون شما هنوز پذیرش هایدلبرگ رو نیاوردید، ما به جایی ارسال نکردیم (گویا کارهای داخل سفارتی شو انجام داده بودن)!! من تعجب کردم و گفتم که من برای شهر دیگه ای درخواست دادم و آدرسها رو عوض کردم! فرد پاسخگو گیج شد و بهم گفت که سریع برم باجه یک (که مصاحبه رو اونجا انجام دادم) و مسئله رو پیگیری کنم!

رفتم اونجا و اون خانم (که هر دو دفعه قبل هم همین فرد بود) شماره پرونده رو گرفت زد توی کامپیوتر و بهم گفت اصلن من آدرسها رو عوض نکردم!!! من تأکید کردم که فرم ها رو عوض کردم و اصل پذیرش (که کپیش همراهم بود) الان در پروندس! بیشتر به کامپیوترش دقت کرد و به من گفت که بله، فرستادیم به همون شهر Halle (شهری که باید می فرستادن). بعد رفت اون پشت و پرونده ها رو نگاه کرد و برافروخته شد که من چرا به همه جا ایمیل زدم (من به اداره امور خارجه Magdeburg و اداره خارجیان Halle میل زده بودم اما اونا نتونسته بودن به من کمکی بکنن) و گفت که به کنسول ما در مورد شما میل زدن و من دیگه شورشو در پیگیری در آووردم! خلاصه تنها نتیجه ای که حاصل شد این بود که به من گفت به اون شهر فرستاده شده مدارکم! اما نه تاریخی گفت نه چیز دیگه ای!

امروز (جمعه) با Ausländerbehörde شهر Halle تماس تلفنی گرفتم و اونا گفتن هیچ مدرکی درباره من از طرف سفارت آلمان دریافت نکردن! و حالا من موندم که اصلن مسئله کجاس! مسئول اون شهر هم گفت که کمکی نمی تونه بکنه! به نظر شما من الان باید چیکار کنم. من 21 اوت (آگوست) اونجا امتحان ورودی دارم! البته من از دوجای دیگه هم پذیرش دارم برای امتحان ورودی که تاریخ هاشون ششم و هفتم سپتامبر ه. اون مصاحبه گر باجه یک گفت (در پاسخ به سؤال خودم) اگر دیدی 21 آگوست نزدیکه و هنوز ویزا نگرفتی بیا و درخواستت رو پس بگیر و برای شهر دیگه ای اقدام کن.

و من نمی دونم آیا دوباره برم سفارت بگم پرونده من کجاست یا برم یک دفعه پس بگیرم درخواست رو، و برای شهر جدید اقدام کنم؟ چونکه اگر نفرستاده باشن یا تازه فرستاده باشن، واضحه من به 21 آگوست نمی رسم! یا بنظر شما قبل از مراجعه با آقای مالکی مسئله رو مطرح کنم؟ لطفا نظراتتون رو بگید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam1986 نمایش پست ها
    سلام
    اصلا جای نگرانی نیست4یکی از دوستام منم نزدیک 8 هفته پیش مصاحبه ارشد کامپیوتر داشته...6-7 روز پیش خواستنش پیش خانم کنسول. مصاحبه به زبان آلمانی بود و اگه طرف آلمانی بلد نباشه انگلیسیه. سوالا همون سوالای توی مصاحبه بود.. دیگه چیز زیادی از دوستم نپرسیدم. خواستین سوالتونو مطرح کنین براتون بپرسم

این خانوم کنسول کیه ؟!! ایمیلی تلفنی چیزی ازش داره کسی ؟!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)