صفحه 72 از 438 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182122172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 4378

موضوع: آرشیو شده : مسائل پیرامون ویزای تحصیلی و تجربیات شخصی (تا آگست سال 2012)

پیش فرض پاسخ : اعلام نتیجه درخواست ویزا ، مدت زمان انتظار و تحویل ویزا

نه دوست عزیز. من برای دوره کالج (قبل از لیسانس) اقدام کردم و برای رشته پزشکی که اصلن جزو رشته های خاص نیست. و اصلا در کالج بحث رشته خاص مطرح نیست چون فقط یک دوره یکساله است.

منظور شما اینه که قبل از 6 سپتامبر میاد ویزا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط chapalmapal نمایش پست ها
    نه دوست عزیز. من برای دوره کالج (قبل از لیسانس) اقدام کردم و برای رشته پزشکی که اصلن جزو رشته های خاص نیست. و اصلا در کالج بحث رشته خاص مطرح نیست چون فقط یک دوره یکساله است.
    پزشکی هم جزو رشته های خاصه . چون زیر مجموعه life science حساب می شه که اونم خاصه.

پیش فرض پاسخ : مسائل پیرامون ویزای تحصیلی و تجربیات شخصی

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    فکر کنم شما اگه بگین برای کدوم ایالت میخواین شاید کسی باشه از اون ایالت که بتونه بهتون کمک کنه.
    ولی این رو هم بهتون بگم که اگه قرار باشه ویزای شما به شروع ترم نرسه اصلا به شما ویزا نمی دن. یعنی برای اینکه ویزای شما صادر بشه، اونا خودشون خبر دارن که شروع کلاسای شما کی هست و اگر بخوان ویزای شما رو اکی کنن برای همون ترم و تا قبل از شروع کلاسای شما ویزا رو بهتون میدن. پس مطمئن باشین اگه قرار باشه ویزای شما بیاد یه جوری میاد که برسین ثبت نام کنین.
    North Rhine-Westphalia ---- Bochum
    منظورتان این است که با اداره امنیت میتوانند تماس بگیرند؟

Junior Member

سلام دوستان،

تاريخ مصاحبه من 5 آگوست بود، رشته ام هم رشته خاص نيست( مستر انرژی ) 16 آگوست از سفارت باهام تماس گرفتن و گفتن يه فرم پرسشنامه به ايميلم ميفرستن پر کنم با امضا اسکن کنم و بفرستم براشون. به نطر شما اين کار براِی چی بوده؟ نگران کننده است؟؟ آخه نشنيدم از کسی که چنين فرمی رو خواسته باشن!
    اسم دقيق فرم اين بود:
    Questionnaire for visa applicants who intend to come to Germany for postgraduate studies or scientific research

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shoushouni نمایش پست ها
    سلام دوستان،

تاريخ مصاحبه من 5 آگوست بود، رشته ام هم رشته خاص نيست( مستر انرژی ) 16 آگوست از سفارت باهام تماس گرفتن و گفتن يه فرم پرسشنامه به ايميلم ميفرستن پر کنم با امضا اسکن کنم و بفرستم براشون. به نطر شما اين کار براِی چی بوده؟ نگران کننده است؟؟ آخه نشنيدم از کسی که چنين فرمی رو خواسته باشن!
    اسم دقيق فرم اين بود:
    Questionnaire for visa applicants who intend to come to Germany for postgraduate studies or scientific research
    این همون فرم رشته های خاص هست، که به خیلی از بچه ها دادند، خیلی ها هم اصلا رشته مون جز دسته بندی که توی فرم هست، نیست، به هر حال در موردش بچه ها زیاد تو فروم صحبت کردند.

Junior Member

اين فرم رشته خاص صدور ويزا رو چقدر به تعويق ميندازه؟
    آخه عجيبه واقعا يکی از دوستان من که با من يه رشته و يه دانشگاه پذيرش گرفته ويزاش 3 هفته ای اومد بدون اينکه ازش فرم رشته خاص بخوان!!

نقل قول نوشته اصلی توسط shoushouni نمایش پست ها
    اين فرم رشته خاص صدور ويزا رو چقدر به تعويق ميندازه؟
    آخه عجيبه واقعا يکی از دوستان من که با من يه رشته و يه دانشگاه پذيرش گرفته ويزاش 3 هفته ای اومد بدون اينکه ازش فرم رشته خاص بخوان!!
    اصلا معلوم نیست. برای من هم همین طور شده. 2تا از دوستان که همین رشته و دانشگاه من رو اقدام کردن، ظرف 4 هفته ویزاشون اومد و تازه از اون ها فرم رو نخواستن. برای من بعد 4هفته فرم رو تازه فرستادن و الان هم 7 هفته گذشته و خبری نیست!

90% علت پروسه امنیت برای مستر اشاره به گذراندن دوره دکتری پس از مستر در انگیزه نامه است

دوستان....لطفا بهم بگین اگه وضعیت پرونده تو مرحله چک امنیتی باشه، یعنی از اداره مهاجرت حتما حتما اکی شده؟؟؟؟ تا چه حد خوشبین باشم واسه ویزا...اگه مهاجرت مثبت بده تو اداره امنیتم موثره یا اینا دو ا اداره جدا هستن؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)