صفحه 78 از 438 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182838485868788128178 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 4378

موضوع: آرشیو شده : مسائل پیرامون ویزای تحصیلی و تجربیات شخصی (تا آگست سال 2012)

پیش فرض پاسخ : فقط اعلام نتیجه درخواست ویزای دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid.saedi نمایش پست ها
    تو نامه پذیرش من قید شده که تا 15 Nov مهلت دارم که ثبت نام کنم.باز هم ممکن سفارت ازم extension letter بخواد؟؟؟
    شما دیگه فکر نکنم extension letter بخوای آخه تا 15 Nov هنوز خیلی مونده

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا، بعد از اقدام تا قبل از اعلام نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabspider نمایش پست ها
    سلام
    من 57 روزه منتظره ویزا برای مستر هستم و فرم رشته های خاص رو هم پر نکردم.دو هفته پیش رفتم سفارت گفتن مدارکتو 2 سپتامبر فرستادیم آلمان یعنی بعد از 33 روز از تاریخ تحویل مدارک!کسی تجربه مشابه ای داشته که مدارکشو دیر ارسال کرده باشن؟جالبه که ویزای بقیه همکلاسی هام یه ماه اومد!
    مدارک من رو 13 سپتامبر فرستادن آلمان چیزی حدود 29 روز بعد از روز مصاحبه , مستر هستم و فرم رشته های خاص رو هم پر نکردم, ولی هنوز مدارکم نرسیده دست اداره ی اتباع خارجی
    سفارت هم هیچ راهنمایی و کمکی نکرده تا الان و همه اطلاعات رو اداره ی اتباع خارجی داده

پیش فرض پاسخ : فقط اعلام نتیجه درخواست ویزای دانشجویی

تو نامه پذیرش من قید شده که تا 15 Nov مهلت دارم که ثبت نام کنم.باز هم ممکن سفارت ازم extension letter بخواد؟؟؟
    بستگی داره تو نامه پذیرش چه تاریخی واسه ثبت نام خورده باشه
    من خودم تاریخ 20 اگوست واسه ثبت نام اولیه خورده بود در حالیکه extension letter تاریخ 31 اکتبر بود و شروع دانشگاه 8 اکتبر
    جواب ویزای من 30 اگوست اومد که سفارت ازم extension letter رو خواست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    دوستان، من این چند وقته که با سفارت کار داشتم شاهد وضعیت اسف باری شدم که واقعا جای تاسف داره. رفتار کارکنان سفارت از دربان تا مصاحبه گیرنده همگی افتضاح است و با همه توهین آمیز برخورد میشه. نحوه برخورد با مراجعه کنندگان در سفارت که ساعات متمادی باید پشت در بمانند تا جوابی بگیرند، فضای کم برای تعداد مراجعه کنندگان و .... .
    من پریروز که رفته بودم یه آقای میان سال که دربان در بالایی بود به جمعیت گفت :" من 15 ساله اینجام.. اگه تا الان چند نفر شکایت کرده بودند علیه این وضعیت تا الان این مشکلات به شما نمی رسید!! خواهشا برید سایت وزارت امور خارجه از این ها شکایت کنید تا بلکه وضعیت بهتر بشه واسه آیندگان ... همتون تا ویزاتون رو میگیرین میرید، دیگه هیچ کاری با اینجا ندارین، آخه تا کی این وضعیت ،..... "
    من که تعجب کردم دربان خود سفارت اینجوری حرف بزنه. حداقل میدونم که وضعیت سفارت سالیان مدیدی است که همینه. من خودم الان رفتم سایت وزارت حارجه آلمان یه شکایت نامه تنظیم کردم و فرستادم بلکه شرایط واسه آیندگان بهتر بشه. دوستان شما هم این زحمتو بکشین. آخه اونایی که واسه ویزای شنگن اومدن که سواد درست و حسابی ندارن و این کار رو بلد نیستن. در نتیجه بر عهده من و شمای دانشجو و آگاهه که حداقل گامی برداریم.
    مرسی
    من اینجا درخواست خودمو فرستادم : در تاپیک visa for Germany
    https://www.auswaertiges-amt.de/EN/S...e.html?https=1

دوست عزیز این سایت مال آلمانه................ سفارت در ایران زیر نظر وزارت امور خارجه در ایرانه شما باید از ایران پیگیر این موضوع باشید...............

Junior Member

با سلام به همگی دوستان
    من 9 آگوست برای Ph.D مصاحبه داشتم. رشته من هم خاص بود و پذیرشم از دانشگاه کیل. هر روز چک می کنم سایت سفارتو. اما تا الان که جوابی نیومده. وقتی توی قسمت جواب ویزا، پیام دوستانی رو می خونم که ویزاشون اومده اکثرا نوشتم بعد از پیگیری ار سفارت یا اداره امنیت و یا بعد از پیگیری دانشگاه مقصد از سفارت، ویزاشون آمده. این یعنی این که اگر منتظر روال قانونی باشیم و از این جاها پیگیری نکنیم ویزامون حالا حالاها نمی یاد؟

با سلام به همه .من چند روز پیش به خانم هاشمی ایمیل دادم و در جواب بهم گفت there still is no answer from German authories, so you have to wait further. من فرم خاص پر نکردم ممکنه پروندم بره امنیت؟؟؟؟

Junior Member

با سلام به همه .من چند روز پیش به خانم هاشمی ایمیل دادم و در جواب بهم گفت there still is no answer from German authories, so you have to wait further. من فرم خاص پر نکردم ممکنه پروندم بره امنیت؟؟؟؟
    نه اگه دو هفته بيشتر از مصاحبتون گذشت و از سفارت تماس نگرفتن که فرم رشته خاص رو پر کنی يعنی امنيت نرفته...

Member namo364 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MicroSystem @ IMTEK

نقل قول نوشته اصلی توسط Setareh_hm نمایش پست ها
    با سلام به همگی دوستان
    من 9 آگوست برای Ph.D مصاحبه داشتم. رشته من هم خاص بود و پذیرشم از دانشگاه کیل. هر روز چک می کنم سایت سفارتو. اما تا الان که جوابی نیومده. وقتی توی قسمت جواب ویزا، پیام دوستانی رو می خونم که ویزاشون اومده اکثرا نوشتم بعد از پیگیری ار سفارت یا اداره امنیت و یا بعد از پیگیری دانشگاه مقصد از سفارت، ویزاشون آمده. این یعنی این که اگر منتظر روال قانونی باشیم و از این جاها پیگیری نکنیم ویزامون حالا حالاها نمی یاد؟
    همچین موضوعی نیست من خودم هیچ پیگیری نکردم و در کمتر از 4 هفته ویزا گرفتم ولی پیگیری گاهی اوقات میتونه روند کار رو تسریع کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط shoushouni نمایش پست ها
    نه اگه دو هفته بيشتر از مصاحبتون گذشت و از سفارت تماس نگرفتن که فرم رشته خاص رو پر کنی يعنی امنيت نرفته...
    کسایی هستن که بعد یه ماه فرم رشته خاص پر کردن این دلیل ننمیشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - پلی تکنیک تهران

پیگیری کنید چون ممکنه پروندتون جایی متوقف شده باشه، و فراموش کرده بودن بهتون اطلاع بدن و ازتون بخوان که تکمیل پرونده کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)