صفحه 80 از 438 نخستنخست ... 30707172737475767778798081828384858687888990130180 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 4378

موضوع: آرشیو شده : مسائل پیرامون ویزای تحصیلی و تجربیات شخصی (تا آگست سال 2012)

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا، بعد از اقدام تا قبل از اعلام نتیجه

با سلام
    کسی از دوستان هست که در حال حاضر المان باشه؟؟ من میخام با اداره auslanderamt تماس بگیرم و جویای وضعیتم بشم اما نمیتونم خوب المانی صحبت کنم و این اداره هم ایمیل رو وبسایتس نداشته.از دوستانی که المان هست و میتونن از طرف من تماس بگیرن خواهش میکنم پیام خصوصی واسم بذارن...

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

با سلام خدمت دوستان عزیزم. بنده سوالی داشتم و اینجانب و همسرم در حال حاظر در حال تحصیل در مجارستان هستیم و تا سال 2014 اقامت دانشجویی اتحادیه اروپا یا همون شینگن رو داریم.آیا ما در صورت پذیرش از یکی از دانشگاههای آلمان با همین اقامت میتوانیم برای تحصیل به آلمان برویم یا خیر؟

سلام
    می خواستم بدونم که داشتن ویزای یک ماهه ی استرالیا تو پاسپورت می تونه برا گرفتن ویزای دانشجویی آلمان کمک کنه . شانس دادن ویزا را بیشتر کنه؟
    همین طور داشتن certificate از یکی از دانشگاه های استرالیا چطور؟ می تونه کمک کنه؟
    و اینکه سطح آلمانی هم A2 باشه کافیه؟
    ممنون......زیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojf نمایش پست ها
    با سلام
    من 80 روز است ویزام نیامده است. از دانشگاه وایمار در زمینه دکتری عمران پذیرش گرفته ام . نامه امنیت را هم همان روز مصاحبه پر کردم. به خانم هاشمی ایمیل زدم جواب زیر را داد. بچه ها تحلیل شما از این نامه چی است. ممکن است من را ریجکت کنن.
    there still is no answer from German authories, so you have to wait further.German embassy Tehran
    این جواب template است که خانم هاشمی به همه کسانی که ویزاشون هنوز نیومده میده.
    هیچ تحلیلی نداره. یعنی باید منتظر بمونید.
    کوچ تا چند؟ مگر می شود از خویش گریخت؟
    بال، تنها غم غربت به پرستوها داد.

نقل قول نوشته اصلی توسط rafigh82 نمایش پست ها
    این جواب template است که خانم هاشمی به همه کسانی که ویزاشون هنوز نیومده میده.
    هیچ تحلیلی نداره. یعنی باید منتظر بمونید.
    امروز من هم همین جواب رو از خ هاشمی گرفتم.

دوستان من ۸۰ روز پیش برای ویزا مصاحبه داشتم و به دلیل خاص بودن رشتم هنوز خبری از ویزام نیست.حالا اگه دانشگاه با دیفر کردنم برای ترم بعد موافقت کنه باز باید ترم بعد برم سفارت یا تاریخ همین ویزا که ممکنه تا یه مدت دیگه بیاد واسه ترم بعد تغییر میدن؟؟
    پیشاپیش ممنون از جوابتون

Junior Member

سلام به همگی دوستان
    ممنونم می شوم اگر از دوستانی که به خانم هاشمی ایمیل زده بودند تا پرونده خودشان را پیگیری کنند، نمونه متن ایمیلی را که به خانم هاشمی زدند اینجا قرار بدند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Setareh_hm نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان
    ممنونم می شوم اگر از دوستانی که به خانم هاشمی ایمیل زده بودند تا پرونده خودشان را پیگیری کنند، نمونه متن ایمیلی را که به خانم هاشمی زدند اینجا قرار بدند.
    Dear Ms. Hashemi,

My name is X, and my File number is Y, my interview was on Z, I will be grateful if you let me know about status of my visa procedure.
    Thank you very much.

Best regards
    X

نقل قول نوشته اصلی توسط nd_1987 نمایش پست ها
    دوستان من ۸۰ روز پیش برای ویزا مصاحبه داشتم و به دلیل خاص بودن رشتم هنوز خبری از ویزام نیست.حالا اگه دانشگاه با دیفر کردنم برای ترم بعد موافقت کنه باز باید ترم بعد برم سفارت یا تاریخ همین ویزا که ممکنه تا یه مدت دیگه بیاد واسه ترم بعد تغییر میدن؟؟
    پیشاپیش ممنون از جوابتون
    این سوال منم هست. از دوستان خواهش میکنم جواب بدن. و همینطور من شماره خانم هاشمی رو از همین فروم گرفته بودم 39991150 اما اشتباهه و مال قسمت تایید مدارکه. میشه لطفا آدرس ایمیل و شماره تلفن ایشونو بهم بدین؟ ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam1986 نمایش پست ها
    این سوال منم هست. از دوستان خواهش میکنم جواب بدن. و همینطور من شماره خانم هاشمی رو از همین فروم گرفته بودم 39991150 اما اشتباهه و مال قسمت تایید مدارکه. میشه لطفا آدرس ایمیل و شماره تلفن ایشونو بهم بدین؟ ممنون.
    با درود به همه دوستان عزیزم
    من خودم به این آدرس ایمیل زدم و جواب گرفتم که باید منتظر بمونم

rk-s2@tehe.auswaertiges-amt.de

there still is no answer from German authories, so you have to wait further.

German embassy Tehran

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)