صفحه 81 از 438 نخستنخست ... 31717273747576777879808182838485868788899091131181 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 4378

موضوع: آرشیو شده : مسائل پیرامون ویزای تحصیلی و تجربیات شخصی (تا آگست سال 2012)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا، بعد از اقدام تا قبل از اعلام نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush1358 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من 100 روزه منتظر ویزا هستم. برای دکترا پذیرش دارم و فرم رشته های خاص را هم پر کردم. هنوز حتی با استادم تماس گرفته نشده . می خواستم ببینم که همیشه با استاد تماس می گیرن؟
    اداره اقامت هم که هیچ جوابی نمیده.
    ممنون
    سلام. نه مثل این که همیشه با استاد تماس نمیگیرن. من خودم برای دکترای کامپیوتر پذیرش دارم. مسئول مربوطش میگفت که همیشه با دانشگاه یا استاد تماس نمیگیرن. حالا شما از سفارت پرس و جو کنید شاید پرونده ی شما اول رفته امنیت.

پیش فرض پاسخ : فقط اعلام نتیجه درخواست ویزای دانشجویی

سلام من با Immigration office شهرم تماس گرفتم گفتن که هنوز پروندت نیومده اینجا. من 1 شهریور وقت مصاحبه داشتم 50 روز میشه به نظر شما یعنی رد شدم نفرستادن یا از بدشانسیم بوده؟

Junior Member

دوستان من 20 آگوست تاریخ مصاحبه ام بود، و الان 7 هفته میشه که منتظر ویزا هستم. از روز مصاحبه هیچ تماسی از سفارت با من گرفته نشده. دیروز به خانم هاشمی امیل زدم و به من هم همین جوابو دادن:

there still is no answer from German authories, so you have to wait further.

German embassy Tehran

حالا به نظرتون باید از کدوم اداره تو آلمان پیگیر ویزام باشم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن ویزا

دوستان عزیز سلام
    من تازه امروز این فرروم رو از طریق یکی از دوستانم شناختم .
    با خوندن مطالب و اطلاعات شما یکم بیشتر امیدوار شدم .
    آخه من 30 Jun رفتم مصاحبه و هنوز بعد از گذشت تقریبا 70 روز جوابی یا ایمیلی یا هیچ زنگی از سفارت دریافت نکردم .
    به بخش ویزا و آقای مالکی هم ایمیل زدم ولی پاسخی نگرفتم .

رشته من : برق الکترونیک
    وقفه بین فارغ التحصیلی تا الان : تقریبا 8 سال ولی همش در رشته مرتبط کار کردم
    دو تا پذیرش دارم از دانشگاه پدربورن یکی برای خوندن زبان آلمان تو خود دانشگاه و یکی برای مستر رشته خودم
    خودم ویزای شینگن معتبر یکساله هم تو پاسم داشتم ...
    اما هیچ جوابی دریافت نکرد.

میشه لطفا منو راهنمایی کنید و ایمیل خانم هاشمی رو برای من ارسال کنید؟

ممنون میشم

Junior Member

دوستان عزیزم لطفا ایمل خانم هاشمی و ایمیل خانم خمسه رو به من هم بدید لطفا

پیش فرض پاسخ : فقط اعلام نتیجه درخواست ویزای دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamfazel نمایش پست ها
    سلام من با Immigration office شهرم تماس گرفتم گفتن که هنوز پروندت نیومده اینجا. من 1 شهریور وقت مصاحبه داشتم 50 روز میشه به نظر شما یعنی رد شدم نفرستادن یا از بدشانسیم بوده؟
    شما حتما برید سفارت و از باجه اطلاعات در مورد پروندتون بپرسید.شاید فراموش کردن پروندتونو بفرستن المان

نقل قول نوشته اصلی توسط damoon_ar نمایش پست ها
    دوستان من 20 آگوست تاریخ مصاحبه ام بود، و الان 7 هفته میشه که منتظر ویزا هستم. از روز مصاحبه هیچ تماسی از سفارت با من گرفته نشده. دیروز به خانم هاشمی امیل زدم و به من هم همین جوابو دادن:

there still is no answer from German authories, so you have to wait further.

German embassy Tehran

حالا به نظرتون باید از کدوم اداره تو آلمان پیگیر ویزام باشم؟
    اکثر بچه ها از اداره مهاجرت شهرشون سوال می کنن البته همیشه آنها پاسخگو نیستند ولی خوب در بسیار یاز موارد هم بسیاری جواب گرفتن.

نقل قول نوشته اصلی توسط fafar1981 نمایش پست ها
    دوستان عزیزم لطفا ایمل خانم هاشمی و ایمیل خانم خمسه رو به من هم بدید لطفا
    صفحه قبل همین بخش ص 14 آدرس ایمیل هست،
    rk-s2@tehe.auswaertiges-amt.de

سلام دوستای عزیز

کسی میتونه به من کمک کنه؟؟

من یه سوالی داشتم. راستش من 23 آگوست مصاحبه کردم و الان نزدیک 50 روزه که از اون زمان میگذره.
    من در ابتدا نمیدونستم که جواب ویزاهای دانشجویی در خوده سایت سفارت اعلام میشه و فکر میکردم به من ایمیل میزنن و تازه فهمیدم باید سایت سفارت رو چک کنم.

من میترسم شاید جواب ویزای من مدتی پیش اومده باشه و من نفهمیدم و الانم نتیجش رو از توی سایت برداشته باشن.
    من امروز با سفارت تماس گرفتم و گفتن ... ممکنه برداشته شده باشه و اگه میخواین مطمئن بشی باید بیای اینجا ... خلاصه تلفنی بهم جواب نداد.

به نظر شما راه دیگه ای مثل ایمیل زدن نداره و من باز باید این همه راه رو برای یه چک کردن کوچولو پاشم برم تهران؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamkia نمایش پست ها
    سلام دوستای عزیز

کسی میتونه به من کمک کنه؟؟

من یه سوالی داشتم. راستش من 23 آگوست مصاحبه کردم و الان نزدیک 50 روزه که از اون زمان میگذره.
    من در ابتدا نمیدونستم که جواب ویزاهای دانشجویی در خوده سایت سفارت اعلام میشه و فکر میکردم به من ایمیل میزنن و تازه فهمیدم باید سایت سفارت رو چک کنم.

من میترسم شاید جواب ویزای من مدتی پیش اومده باشه و من نفهمیدم و الانم نتیجش رو از توی سایت برداشته باشن.
    من امروز با سفارت تماس گرفتم و گفتن ... ممکنه برداشته شده باشه و اگه میخواین مطمئن بشی باید بیای اینجا ... خلاصه تلفنی بهم جواب نداد.

به نظر شما راه دیگه ای مثل ایمیل زدن نداره و من باز باید این همه راه رو برای یه چک کردن کوچولو پاشم برم تهران؟؟؟
    توی تاپیک " فقط اعلام نتیجه درخواست ویزای دانشجویی" بچه ها هر روز شماره هارو اپ میکنن برو اونجا چک کن.بعدش بعید میدونم شمارتو اعلام کنن و زود برش دارن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)