صفحه 9 از 438 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 4378

موضوع: آرشیو شده : مسائل پیرامون ویزای تحصیلی و تجربیات شخصی (تا آگست سال 2012)

پیش فرض پاسخ : ویزا (تجربه های شخصی)

نقل قول نوشته اصلی توسط sobhonline نمایش پست ها
    از من که علاوه بر یک نسخه ترجمه رسمی فقط یک کپی اضافه از هر مدرک گرفت. شما اگه بتونی اضافه تر ببرین خیالتون راحت تره، چون رفتار مصاحبه گرها ممکنه یکسان نباشه.
    مثلا با من فقط فارسی مصاحبه شد. با بچه ها انگلیسی یا حتی آلمانی هم مصاحبه شده...
    امیدوارم جای سوالم همین جا باشه: این قضیه کپی برابر اصل کردن مدارک دیگه چیه؟ D:
    وقتی واسه مصاحبه می ریم باید مدارکمون رو بدیم که برابر اصل کنن بعد تحویل بدیم؟
    ببخشید دیگه اگه سوالاتم خیلی حرفه ای هستن!!!
    Life is short! Break the rules
    Forgive quickly, Kiss slowly, Love truly, Laugh uncontrollably
    And never regret anything
    That made you smile!

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

نقل قول نوشته اصلی توسط Wolferl نمایش پست ها
    پس آماده بشم برا کباب شدن
    دوست عزیز اتفاقا به نظر من این مصاحبه سفارت خیلی ساده تر از این هستش که فکر میکنیم. معمولا خیلی سختش میگیریم، اما یه پروسه ساده هستش که اگه مدارکتون آماده باشه و چیز خاصی کم نداشته باشید سریع تموم میشه.
    موفق باشید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Golnar نمایش پست ها
    نه نه نه. دوست عزیز این دقیقا مساله ای بود که روز قبل مصاحبه منو که اصلا خیالم نبود مصاحبه دارم به استرس انداخت. اصلا به همچین چیزی نیازی نیستش. تجربه شخصی بنده میگه که اصلا همچین کاری لازم نیست بکنید، ضمن اینکه کسی رو هم ندیدم بگه که بگه منو به خاطر این که مدارکم مهر تایید سفارت نداشت ردم کردن. ببین شما باید یه اصل مدرک داشته باشی، یه ترجمه، و ۲ یا ۳ سری کپی از مدارک. همین. از من و کسایی که روز من مصاحبه داشتن که غیر اینا چیز دیگه ای نخواستن.
    موفق باشید

اگه زود بری دیگه کباب نمیشی! چون نوبت عملا از زمانی حساب میشه که وارد سفارت میشی. بعد از اون دیگه ساعتی که وقت داری مهم نیست، شماره هایی که موقع ورود میگیری مهمه...
    نقل قول نوشته اصلی توسط rf.ariyapour نمایش پست ها
    دوست عزیز اتفاقا به نظر من این مصاحبه سفارت خیلی ساده تر از این هستش که فکر میکنیم. معمولا خیلی سختش میگیریم، اما یه پروسه ساده هستش که اگه مدارکتون آماده باشه و چیز خاصی کم نداشته باشید سریع تموم میشه.
    موفق باشید
    منظورم کباب شدن از گرما بود :دی 15 تیر ساعت 7:30 تا ظهر . وگرنه به اونصورت استرس ندارم اصلا".

Member
    رشته و دانشگاه
    Media Informatics / RWTH Aachen University

نقل قول نوشته اصلی توسط Golnar نمایش پست ها
    برای روز مصاحبه نیازی به کپی برابر اصل از مدارکتون ندارید. کپی برابر اصل رو باید ایشالا وقتی رفتید آلمان، زمان ثبت نام تو دانشگاه همراه داشته باشید.
    بنابراین بعد از انجام مصاحبه و تا قبل از زمانی که ویزاتون بیاد به اندازه کافی وقت دارید تا مدارکتون رو ببرید سفارت برای تایید (یا همون برابری با اصل). توضیحات بیشتر توی تاپیک های مربوطه هست.
    توی نامه پذیرشتون، اونجایی که مدارک لازم برای ثبت نام رو گفته، به احتمال زیاد این موضوع ذکر شده.

Junior Member

کپی ها رنگی یا سیاه سفیدش فرقی نداره؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mani91 نمایش پست ها
    کپی ها رنگی یا سیاه سفیدش فرقی نداره؟
    سیاه و سفیدش هم قبول می کنند.

رشته و دانشگاه

سیاه و سفیدش هم قبول می کنند.
    پس sobhonline عزیز ما از الان باید پیگیر برابر اصل کردن مدارک باشیم. من اینو نمیدونستم. ممنون از اینکه اینجا گفتید. بعد یه چیز. فقط کپی ها باید برابر اصل بشن؟ یا اینکه مثلا ترجمه ها و ... هم باید تایید بشن.
    ممنون از کمک و راهنمایی بزرگتون.
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rf.ariyapour نمایش پست ها
    پس sobhonline عزیز ما از الان باید پیگیر برابر اصل کردن مدارک باشیم. من اینو نمیدونستم. ممنون از اینکه اینجا گفتید. بعد یه چیز. فقط کپی ها باید برابر اصل بشن؟ یا اینکه مثلا ترجمه ها و ... هم باید تایید بشن.
    ممنون از کمک و راهنمایی بزرگتون.
    موفق باشید
    اگه اشتباه نکنم این موضوع خیلی ربطی به این تاپیک نداره. بحث رو می تونیم اینجا دنبال کنیم
    ولی به طور کلی اونطور که من می دونم مدارکی مثل دانشنامه و ریز نمرات (از دیپلم تا ...) باید توسط سفارت تایید بشه تا برای دانشگاه های آلمان قابل قبول باشه. ظاهرن سفارت روی هر نسخه ترجمه رسمی از هر مدرک تا 5 سری کپی معمولی رو به صورت رایگان تایید (برابر اصل) می کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Software Engineering

سلام
    من امروز برای مصاحبه سفارت بودم...
    مصاحبه کننده من سوالای عجیب غریبی پرسید ازم پرسید بعد تحصیل می خوای چی کار کنی؟ هی این سوالو تکرار کرد... ازم پرسد اصلا برای چی می خوای درس بخونی, برای چی می خوای فوق بخونی مگه لیسانس چه شه؟....من اون لحظه هر چی به ذهنم می رسید می گفتم.. در کل دو سری مدرک از من گرفت..من پیشنهاد میکنم هر مدرکیو همراه با کپیش یه جا بذارید که گیج نشید من اول مدارکم طبق همون لیستی که سفارت گفته بود چیدم بعد خانومه یه جور دیگه خواست...در کل زیادم موقع مصاحبه راحت نبودم..
    در ضمن کل مصاحبه من فارسی بود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)