نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مدت زمان انتظار برای ویزا (از تحویل مدارک تا گرفتن ویزا)

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • کمتر از دو ماه

88 70.97%
  • بین دو تا چهار ماه

13 10.48%
  • بین چهار تا هشت ماه

4 3.23%
  • بیش از هشت ماه

1 0.81%
  • کمتر از چهار ماه برای رشته های خاص

3 2.42%
  • بین چهار تا هشت ماه برای رشته های خاص

12 9.68%
  • بیش از هشت ماه برای رشته های خاص

3 2.42%
صفحه 10 از 237 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 2368

موضوع: آرشیو شده : اعلام نتیجه درخواست ویزا، مدت انتظار و تحویل ویزا (تا ابتدای سال 2012)

Member malicete آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master in Automation & Robotics, Technical University of Dortmund

پیش فرض پاسخ : اعلام نتیجه درخواست ویزا ، مدت زمان انتظار و تحویل ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط Skyline
    من در رشته Msc Communication Technology از دانشگاه Ulm (به زبان انگلیسی)پذیرش دارم.....دوستان با تجربه نظرشون رو در مورد شانس من برای گرفتن ویزا بدن لطفا....

ممنون
    من توی پرواز تهران-فرانکفورت با یه آقایی که مثل شما داشت میرفت Ulm آشنا شدم (سه ماه پیش)، برای ویزا گرفتن هم به نظر مشکل خاصی پیش نیومده بود براش.
    نتیجتن، در راستای اینکه سفارت با دانشگاهت مشکل نداره (چون قبلن بهش ویزا داده) و شرایط سیاسی اقتصادی فرهنگی جغرافیایی (!!!) هم فرقی نکرده توی این چند ماه، اگه خودت و سابقه ات اوکی باشه فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد برات ;D

موفق باشی

Member malicete آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master in Automation & Robotics, Technical University of Dortmund

پیش فرض پاسخ : تو مصاحبه چه چیزای می پرسن ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behvar76
    سلام
    تا اونجایی که من خبر دارم اگه رسید حساب بلوکه شده رو براشون ببری دیگه مدرک دیگه ای لازم نیست ببری.
    نگران نباش، این قضیه برای دوتا از ایرانی های دانشگاه ماهم پیش اومده (البته برای خود من پیش نیومد، یعنی همون روزی که تاییدیه انتقال پول رو (با بیمه و بلیت) به سفارت دادم، عصرش ویزام رو توی پاسپورتم تحویل گرفتم)
    فکر میکنم میخان با بانک چک کنن که مطمئن بشن حسابت بلوکه هست و هیچ جوره نمیتونی کلک بزنی (!!)، و حدس میزنم از این به بعد رویه همین باشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي كسي رد شده؟

سلام.
    امروز بعد از گذشت حدود یکماه از درخواست ویزا یه نامه از سفارت اومد در خونه که خبر ریجکت ویزام رو توش نوشته بود.ضمنا هیچ دلیلی هم برای رد ویزا ننوشته بود و به سفارت هم حق داده بود که به هیچ سوالی در اینباره جواب نده.

وای..! ...متاسفم :-[

میشه بفرمائید برای چه مقطعی اقدام کرده بودین؟.... خودتون فکر می کنید به چه دلیل شما رو رد کردن؟ .... 8000 یورو رو انتقال داده بودین آلمان یا نه؟

امید وارم فرصت خیلی بهتر از آلمان برایتون پیش بیاد. نا امید نشین.
    Moving to Germany

Junior Member

بهور برات متاسفم

خیلی عجیبه که دلیلش رو نمی گن! حالا باید چیکار کنی؟ دنبال ویزای یه کشور آلمانی زبان دیگه باشی؟
    خاطراتم را می گذارم بر پشت مورچه ها. زمستانی سرد، شاید به درد آنها بخورد.
    نمی خواهم خاطره داشته باشم.

سلام
    بهور جان . من فکر میکردم تو ویزا میگیری
    خیلی بد شد. دوباره درخواست کن . بورو سفارت بهت میگن حتما دلیلشو
    موفق باشی
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

Senior Member maryamf آواتار ها

سلام
    بايد جوابگو باشند، ولى شما نريد با دربونه بحث كنيد.. بريد اطلاعات و بگيد حتمن اشتباه شده و ميخواهيد كه مجدد بررسى بشه. از اون طرف هم اگه استادتون هواتونو داره، ازش بخوايد علت رو از اداره مهاجرت پيگير شه( يا هر ارگان مربوط ديگه).. فقط حواستون بشه پاستونو نديد مهر ريجكت بزنن..
    نميدونم چرا اين آلمان اينقدر بيولوجيست هارو اذيت ميكنه!! يك بار هم همه چي رو با بچه هاى ارشد كه شرايط مشابه داشتند چك كن ببين شايد چيزى كم داشتيد كه منشيه اطلاعاتش كم بوده نگفته بهتون. من هميشه ميگم به اين منشيا اعتماد نكنيد، هى سياستشون عوض ميشه.. يا اطلاعات ندارن..

واقعا ناراحت شدم.امیدوارم دوباره اقدام کنید و نتیجه بگیرید.رشته ایشون فنی بود و بیولوژی نبود مریم خانم(عجیب همینه!)
    بعد از چند سال دوباره سلام...امیدوارم با توجه به کمبود وقتی که دارم بتونم برخی از دانسته ها و تجربیات خودم رو به دوستان انتقال بدم.شاید کمکی هرچند کوچک باشه.اگر سوالی بی پاسخ ماند لطفا لینک تاپیک رو توسط پیغام خصوصی ارسال کنید.قبلا از تاخیر احتمالی در پاسخ به دوستان عذرخواهی میکنم.

Junior Member

سلام دوستان
    از همتون ممنونم که برام پیغام گذاشتید.همونطور که جناب Iceberg گفتن من رشته ام فنی هستش.کارشناسی دارم ولی به دلیل یه سری مسائل دوباره مجبورا" برای کارشناسی درخواست داده بودم که از دانشگاه دویسبورگ پذیرش گرفتم.راستش من خیلی امیدوار بودم که ویزام بیاد چون هیچ مشکلی برای ارائه مدارک و مصاحبه پیش نیومد و نمیتونم حدس بزنم که چرا ریجکت کردن.در مورد 8000 یورو هم که سوال کرده بودید باید بگم که قبل از رفتنم برای مصاحبه با سفارت تماس گرفتم و خانمی که گوشی رو برداشت گفت که در حال حاضر نیازی به گشایش حساب بلوکه شده توی المان نیست و یک حساب ارزی ساده توی یکی از بانکهای داخل کشور کافیه.به نظر من مسئله قبول یا رد شدن ویزای آلمان فقط بستگی به افسری داره که مدارک توی اداره اقامت آلمان بررسی میکنه و قانونهای نانوشته ای تو این مسئله دخیل هستن و به دلیل همین قوانین نانوشته هستش که توی نامه رد ویزا به مسئولین سفارت این حق رو قائل شده که هیچ جوابی در اینباره ندن.البته شاید هم نظر درستی نباشه.
    این نامه رد ویزا واقعا ناراحت کننده هستش و امیدوارم برای هیچکدومتون این مسئله پیش نیاد.
    موفق باشین

Hi...I am sorry to hear that...But don't give up...You can ask your professor to follow your case from Germany and it will work...You can say you want to re-apply and you have to know what your problem is...I know how you feel right now since I had the same problem with US embassy...But I am sure you will be giving something better very soon...Good Luck
    Keep calm...Time will solve any problem

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)