نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مدت زمان انتظار برای ویزا (از تحویل مدارک تا گرفتن ویزا)

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • کمتر از دو ماه

88 70.97%
  • بین دو تا چهار ماه

13 10.48%
  • بین چهار تا هشت ماه

4 3.23%
  • بیش از هشت ماه

1 0.81%
  • کمتر از چهار ماه برای رشته های خاص

3 2.42%
  • بین چهار تا هشت ماه برای رشته های خاص

12 9.68%
  • بیش از هشت ماه برای رشته های خاص

3 2.42%
صفحه 11 از 237 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 2368

موضوع: آرشیو شده : اعلام نتیجه درخواست ویزا، مدت انتظار و تحویل ویزا (تا ابتدای سال 2012)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي كسي رد شده؟

آقای محترم من 4 ماهه که برای ویزا در مقطع PHD اقدام کردم ولی میگن هنوز جواب استعلام امنیتی ویزا نیومده کسی میدونه چقدر طول میکشه تا جوابش بیاد؟

Junior Member

البته اينم بطم كه يكي از دوستانم کارش 6 ماه طول کشید تا بهش جواب دادن.

نقل قول نوشته اصلی توسط krh938
    آقای محترم من 4 ماهه که برای ویزا در مقطع PHD اقدام کردم ولی میگن هنوز جواب استعلام امنیتی ویزا نیومده کسی میدونه چقدر طول میکشه تا جوابش بیاد؟
    As some friends (and me) have told before, several times, in this situation you may ask you professor or the faculty coordinator, to follow your case from Germany...Most likely it works well...Specially in case you have some kind of financial support...there is nothing else you can do and calling the embassy is not gonna work…Good Luck
    Keep calm...Time will solve any problem

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط krh938
    البته اينم بطم كه يكي از دوستانم کارش 6 ماه طول کشید تا بهش جواب دادن.

بله، مثلا بعد از گذشت 4 ماه از مصاحبه و 2 ماه از ارائه رسید 8000 یورو تازه همین 2 روز به من زنگ زدن گفتن بیا ویزاتو بگیر. من دیگه یواش یواش داشتم بیخیال میشدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sasha

بله، مثلا بعد از گذشت 4 ماه از مصاحبه و 2 ماه از ارائه رسید 8000 یورو تازه همین 2 روز به من زنگ زدن گفتن بیا ویزاتو بگیر. من دیگه یواش یواش داشتم بیخیال میشدم.
    دوست عزیز به شما تبریک میگم

میشه اگر امکانش هست در مورد رشته فعلی تون معدل و دانشگاه محل پذیرشتون بفرمایید؟
    بعد از چند سال دوباره سلام...امیدوارم با توجه به کمبود وقتی که دارم بتونم برخی از دانسته ها و تجربیات خودم رو به دوستان انتقال بدم.شاید کمکی هرچند کوچک باشه.اگر سوالی بی پاسخ ماند لطفا لینک تاپیک رو توسط پیغام خصوصی ارسال کنید.قبلا از تاخیر احتمالی در پاسخ به دوستان عذرخواهی میکنم.

Junior Member

راستش دوست عزیز من پزشکم و برای فرصت مطالعاتی میرم. یه دوره 1ساله research در مؤسسه INI هانوفر. دانشجو نیستم.

Senior Member maryamf آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sasha
    راستش دوست عزیز من پزشکم و برای فرصت مطالعاتی میرم. یه دوره 1ساله research در مؤسسه INI هانوفر. دانشجو نیستم.
    Again, will you please again explain a bit more. Since I have many friends who are studying PhD and ask me about the procedure for research opportunity. Even, one of them was rejected by German embassy..

سلام
    به نظرتون کلا چند درصد ریسک داره ویزای المان؟ من خیلی روش حساب کرده ام . ممکنه حساب کتابام به هم بریزه؟
    خیلی سخت ویزا میده؟
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

Senior Member maryamf آواتار ها

No, I guess very few people's requests have been rejected.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم جوان
    Again, will you please again explain a bit more. Since I have many friends who are studying PhD and ask me about the procedure for research opportunity. Even, one of them was rejected by German embassy..

Yes, of course. I am a general practitioner and had applied for a research position as a volunteer research assistant at International Neuroscience Institute(INI. I'll have to afford the living expense and will resid in Hannover. My interview was about 4 months ago and the officer asked me the routine documents for the research opportunity category; after about 2 months I submitted the blocked account confirmation and the 8000 euro invoice, but they told me that I would have to wait untill I'm informed about the final result. Last week and after 8weeks of anticipation they called me and told that the case is OK. Sorry for my general and maybe vague info. Let me know if you have any question so taht I explain more details.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)