نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مدت زمان انتظار برای ویزا (از تحویل مدارک تا گرفتن ویزا)

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • کمتر از دو ماه

88 70.97%
  • بین دو تا چهار ماه

13 10.48%
  • بین چهار تا هشت ماه

4 3.23%
  • بیش از هشت ماه

1 0.81%
  • کمتر از چهار ماه برای رشته های خاص

3 2.42%
  • بین چهار تا هشت ماه برای رشته های خاص

12 9.68%
  • بیش از هشت ماه برای رشته های خاص

3 2.42%
صفحه 12 از 237 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 2368

موضوع: آرشیو شده : اعلام نتیجه درخواست ویزا، مدت انتظار و تحویل ویزا (تا ابتدای سال 2012)

پیش فرض پاسخ : ويزاي كسي رد شده؟

To Sasha: Congratulations and well come to Hannover...Here you can find every thing so don't bother yourself to bring a lot of things...I am speaking from experience ..Good Luck

To Maryam: As you know there is almost no chance to model the way German Embassy behaves...Like you I have several friends who ask me about the procedure of finding research opportunities and then obtaining German visa ..But unfortunately there is no exact answer..Thus I don't know what to tell them!!....So if you could ever find out something general, kindly please let me and others know... Good Luck
    Keep calm...Time will solve any problem

پیش فرض پاسخ : اعلام نتیجه درخواست ویزا ، مدت زمان انتظار و تحویل ویزا

سلام

با در خواست ویزای من هم بعد از 29 روز موافقت شد!
    Moving to Germany

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

من نزدیک به هشت ماه پیش از این برای ویزا اقدام کردم و هنوز خبری نشده.حتی استادم هم از سفارت پیگیری کرده و گفته اند در حال چک کردن هستیم.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Senior Member maryamf آواتار ها

You don't have any choice; you should wait though it is so long..

Junior Member

سلام.
    من از خانم مریم جوان یه سوال داشتم. به نظر شرایط من از همه بیشتر شبیه به شماست. من برای دوره دکتری از دانشگاه ماینز پذیرش دارم و از موسسه ماکس پلانک هم بورس و بیمه. دقیقاً دو ماه پیش یعنی 8 دسامبر وقت سفارت داشتم و الان که دو ماه میگذره هنوز خبری نشده. آفیسر به من گفت به احتمال زیاد شما مشکلی نداری و در عرض شش تا هشت هفته ویزات میاد اما خوب تابحال که نیومده. من باید از اول فوریه کارم رو اونجا شروع می کردم با استادم هم مرتب در ارتباطم و هفته پیش بهم گفت کارمو پیگیری میکنه و بهم خبر میده اما از اونم دیگه خبری نشد! به نظرتون من باید چکار کنم؟ آخه راستش همه برنامه هام بهم خورده و نمی دونم این انتظار چقدر دیگه طول میکشه. مدارکم شامل تافل، مدرک زبان آلمانی (ZD)، مدارک تحصیلی هم کامل بود و تازه خیلی هاش رو هم (مثل پروپوزال یا سوابق کاری رو اصلاً ازم نگرفت). کارم هم نانو هست و رشته ام هم شیمی و فارغ التحصیل شریف هستم.

I really hope you get visa in a very soon time but make yourself ready to wait for so long. It is strange they did not get proposal but rules are changing every day, so don't worry; just make yourself ready to wait longer. In this time do shopping! travel, write paper of your master thesis, relax, apply for other centers and countries.. When you go germany you will start working like crazy, so enjoy yourself . Good luck
    .

Junior Member

بله پروپزال رو نگرفت اما توی اون فرم پنج صفحه ای که داد پر کنم نوشته بود پروژه اتون رو کامل شرح بدید که اتفاقاً کلی هم وقتمو همون فرم گرفت چون قبول هم نکرد من رزومه ام رو بدم و پروپوزال رو بلکه میگفت همه اشو اونجا دوباره بنویس! هوم، جالبه که دقیقاً همه کارهایی که گفتید رو توی این دو ماه تا مرز خفگی انجام داده ام!!! راستش من از دو تا دانشگاه توی کانادا هم پذیرش قطعی دارم یکی آلبرتا و دیگری اونتاریو که الان مثلاً باید برای آلبرتا 100 دلار کانادا بفرستم تا نامه پذیرش و بورس رو برام بفرستن که اون پول رو توی سپتامبر که میرم اونجا بهم برمی گردونن (احتمالاً برای اینه که بدونن یکی با شرایط من سر کارشون نمی ذاره و واقعاً میره البته اگه بهش ویزا بدن!). به نظر شما این کار رو بکنم؟

To be honest, because your field is nano, it is better to reserve Alberta. You can wait till the dealine for payment and then pay the fee for acceptance letter(to make sure if you did not receive german visa you have other chances).

Meanwhile, they don't ask every body a proposal but you should fill the form. By proposal I meant that form.

Try to improve your social, historical and literal views. Improve your german and english listening, speaking and writing.. Enjoy your life...

Good luck

Junior Member

شما بالاخره رفتید آلمان یا هلند؟

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

من پس از تقریبا 9 ماه انتظار ریجکت شدم.(2 روز پیش کتبا به من اعلام کردند)
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)