نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مدت زمان انتظار برای ویزا (از تحویل مدارک تا گرفتن ویزا)

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • کمتر از دو ماه

88 70.97%
  • بین دو تا چهار ماه

13 10.48%
  • بین چهار تا هشت ماه

4 3.23%
  • بیش از هشت ماه

1 0.81%
  • کمتر از چهار ماه برای رشته های خاص

3 2.42%
  • بین چهار تا هشت ماه برای رشته های خاص

12 9.68%
  • بیش از هشت ماه برای رشته های خاص

3 2.42%
صفحه 13 از 237 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 2368

موضوع: آرشیو شده : اعلام نتیجه درخواست ویزا، مدت انتظار و تحویل ویزا (تا ابتدای سال 2012)

پیش فرض پاسخ : اعلام نتیجه درخواست ویزا ، مدت زمان انتظار و تحویل ویزا

That's too unfortunate...What is the reason? Did they tell you about it?...Don't give up hope...Something better is coming to you...Good Luck
    Keep calm...Time will solve any problem

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

از همدردی شما ممنونم.
    بدترین چیز این بود که این پروسه ویزا خیلی طول کشید و همه برنامه های زندگی، کار و ... را معلق گذاشت و به هم ریخت و به این دلیل البته این اواخر خودم از رفتن به آنجا منصرف شده بودم. از نظر مدارک کامل بودم و استادم (بنده خدا خیلی با مرام بود و پیگیری کرد) دنبال کارهای سفارت بود که کارم حل بشود ولی بدلیل طولانی شدن به خودم گفتم اگر جواب مثبت باشد هم نمی توانم بروم(بدلیل مشکلات پیش آمده) حالا جواب این پروفسور را چه بدهم.فقط این را بگوییم نحوه برخورد و همکاری این استاد با من به گونه ای بود که آن ذهنیتی را که از المانیها داشتم تغییر داد خیلی آدم درست و حسابی بود با این وجود که شنیدم از سخت گیرترین اساتید دانشگاهش هست و خود آلمانیها بدلیل کار زیادی که می کشد(البته از دید علمی) از گرفتن تز دکترا ابا او هراس دارند از جمله همکاریهای او : مثلا خودش جزوه های درسی که تقریبا مانند کتاب بود را که باید می خواندم برای امتحان به همراه حل تمرینها برایم آنهم بصورت هارد کپی فرستاد و ...
    دلیل ریجکتم را نمی دانم ولی یک حدسهایی می زنم ولی امکان گفتنش را در این فروم ندارم.
    امیدوارم سایر دوستان در این راه موفق باشند.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Senior Member maryamf آواتار ها

I am sorry for what you experienced with this embassy..
    Don't you think your rejection was because your PhD position was not insured for now? and you should have passed the exam before it? Though it is better not to try to find a reason since it depends on many things and nothing!

Junior Member

نیما جان سلام
    من هم ناراحت شدم از اینکه درخواست ویزات موفقیت آمیز نبوده.برای من هم موضوع رد ویزا پیش اومده البته اون نامه ای که گفتی برای من 37 روزه اومد.دلیل رد درخواستم رو ننوشته بود ولی وقتی در موردش از سفارت سوال کردم گفتن که میشه نامه ای رو نوشت و توی صندوق دم در سفارت انداخت و کتبا درخواست کرد که دلیل ریجکت رو توضیح بدن.البته ممکنه که در ابتدا ناراحت کننده باشه ولی به هر حال زندگی ادامه داره. خودت هم حتما میدونی که همه چیز خارج رفتن و ادامه تحصیل نیست.به هر تقدیر باید شرایط جدید رو پذیرفت و راه جدیدی رو شروع کرد
    امیدوارم که موفق باشی.

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

من از همه همدلی های دوستان متشکرم.
    فکر نمی کنم دلیل رد در خواست ویزایم این باشد که باید امتحان می دادم زیرا در دوران دعوت تحقیق 6 ماهه هم فاند تضمین شده بود و در نامه دانشگاه هم این تضمین با مبلغ فاند ذکر شده بود هرچند برای ریجکت از سوی سفارتهای اروپایی هر بهانه کوچکی امکان پذیر است.من خودم حدسم به سوابق کاری قبلی می باشد و موضوع پروژه تحقیقاتی که با وجود آنکه یک موضوع جنرال علمی است ولی می تواند مصارف دیگری داشته باشد که حتی سفارت از استاد در این مورد توضیح خواسته بود و او نیز به آنها اطمینان داده بود که مشکلی نیست و آن موضوع خاص بدون اشکال است ولی در نهایت منجر به ریجکت شد البته در باره علت ریجکت باز هم کاملا مطمئن نیستم.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Senior Member maryamf آواتار ها

It was the same for one of my friends, though the professor insured that it is a safe project they rejected the visa request.

Wish you success

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    کسی می دونه پس از مصاحبه سفارت چند روزه ویزای آلمان رو می دن؟
    همین که تلفنی وقت گرفتیم کافیه؟ از من فقط اسمم رو پرسیدن. همین یعنی کافیه؟

10 تا 15 روزه می دنند.. آره وقتی که معلوم شد کی هست با مدارک جلوی سفارت برید. صداتون می کنند...
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي كسي رد شده؟

سلام به دوستان عزیز

من همسرم برای مقطع دکترا می خواهند درخواست دهند آیا من هم به اتفاق ایشان می توانم بروم آلمان ؟البته من و همسرم طی سالهای 87 و 88 هر بار به مدت 12 روز (ایام نوروز) را آلمان بودیم .در صورت مثبت بودن آیا باید ضمانتی برای برگشت گذاشت یا نه ؟
    متشکرم

Junior Member

ویزای من بعد از دقیقاً پنج ماه اومد.

پیش فرض پاسخ : ويزاي كسي رد شده؟

If your spouse does have any kind of full scholarship, it will be sufficient for you both to live in Germany easily...otherwise you have to provide some document or bank account to prove you have enough money to stay in Germany...however in any case you can follow her/him...for more complete and reliable information you can visit the website of German embassy in Tehran, every thing is explicitly explained there...Good luck
    Keep calm...Time will solve any problem

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)