نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مدت زمان انتظار برای ویزا (از تحویل مدارک تا گرفتن ویزا)

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • کمتر از دو ماه

88 70.97%
  • بین دو تا چهار ماه

13 10.48%
  • بین چهار تا هشت ماه

4 3.23%
  • بیش از هشت ماه

1 0.81%
  • کمتر از چهار ماه برای رشته های خاص

3 2.42%
  • بین چهار تا هشت ماه برای رشته های خاص

12 9.68%
  • بیش از هشت ماه برای رشته های خاص

3 2.42%
صفحه 134 از 237 نخستنخست ... 3484124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144184234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,331 تا 1,340 , از مجموع 2368

موضوع: آرشیو شده : اعلام نتیجه درخواست ویزا، مدت انتظار و تحویل ویزا (تا ابتدای سال 2012)

Junior Member aaydaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT-Security / Rub

پیش فرض پاسخ : اعلام نتیجه درخواست ویزا ، مدت زمان انتظار و تحویل ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط oranus نمایش پست ها
    بالاخره سما متوجه تماس شدید. منظور من زمانی هست که شما اصلا متوجه نشید که تماس گرفتن یا نه! می خوام بدونم بالاخره بعد از چند ماه میشه جرات کرد و با این موجودات خوش اخلاق تماس گرفت و پی گیر شد؟

حداقل 6 هفته منتظر باشین اگه خبری نشد اونموقع تماس بگیرین...فک کنم اینجوری بهتر باشه!

...........................

من دیروز رفتم ویزامو تحویل گرفتم!از ساعت 7 اونجا بودم..خداروشکر همه هم میدونیم که چقدر دم در پاسخگوان!بعد از کلی دردسر من چون پاسپورتم دستم بود از در اصلی رفتم تو و پاسپورتمو بردم تحویل دادم به صندوق،عکسمم بیحجاب بود..بهم گفته بودن ممکنه موقع خروج مشکل پیش بیاد برا همین کلی از اون خانومه بداخلاق خواهش کردم که عکسمو عوض کنن باحجابشو بزنن بلاخره گفت باید بپرسم منتظر باش..نشستم اونجا 10 دقیقه بعد صدام کردن که نمیشه گفتن عکس عوض نمیکنن..یه کپی از بیمه نامه و پاسپورتمو گرفت یه کاغذی هم داد که مشخص کنم ویزام از کی اعتبارش شروع بشه و بعدش گفت 1 به بعد از در وسط ویزاتو تحویل بگیر.. همین!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, Shiraz University of technology

دقیقا کدوم در رفتید//
    نقل قول نوشته اصلی توسط aaydaa نمایش پست ها
    حداقل 6 هفته منتظر باشین اگه خبری نشد اونموقع تماس بگیرین...فک کنم اینجوری بهتر باشه!

...........................

من دیروز رفتم ویزامو تحویل گرفتم!از ساعت 7 اونجا بودم..خداروشکر همه هم میدونیم که چقدر دم در پاسخگوان!بعد از کلی دردسر من چون پاسپورتم دستم بود از در اصلی رفتم تو و پاسپورتمو بردم تحویل دادم به صندوق،عکسمم بیحجاب بود..بهم گفته بودن ممکنه موقع خروج مشکل پیش بیاد برا همین کلی از اون خانومه بداخلاق خواهش کردم که عکسمو عوض کنن باحجابشو بزنن بلاخره گفت باید بپرسم منتظر باش..نشستم اونجا 10 دقیقه بعد صدام کردن که نمیشه گفتن عکس عوض نمیکنن..یه کپی از بیمه نامه و پاسپورتمو گرفت یه کاغذی هم داد که مشخص کنم ویزام از کی اعتبارش شروع بشه و بعدش گفت 1 به بعد از در وسط ویزاتو تحویل بگیر.. همین!

Junior Member aaydaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT-Security / Rub

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazale_fb نمایش پست ها
    دقیقا کدوم در رفتید//

اولش رفته بودم در وسط،همون دری که واسه تایید مدارک هم از اونجا میریم تو بعد بهم گفت چون پاسپورتت دست خودته برو از در اصلی (همون دری که واسه مصاحبه ازش میریم تو) رفتم پاسپورتمو دادم صندوق و دوباره واسه گرفتن پاسپورتم از در وسط رفتم تو

Junior Member

من برای یک دوره‌ی ۳ ماهه اینترنشیپ از TU Berlin دعوت شدم و ۴ خرداد مصاحبه داشتم. دو روز پیش از من خواستند که برای انگشت‌نگاری برم و دیروز صبح از من انگشت‌نگاری شد و ماموری که انگشت‌نگاری میکرد فقط گفت که احتمالا به خاطر این که برلین میرم انگشت‌نگاری می‌کنند.

مسئله‌ی اصلی این هست که دعوت‌نامه‌ی من از ۲۴ تیر شروع میشه و باید اون موقع اونجا باشم و تنها جواب درستی که گرفتم در صحبت با کسی بود که بهم اطلاع داد برای انگشت‌نگاری باید برم که گفت حداقل یک تا ۲ هفته ادامه‌ی کار طول میکشه. اطلاعات سفارت امروز گفت هیچ چیزی در مورد این که چقدر کار طول میکشه یا این که در چه مرحله‌ای هست نمیتونه به من بده و معلوم نیست و دست اونا هم نیست.

کسی تجربه‌ی به این شکل داشته؟

Junior Member

کسی میدونه حدودا چند روز طول میکشه مدارک از اداره مهاجرت آلمان برگرده!؟
    راهی هست که بشه درخواست ویزا رو پیگیری کرد!؟

راهی هست که بشه درخواست ویزا رو پیگیری کرد!؟
    میتونید به اداره اقامت شهر محل تحصیل ایمیل بزنید و درخواست ویزاتون رو پیگیری کنید
    آدرس ایمیل مرکز اداره مهاجرت (Central Immigration Office) ایالت خودتون را پیدا کنید و بهشون ایمیل بزنید.
    بهتون میگن که پرونده شما فرستاده شده و نتیجه ویزا تا چه زمانی مشخص میشه
    میتونید شماره تلفن اداره مورد نظر رو هم پیدا کرده و باهاشون تماس بگیر

Junior Member

ببخشید اگه اینجا نباید این سوالو میپرسیدم من اسکن دعوتنامه رو دارم و اصلشم حدود ا ماه پیش با میل هوایی فرستاده شده ولی دستم نرسیده سفارت اصلشو میخواد یا اسکنشم قابل قبوله بگیم دوباره بفرستن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gelavizh نمایش پست ها
    ببخشید اگه اینجا نباید این سوالو میپرسیدم من اسکن دعوتنامه رو دارم و اصلشم حدود ا ماه پیش با میل هوایی فرستاده شده ولی دستم نرسیده سفارت اصلشو میخواد یا اسکنشم قابل قبوله بگیم دوباره بفرستن؟
    اصلش رو نگاه می کنن ولی ازتون نمیگیرن و کپی اش رو ازتون می گیرن.
    یک ماه خیلی زیاده بهشون ایمیل بزنین بگین پست اکسپرس کنن براتون.

ApplyAbroad Veteran

سلام
    کسی بوده که از دانشگاه خواسته باشه که به اداره مهاجرت شهرش بگه زودتر مدارکو بررسی کنن؟(اداره مهاجرت ایالت باید بررسی شه دیگه؟شهر که نه؟)
    ممنون

من از TU پذیرش گرفتم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)