نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مدت زمان انتظار برای ویزا (از تحویل مدارک تا گرفتن ویزا)

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • کمتر از دو ماه

88 70.97%
  • بین دو تا چهار ماه

13 10.48%
  • بین چهار تا هشت ماه

4 3.23%
  • بیش از هشت ماه

1 0.81%
  • کمتر از چهار ماه برای رشته های خاص

3 2.42%
  • بین چهار تا هشت ماه برای رشته های خاص

12 9.68%
  • بیش از هشت ماه برای رشته های خاص

3 2.42%
صفحه 14 از 237 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 2368

موضوع: آرشیو شده : اعلام نتیجه درخواست ویزا، مدت انتظار و تحویل ویزا (تا ابتدای سال 2012)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعلام نتیجه درخواست ویزا ، مدت زمان انتظار و تحویل ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط فافا
    ویزای من بعد از دقیقاً پنج ماه اومد.
    بهت تبریک میگم
    امیدوارم که موفق و پیروز باشی

Junior Member

طبق تجربه بچه ها میانگین ویزا دادن آلمان تقریبا چند ماهه؟
    من اوایل تیر وقت سفارت دارم، یعنی واسه سپتامبر ممکنه برسم؟!
    کاری میشه کرد زودتر پروسش تموم بشه؟ (مثه آمریکا که میگن ممکنه سابقه کار نداشته باشیم زودتر کلیر میشیم [که البته اینم فقط فعلا یه تئوریه!])

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lucky-luck
    طبق تجربه بچه ها میانگین ویزا دادن آلمان تقریبا چند ماهه؟
    من اوایل تیر وقت سفارت دارم، یعنی واسه سپتامبر ممکنه برسم؟!
    کاری میشه کرد زودتر پروسش تموم بشه؟ (مثه آمریکا که میگن ممکنه سابقه کار نداشته باشیم زودتر کلیر میشیم [که البته اینم فقط فعلا یه تئوریه!])
    بستگی داره برای چه مقطعی اقدام کنید. برای مستر معمولاً کمتر از دو ماه (اکثراً هم یک ماهه جواب گرفتن) ولی برای دکترا تا 8 ماه هم دیده شده! به رشته تون هم بستگی داره البته. برخی رشته ها جزو Alert List هستند و معمولاً پروسه شون طولانی تره ولی تا جائیکه من می دونم برای مستر رشته های مهندسی بسیار کم طول میکشه.

I believe having an explicit research proposal from your supervisor, which explain what you are going to do in Germany, will speed up the process considerably, at least in my case it worked. Good luck

Keep calm...Time will solve any problem

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي كسي رد شده؟

با عرض سلام
    ممنون از پاسخ به موقع شما.

من در وب سایت سفارت آلمان رفتم اما چیزی پیدا نکردم.

من از لحاظ ساپورت مالی مشکلی ندارم و حتی در شهر کلن هم کسی را دارم که هم ما را ساپورت کند و هم جا بدهد .می خواستم بدانم که
    1. در طول تحصیل همسرم من هم می توانم کار پیدا کنم و مشغول به کار شوم ( بنده مدرک بین المللی CIW و 6 سال سابقه کار مداوم در خصوص طراحی وب سایت دارم . در حال حاضر در حال گذراندن دوره Web Developing می باشم )
    2.آیا بنده هم زمانیکه به خاک آلمان رسیدم می توانم از دانشگاههای آنجا پذیرش بگیرم .

ممنون

Hello! Finding a job should be possible but I have no information about that...Concerning getting acceptance from a German University while you are here, I know it is possible and should be easier than the case you apply for from Iran. Because you are already in Germany and professors prefer to meet and talk to an applicant directly rather than email contacts...Besides they know you won't have visa problem any more...so it’s your best chance, use it...Good Luck

Junior Member

سلام

ممنون از پاسختون .

من تحقیق که کردم(از موسساتی که ویزا دانشجویی در می آورند )گفتند سفارت آلمان ممکن است به همسرم که می خواهد دکترا بخواند فقط ویزا بدهد نه به هر دو ما . (یکی دانشجویی بیاید آلمان و دیگری توریستی البته اگر ویزا توریستی بدهند) اما من از پاسخ شما اینطور فهمیدم که ما با هم می توانیم بیائیم آلمان و آنجا با هم زندگی کنیم .

برای من مهم است که این این نکته را بدانم ما با هم و به طور همزمان می توانیم بیائیم آلمان. یا اینکه من باید بمانم و همسرم بیاید درس بخواند و پس از تمام شدن درسش اگر کار پیدا کرد و موقعیت مالی مناسبی داشت می تواند من را به آلمان دعوت کند اگر کار پیدا نکرد برگردد ایران سر خانه و زندگیش .

Your case needs more considerations...But I have some friends here in Germany who are living with their wives...and their wives got visa for joining their family and not kind of tourist visa...But now you are married and have certificate of that and while all financial issues are OK, I don't think you have any problem...But for more information you can call German embassy and ask them about your case...They should answer…I think, sometimes traveling agencies are not very trustable...so try to get informed from the source!!...Good Luck

Junior Member

I plan to apply to get visa for PhD study in Germany.
    My major is Electrical Engineering and my appointment is in the early of July.
    I have full fund for my study. In your opinion how long it takes I get the visa. I need to be in Germany in September 2009?

Totally there shouldn't be any problem in your field of study....Most likely you will have your visa in one month...but I believe if you ask your supervisor to write two or three pages as your research proposal, this will speed up our process...Good luck

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)