نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مدت زمان انتظار برای ویزا (از تحویل مدارک تا گرفتن ویزا)

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • کمتر از دو ماه

88 70.97%
  • بین دو تا چهار ماه

13 10.48%
  • بین چهار تا هشت ماه

4 3.23%
  • بیش از هشت ماه

1 0.81%
  • کمتر از چهار ماه برای رشته های خاص

3 2.42%
  • بین چهار تا هشت ماه برای رشته های خاص

12 9.68%
  • بیش از هشت ماه برای رشته های خاص

3 2.42%
صفحه 230 از 237 نخستنخست ... 130180220221222223224225226227228229230231232233234235236237 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,291 تا 2,300 , از مجموع 2368

موضوع: آرشیو شده : اعلام نتیجه درخواست ویزا، مدت انتظار و تحویل ویزا (تا ابتدای سال 2012)

پیش فرض پاسخ : اعلام نتیجه درخواست ویزا ، مدت زمان انتظار و تحویل ویزا

تبریک میگم. چه رشته ای و کدوم دانشگاه؟ بورس هستی؟

Junior Member

من اینجا دانشجوی لیسانس هستم ولی می خوام درسم و اینجا ول کنم و برم دوباره لیسانس بخونم. 28 آگوست مصاحبه داشتم. تقریبا 4 هفته بعد بهم زنگ زدن گفتن که تو motivation letter که دادی دلایل رها کردن لیسانستو ننوشتی اینو واسمون بنویس بیار بفرستیم آلمان! منم فرداش بردم دادم! بعد از اون یبار رفتم سفارت پیگیری کردم گفت هنوز از آلمان نیومده (ولی دوستم که با من اقدام کرده بود و شرایطشم یکسان بود جواب مثبتشو گرفت ).هفته هشتم زنگ زدم خانوم هامشی اونم گفت هنوز نیومده! منتظر باش!! دوباره زنگ زدم ازش پرسیدم که آیا اون نامرو فرستادن؟ گفت ما چیزی تو پروندت نداریم!!!!!! منم نامرو میل زدم خانوم هاشمی اونم میل کرد اداره اقامت و تو نامه هم قید کرد که مشکل از سفارت بوده! حداقل 2-3 هفته ای کارم عقب افتاد!!!
    نتیجه اخلاقی این تجربه: حتما کارتون از طریق سفارت و اداره اقامت و ... پیگیری کنید!
    نگران نباشید و استرس هم نداشته باشید. اگر حداقل 20 - 30 صفحه گذشته رو نگاه کنید می بینید که بیش از 90% ویزاشونو گرفتن ایمان داشته باشید.

سلام دوستان.
    یه راهنمایی می خواستم. استاد من امروز زنگ زده که مدارکتون چند روز پیش از آلمان فرستادن ایران و برو پیگری کن. من اگه بخوام با سفارت تماس بگیرم چه ساعتی و به کی زنک بزنم. با همون شما 02139991250؟

86 روز گذشت و خبري از جواب ما نيست؟؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Applied mathematics

76 روز گذشت و خبري از جواب ما هم نيست.39 روز از مصاحبه + 37 روز از ارائه اعتراض به رد شدن ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط ebsilon801 نمایش پست ها
    76 روز گذشت و خبري از جواب ما هم نيست.39 روز از مصاحبه + 37 روز از ارائه اعتراض به رد شدن ویزا
    زنگ بزن 39991250 دوباره پيگيري كن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Applied mathematics

شما زنگ زدی؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط DMEHDI2000 نمایش پست ها
    زنگ بزن 39991250 دوباره پيگيري كن.

شما زنگ زدی؟
    بله . من اول از اداره اقامت آلمان پیگیری کردم. بعد که فهمیدم مدارکم نرسیده همون ایمیل رو فوروارد کردم برای سفارت آلمان و بعد هم زنگ زدم و خانم هاشمی گفت که ایمیل من رو گرفته و مجددا داره برای من اقدام میکنه.

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Applied mathematics

بله من هم پیگیری کردم و فکر کنم به یه جاهایی رسیده. از من خواستن که از دانشگاه نامه بگیم که دیر میرسم. اونا هم نامه دادن.منتظرم ببینم چی میگن.شما هم ریجت شده بودید یا نه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط DMEHDI2000 نمایش پست ها
    بله . من اول از اداره اقامت آلمان پیگیری کردم. بعد که فهمیدم مدارکم نرسیده همون ایمیل رو فوروارد کردم برای سفارت آلمان و بعد هم زنگ زدم و خانم هاشمی گفت که ایمیل من رو گرفته و مجددا داره برای من اقدام میکنه.

ممنون

بله من هم پیگیری کردم و فکر کنم به یه جاهایی رسیده. از من خواستن که از دانشگاه نامه بگیم که دیر میرسم. اونا هم نامه دادن.منتظرم ببینم چی میگن.شما هم ریجت شده بودید یا نه؟
    من ریجکت نشده بودم. ولی کارم اینقدر طول کشیده. شما برای چی ریجکت شدید و برای اینکه شما رو قبول کنن از شما چی خواستن یا شما چه ارائه دادین؟؟؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)